Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 14:34, DragonLord napisał:

Mi też się to pojawiło, ale nie miałem cierpliwości, by on został stale aktywny (klikałem tak
długo aż go, niestety, przeklikałem). A Tobie udało się zatrzymać na aktywacji?


Ech... no dobra przyznaje się ;] też przeklikałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bawiłem się tym klejnotem udało mi się zostać na zktywaciji doskonałego klejnotu, lae nic z tego nie miałem to bujda wielka jest , moze i on coś daje ale puki oficjalnie bizard nie powie co to nawet czasu nie trace żeby go uaktywniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu, sam też się tym zainteresowałem. Raz na niego kliknąłem: zmienił się na fioletowy a w oknie czatu pojawił się napis "Klejnot aktywny". Potem jeszcze raz: niebieski i napis "klejnot nieaktywny". Nikt z moich kumpli, którzy grają w DII od samego powstania tej gry nie wiedzą, do czego to służy. Blizzard milczy na ten temat. Kilkałem w ten klejnot całkiem długo, ale nic się nie stało. Czy ktoś coś znalazł, klikając na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:01, slfi napisał:

ale puki oficjalnie bizard nie powie


Ten klejnot jest najprawdopodobniej po to żebyśmy musieli się troche potrudzić nad nim i popróbować odkryć jego specjalne właściwości (a on jest tylko filtrem bluzgów)... Myśle że blizz nigdy nie powie o co z nim tak naprawde chodzi (albo już powiedział - filtr bluzgów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:42, tosz napisał:

mam wrażenie że do czegoś miał służyć ale zrezygnowali z tego i tak zostało


Tak czy siak sami prawdopodobnie tego nie wymyślimy a Blizz pewnie nie powie... nie ma co marnować na to czasu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:44, BrowcioPL napisał:

> mam wrażenie że do czegoś miał służyć ale zrezygnowali z tego i tak zostało

Tak czy siak sami prawdopodobnie tego nie wymyślimy a Blizz pewnie nie powie... nie ma co marnować
na to czasu ;P

jasne już dawno dałem sobie z tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:29, slfi napisał:

Jojtas napisałeś że za 14 perf ama sprzedałeś , a ja niewiem czy na cbn teraz same nooby grają, wielce się obrażają jak za perfa wołam min 8 a za 20/16 chce 2 i słyszy tylko lol big noob itp niwiem czy ci ludzie zwariowali. jak ja coś perf kupuje to też takie ceny słysze i co mam powiedzieć :D
Już nic niewiem co po ile i gdzie mam sprzedać żeby było dobrze :(


Jakbym się przejmował, co ludzie na BN piszą... Jedni będą mówili te lol i noob, a drudzy przyjdą i zapłacą. To też zresztą działa w obydwie strony: niedawno za perf pala torch dałem 25 ist kupując od mającego naprawdę świetne przedmioty człowieka (a tym samym znającego się na handlu, skoro je zdobył), 2 dni potem zaoferowałem tyle samo innemu to było tylko noob, lol, minimum 40 ist.
Poza tym prawie nie handluję z polakami: ci zbyt często chcą kupić za bezcen, sprzedać 2x drożej niż średnia. A jak napiszesz, że nie to jeszcze wyzywają (tu wolę niemców, mój niemiecki nie pozwala mi odróżnić wulgaryzmów od reszty słów). Przykre to, ale kultura wypowieni krajan pozostawia wiele do życzenia (może dlatego, że najczęściej to są osoby w wieku około 18-20 lat, czyli dzieci pod względem mentalnym, uważający się za dorosłych, bo dostali dowód osobisty).
Skądinąd za 20/16 też bym nie dał więcej niż 1 ist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racjie, ja też zauważyłem że większość polaków (( nie umnie handlować ))
Rozumiem że każdy na handlu chce zarobić , czasem też podaje troche ceny z kosmosu, ale wkońcu po to jest handel, często jednak jak ktoś poda rożsądny argument ( będzie mądrze gadał to czemu nie też moge opuścić, tylko w granicach rozsądku a nie żeby on kupił i sprzedał to za chwile może o 200 % więcej bo tego nie lubie,
zresztą w większości przypadkuów sprzedałem tanio perf itemy i nawet nikt za bardzo nie dziękował i nie chodzi to o zwykłe ty które piszesz po każdej transakcji, ludzie poprostu myślą, że ty musisz im to sprzedać a jak nie to lecą wyzwiska obrazy itp
A za tego 20/16 też ista bym tylko dał, ale wiesz jak jest jak zawołasz ist to pula ci będzie chiał dać :D
jak koleś chiał dać ista ja ja need 2 to powiedziałem 5 puli a on zaraz że mu się wielce niepodoba i na końcu nn więc morał jest taki że w handlu też jakieś maniery powinny być
Życzy uczciwych handlarzy na drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 20:49, slfi napisał:

(...)

Tak to jest w handlu... jeden sprzedaje to podaje jak najwyższą, drugi kupuje i podaje jak najniższa... po małym targowaniu dochodzą w końcu do tej optymalnej... Esencją handlu jest targowanie się a jak ktoś wmówił sobie że na pewno uda mu się kupić za jakąś (zaniżoną) cene na pewno nawet nie spojrzy na wasze oferty >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewnie naiwne pytanko bo odp chyba znam , więc czy istnieje możliwość doniesienia na kogoś nieuczciwego, bo chętnie bym to zrobił.
Pisze sobie na czacie offer to need tamto a tu się koleś odzywa czy nie chce skopiować itemków, powiedział że nie musze mu nic dawać podawać acc i hasła tylko mam robić co mi każe
No więc miałem się dać zabić 20 razy włożywszy wcześnie jakieś itemki do kostki po tych 20 razach miałem isć do act 2 i zrobić brb, zbluzgałem kolesia OFC . a za chwile ktoś na czacie się żali że mu itemki zgineły i właśnie w ten sposób
Tak apropo nazwa acc tego kolesia to Polak-1, jakby ktoś miał z nim przyjemność to odpowiednio pozdrówcie go ode mnie
Kurcze normalnie to taki wkurzony nie jestem ale jak słysze takie rzeczy to normalnie ......... bez komentarz bo admin by musiał mnie przykładnie ukarać za cenzure :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 21:27, slfi napisał:

(...)

Dupe''owanie itemów (kopiowanie) to zazwyczaj próba ich kradzieży. Gdyby ktoś znał sposób na kopiowanie itemów to by się nim nie dzielił z innymi, nieznajomymi ofc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy trzeba czekać aż do informacji od blizza. Nikt tak naprawdę nie wie, jaki związek ma licznik sprzedanych SoJ do DC, ale i tak dużo osób je sprzedaje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 21:27, slfi napisał:

Pisze sobie na czacie offer to need tamto a tu się koleś odzywa czy nie chce skopiować itemków,
powiedział że nie musze mu nic dawać podawać acc i hasła tylko mam robić co mi każe
No więc miałem się dać zabić 20 razy włożywszy wcześnie jakieś itemki do kostki po tych 20
razach miałem isć do act 2 i zrobić brb, zbluzgałem kolesia OFC . a za chwile ktoś na czacie
się żali że mu itemki zgineły i właśnie w ten sposób


Tak czytam tą wypowiedź i pamiętam, ze jak jeszcze sam grałem w D2, to pewna osoba chciała, abym w celu dokonania transakcji udał się do aktu właśnie 2 albo 3. Ja w celach handlowych zawsze ustawiałem się w akcie 1 i w związku z tym napisałem aby to ten ktoś sam przyszedł do mnie do aktu 1. A ta osoba znowu na siłę chciała, abym przeszedł handlować do innego aktu. Oczywiście konsekwentnie pisałem "nie", a ten ktoś w końcu się rozłączył. Także uwaga: to mogła być próba jakiegoś przekrętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 22:06, DragonLord napisał:

Nie jestem pewien, czy trzeba czekać aż do informacji od blizza. Nikt tak naprawdę nie wie,
jaki związek ma licznik sprzedanych SoJ do DC, ale i tak dużo osób je sprzedaje :P.

Wydaje mi się że gdy pojawia się licznik (a właściwie informacja) sprzedanych SoJach to na którymś z serwerów (tam gdzie został ostatnio sprzedany SoJ) w każdej grze na hellu pojawia się DC...
...nie jestem tego pewien to tylko moje wymysły ;] ale... tak działa numer z hot IP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 20:49, slfi napisał:

Tak masz racjie, ja też zauważyłem że większość polaków (( nie umnie handlować ))

Tu raczej to jest inaczej. To nie nieumiejętność handlowania, ale wygórowane mniemanie o sobie. Po prostu większość uważa siebie za ekspertów, a innych za idiotów co nie mają pojęcia i można ich naciągnąć. I stąd takie zachowanie.

Dnia 29.10.2006 o 20:49, slfi napisał:

zresztą w większości przypadkuów sprzedałem tanio perf itemy i nawet nikt za bardzo nie dziękował

Kiedyś jak ktoś ładnie prosił lub podobał mi się nick to czasem dawałem za darmo różne rzeczy czy runy (do ist włącznie). I nawet tu czasami nie było nawet zwyczajowego "ty", czy "thx"; po prostu brał i wychodził z gry. Po kilku takich przypadkach oduczyłem się dawania czegokolwiek. Chyba faktycznie uważali, że to mój obowiązek dawać...

Dnia 29.10.2006 o 20:49, slfi napisał:

A za tego 20/16 też ista bym tylko dał, ale wiesz jak jest jak zawołasz ist to pula ci będzie chciał dać :D

A to już kwestia mentalności. Ja się praktycznie nie targuję. Albo oferta mi odpowiada, albo wychodzę z gry. Na przedmioty które kupuję znam dobrze ceny, zazwyczaj daję ponad średnią, a jeśli ktoś widząc dobrą ofertę chce jeszcze więcej to się rozczaruje. Często bywa, że coś oferuję, słyszę odpowiedź "need add", więc wychodzę. Zaraz potem szept że ok, bez add. Rzadko wracam; to skutek rozkapryszenia, ale ja wiem, że w tej cenie szybko kupię od innych, a on niech się nauczy akceptować dobre oferty póki je ma.

A odnośnie postu o oszustwie: każdy kto idzie do gry aby kopiować przedmioty sam jest oszustem. Więc jak ktoś takiego okradnie to mi go nie szkoda. Raczej szkoda mi tych, co się nabierają na podmianę przedmiotu w oknie handlu. Bo to dotyczy zazwyczaj początkujących, którzy jeszcze nie wiedzą, że tak ludzie robią.

A ogólnie mam nadzieję, że kiedyś powstanie w tej grze system handlu oparty na forum typu d2jsp. Wyeliminowałoby to zarówno problemy z kupnem drogich przedmiotów (na BN nie da się przekazać więcej, niż 40 ist czy hr), jak i ograniczyłoby cwaniactwo wyżej opisane (na forum jak ktoś zaoferuje za niską cenę to jest wyśmiewany przez innych i tym samym nie może sprzedającemu pisać, że to on się nie zna). Poza tym może byłyby wreszcie jakieś ine gry na piekle poza handlowymi i baalrunami... Bo teraz to nie ma takiej możliwości, aby dołączyć się do gry z np. 2 aktem. Gra się na normie, a potem już tylko byle szybciej i wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 22:08, Dann napisał:

Tak czytam tą wypowiedź i pamiętam, ze jak jeszcze sam grałem w D2, to pewna osoba chciała,
abym w celu dokonania transakcji udał się do aktu właśnie 2 albo 3. Ja w celach handlowych
zawsze ustawiałem się w akcie 1 i w związku z tym napisałem aby to ten ktoś sam przyszedł do
mnie do aktu 1. A ta osoba znowu na siłę chciała, abym przeszedł handlować do innego aktu.
Oczywiście konsekwentnie pisałem "nie", a ten ktoś w końcu się rozłączył. Także uwaga: to mogła
być próba jakiegoś przekrętu.

Tak było coś takiego, kolesie chcieli żeby pujuść do atmy na 2 akcie żeby sprawdzić czy dany item nie jest dupe, innym tazem dałem się akurat nabrać koleś stoi koło akary a ja po drugiej stronie ściany, to był zakup T jak jescze nie można było w oknie handlu , ja zucam rune a on nagel pojawił się koło mnie a ja go sekunde wcześniej widziałem gdzie indziej, na czacie mi powiedzieli że miał jakiś programik, no ale dzięki takim wpadkom człowiek się uczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 08:38, mkaa napisał:

teraz to nie ma takiej możliwości, aby dołączyć się do gry z np. 2 aktem.
Gra się na normie, a potem już tylko byle szybciej i wyższy poziom.

Mam na to prostą rade żeby q się nie spełniały jak ktoś ci je robi np liczyło by się kto dobije mefa czy diablo ( ofc pomoc kolegi byłaby możliwa , zjechał by mu życia troche, ale nie było by na dojścia na hell z 1 lvl jak to jest teraz czasami )
Ludzie wtedy musiali by więcej czasu poświęcić na chodzenie po poszczególnych aktach , mi trochę tego brakuje
Teraz to tak jak piszesz troszke na normie a potem w 2 dni masz powyżej 80 lvl.
A na helu faktycznie też nie widze innych gier oprucz handlu i br , czasem jakieś inne gry są ale to nawet nie 10 % , pamiętam że na początku sezony było inaczej, jak dla mnie to mogły by wrucić czasu gdy hr kosztował 4 isty i więcej.
Mam też nadzieje, że jak już wyjdzie nowy patch (( obym dziadkiem już niebył :D )) to troche pozmienia, zbanuje wszystkie nielegalne konta postacie itemki, bo teraz na tyle rzeczy trzeba uważać, a to zabija całą przyjemność z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż gdy chcę wypełnić zadanie 1 w akcie 3, z żadnego potwora nie chce wyleciec ta figurka. Zabiłem chyba z 20 bossów, czempionów i innych ale żaden nie dropnął. Mam dopiero 10 lvl, więc nie wiem czy właśnie lvl nie ma znaczenia. Możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować