Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 16:24, BoloMaster napisał:

mam pytanie czy ktoś na w Diablo II na monitorze LCD i czy mocno obniża to jakość grafiki?


Ja mam i da się grać bez problemów. Grafika w Diablo II jest zdecydowanie drugorzędną sprawą, liczy się grywalność :P
Poza tym jest na tyle archaiczna, że dużo pogorszyć jej się nie da. Ja bym się aboslutnie tym nie przejmował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:24, BoloMaster napisał:

mam pytanie czy ktoś na w Diablo II na monitorze LCD i czy mocno obniża to jakość grafiki?


Jeśli kupisz monitor LCD 15'' to będziesz miał tak samo jak na CRT ;).Ja mam w tej chwili 19'' panorame i jak się ustawi na 800:600 da się grać ;).Grywalność się liczy ,a nie grafika :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie gram paladynem i poświęciłem kilka pkt w energię
słyszałem że paladyna w ogóle nie rozwija się energii
prosiłbym o rady jakie skille rozwijać (siła,zręczność itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:14, BoloMaster napisał:

mam kolejne pytanie gram paladynem i poświęciłem kilka pkt w energię
słyszałem że paladyna w ogóle nie rozwija się energii
prosiłbym o rady jakie skille rozwijać (siła,zręczność itp:)


W siłę i w zręczność się daje tylko po to żeby unieść swój wymażony set ;) (popatrz sobie na strategiach ,np.karczmie diablo).Resztę się daje w żywotność :P.Przycisk energia jest wręcz nie dostępny dla paladyna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wreszczie MAM DIABLO 2 i mam pytanie mam wziąść multi player czy pełna instalacja?? by móc grać w mult player???i (myśle że multi) plz o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:43, truptus napisał:

mam pytanie wreszczie MAM DIABLO 2 i mam pytanie mam wziąść multi player czy pełna instalacja??
by móc grać w mult player???i (myśle że multi) plz o szybką odpowiedź

Obojętnie. Jak instalujesz pełna to nie musisz jedynie wkładać płyty z filmami jak chcesz je zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:43, truptus napisał:

mam pytanie wreszczie MAM DIABLO 2 i mam pytanie mam wziąść multi player czy pełna instalacja??
by móc grać w mult player???i (myśle że multi) plz o szybką odpowiedź


To jest bez znaczenia jaką opcje wybierzesz :P.Jak będziesz instalować dodatek to i tak nagra ci wszystkie potrzebne pliki do multiplayer''a ;) (pełna instalacja to dodaje jeszcze filmy na dysk.....moim zdaniem stara miejsca na dysku :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko barbarzyńca potrafi posługiwać się dwoma mieczami ?
Jak gram barbarzyńcą to mam dwa miecze, lecz gdy gram paladynem mogę w rękach tylko 1 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:18, RRohen napisał:

Czy tylko barbarzyńca potrafi posługiwać się dwoma mieczami ?
Jak gram barbarzyńcą to mam dwa miecze, lecz gdy gram paladynem mogę w rękach tylko 1 ;(


Barbarzyńca ma taką umiejętność ,która pozwala mu na noszenie dwóch broni naraz :P. Inne klasy postaci tego nie potrafi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:44, Nertis napisał:

Barbarzyńca ma taką umiejętność ,która pozwala mu na noszenie dwóch broni naraz :P. Inne klasy
postaci tego nie potrafi :P.

Dodam, że jeszcze zabójczyni może nosić dwa szpony na raz (ale tylko szpony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:52, RedSqll napisał:

Ale wiesz ze np jak zalozysz 2 miecze dwureczne naraz to maja zmniejszony dmg (pisze ile:P)
btw barba na 2 bronie? lipa jak dla mnie:-p


Może i traci DMG ,ale chyba zyskuje szybkość (nie wiem jak jest u barby dokładnie :P).Może są jakieś dobre buildy na barbe z dwoma broniami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:56, RedSqll napisał:

Gralem najlepszymi buildami dla barby i powiem, ze juz fajnieszy jest ten twoj druid :-p (nawet
bez enigmy)


Co chcesz od "druta na huragan'' xD.Przecież on był wymiatający ;).Dobrze mi się nim grało (troszkę tam brakowało do 90 leva xD).Enigma ..... za dużo zachodu troszkę ,żeby zdobyć :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, ze asassinka lub sorca kladzie takie postacie:-p a chodzi mi ze ciekawiej nim sie gra niz barba na frenzy (olol) lub na trąbe powietrzna (to jest dopiero sux:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:18, RRohen napisał:

Czy tylko barbarzyńca potrafi posługiwać się dwoma mieczami ?
Jak gram barbarzyńcą to mam dwa miecze, lecz gdy gram paladynem mogę w rękach tylko 1 ;(

barb moze siekac 2 broniami.zabojczyni tez, tyle ze ona moze tylko szponami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:08, jacoop napisał:

barb moze siekac 2 broniami.zabojczyni tez, tyle ze ona moze tylko szponami.


Jeszcze można dodać ,że barbarzyńca nie może używać szponów xD.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu kupuję sobie diablo 2 LoD.Dajcie propozycje kim lepiej grać czarodziejką czy nekromantą na battlenecie.Po drugie kto jest lepszy na pvp, jeśli czarodziejka to w jakiej dziedzinie: ogień,błyskawica czy zimno, a jeśli nekromanta to w czym:klątwy, trucizny i kości czy przywołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:27, Sebaal napisał:

W przyszłym tygodniu kupuję sobie diablo 2 LoD.Dajcie propozycje kim lepiej grać czarodziejką
czy nekromantą na battlenecie.Po drugie kto jest lepszy na pvp, jeśli czarodziejka to w jakiej
dziedzinie: ogień,błyskawica czy zimno, a jeśli nekromanta to w czym:klątwy, trucizny i kości
czy przywołania.


Powiem ci ,że dwie postacie są dobre :P.Jeśli robisz nekrosa to ja proponuje na trucizny (przywołania są na PVM :P) ,a jak czarodziejkę....wszystko chyba jest dobre....ale najczęsciej ludzie robią na błyskawice i na zimno :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować