Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 12:29, snacke''n napisał:

Wiedz że są. Magiczny hełm z właściwością jubilerski.


wiem ze nie ma helmow z 4 dziurami. chyba ze na single player robiony jakimis modami -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:54, Sir Jedi napisał:

To w końcu można wejść do Uber Tristan w singlu?
Jeśli tak to z modem czy bez? <_<


Z odpowiednim modem tak, normalnie bez niego nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 12:29, snacke''n napisał:

Wiedz że są. Magiczny hełm z właściwością jubilerski.


Człowieku z której choinki ty sie urwałes? Nie ma hełmów 4 sox!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)))

Zmogłam dzis w singlu Andy na piekle - myslałam, że jej nie podołam, bo czarke lodowo-elektryczna mam, ale poszlo :D

Przy okazji refleksja - nie zauważylam, żeby przy pierwszym zabiciu potwora leciały lepsze itemy - Andy wyrzuciła 4 żółte itemy, ale nic nadzwyczajnego i żadnej runy :(
za to na cmentarzu zabity poraz trzeci potwór kryptowy wyrzucił zbroję Tall Rasha :D
i...
Proszę o pomoc - mam laskę pięciogniazdową. Czy jesli powkładam w nią klejnoty/kamienie, to obrazenia zadawane przez czarkę wzrosną? (uprzednio włożylam do jednej laski dwa klejnoty, i nie zaważyło to na statystyce obrażeń - choc powinny wzrosnąć obrażenia od elektryczności)

Pozdrawiam serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 11:35, legy napisał:

Proszę o pomoc - mam laskę pięciogniazdową. Czy jesli powkładam w nią klejnoty/kamienie, to
obrazenia zadawane przez czarkę wzrosną? (uprzednio włożylam do jednej laski dwa klejnoty,
i nie zaważyło to na statystyce obrażeń - choc powinny wzrosnąć obrażenia od elektryczności)

wzrosną jeżeli włożysz do niej klejnoty które dają do odpowiednich obrażeń , w twoim przypadku do zimna i elektrycności , lub będą miały + do umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie podasz gry na BN nie zawsze udaje mi sie dołączyc do gry! i to mnie dobija acha nie licząc tego ze diablo samo sie wyłącza w czasie gry! Posiadam orginana podstawę jak i Lod z tym że gry były kupowane zaraz po premierze wiec nie mam tego klucza rejestracji elektronicznej co ja mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:48, Janwart napisał:

Ja mam pytanie podasz gry na BN nie zawsze udaje mi sie dołączyc do gry! i to mnie dobija acha
nie licząc tego ze diablo samo sie wyłącza w czasie gry! Posiadam orginana podstawę jak i Lod
z tym że gry były kupowane zaraz po premierze wiec nie mam tego klucza rejestracji elektronicznej
co ja mam zrobic??

to że nie wpuszcza cię czasami do gier i cię z nich wywala , to całkiem normalne - czasami tak jest , tym się nie przejmuj
a po drugie o jakim kluczu mówisz ? do rejestracji na gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 11:35, legy napisał:

Czy jesli powkładam w nią klejnoty/kamienie, to obrazenia zadawane przez czarkę wzrosną?

Nie, bo musiałabyś walić tą laską potwory po łbach ręcznie, a nie czarami. Gdybyś włożyła któryś z Widoków Tęczy to co innego - wtedy wzrastają obrażenia od czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:46, boduczek napisał:

W najnowszym CDA pisze o tym ze Billzard planuje wskrzesic Diabełka i zrobic III czesc!Ale
czy to jest prawda??
A co w o tym myslicie??


Może i to prawda, ale gdybygra miała by się ukazać, minęłoby kilka ładnych lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:46, boduczek napisał:

W najnowszym CDA pisze o tym ze Billzard planuje wskrzesic Diabełka i zrobic III czesc!Ale
czy to jest prawda??
A co w o tym myslicie??


Łooooo alez ty szybki... już dawno o tym pisano na różnych stronach związanych z Diablo jak i z Blizzardem. Najprawdopodobniej z tego co pamiętam to D3 jest już w trakcie produkcji. I będziemy walczyć zarówno w niebie jak i w piekle.... niby ma być wykorzystany jakiś nowy silnik graficzny i ogólnie ma być wszystko nowe i piękne. W Blizza nie można wątpić, wypuścił na rynek zaledwie kilka gier. ALE JAKICH! Seria Diablo, StarCraft, WarCraft, WOW. Każdy ci powie że te gry należą do jednych z najbardziej udanych i grywalnych gier jakie dotąd wyszły. Jestem pełen nadzieji że D3 wyjdzie jeszcze przed 2010 xDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:01, K3ine napisał:

Łooooo alez ty szybki... już dawno o tym pisano na różnych stronach związanych z Diablo jak
i z Blizzardem. Najprawdopodobniej z tego co pamiętam to D3 jest już w trakcie produkcji. I
będziemy walczyć zarówno w niebie jak i w piekle.... niby ma być wykorzystany jakiś nowy silnik
graficzny i ogólnie ma być wszystko nowe i piękne. W Blizza nie można wątpić, wypuścił na rynek
zaledwie kilka gier. ALE JAKICH! Seria Diablo, StarCraft, WarCraft, WOW. Każdy ci powie że
te gry należą do jednych z najbardziej udanych i grywalnych gier jakie dotąd wyszły. Jestem
pełen nadzieji że D3 wyjdzie jeszcze przed 2010 xDDDDDDD


Zgadzam się w stu procentach ;) I również żywię nadzieje że D3 wyjdzie przed 2010, a Ja będe miał kase na zakup ekskluzywnej wersji kolekcjonerskiej. :D
Niech pracują długo ale nich D3 wymiecie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> OSTRZEGAM PRZED GOŚĆMI KTÓRZY PODAJĄ SIĘ ZA PRZEDSTAWICIELAMI BN!!!!!
OSKARZAJĄ O KOPIOWANIE PRZEDMIOTÓW!!!!!
NIE WIEM CZY TO PRAWDA ALE SĄDZĘ ŻE TO PO PROSTU GŁUPI ŻART...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować