Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

mam problem wyskakuje mi przy probie polaczenia z battle.net komunikat "Klucz cd zostal wylaczony.prosimy o skontaktowanie sie z pomoca techniczna blizzard itd" ma ktos jakies rady na en temat prosba o pomoc.z gory dizeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:46, sarzz napisał:

wysłałem do nich mail i 3 dzień bez odpowiedzi ,(


W Blizzardzie na pewno mają dużo podobnych zgłoszeń :P.Jak coś wyślij jeszcze jednego mail''a za jakiś czas i cierpliwie czekaj...w końcu się doczekasz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheheh dzieki wyslalem juz 2 i bede cierpliwie czekal a jak nie to trudno bedzie trzeba zainwestowac pare groszy.a co do mojego problemu nie wiecie moze panstwo czy jak chce pograc na battle.net w d2lod to musze miec oryginalne dwa cd keye zarowno do samego d2 jak i do pana ??bo co do cd keya d2 nie jestem do niego przekonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za sto pkt. - Jak uruchomić D2/LoD na Viscie? :) Próbowałem ze zgodnością i uruchamiałem jako administrator - nie poszło. Podobno jednak Diablo 2 działa na Viscie, wiec może ktoś mi pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:21, truptus napisał:

W co ładowac druidowi bo mi się wydaje ze lepsza by była przemiana bo kiedys grałem i wymiatałem
ale więkrzosc ludzi mówi ze w żywioły


Ja grałem postacią pod huragan ("drut pod huragan ...jeeee").Spoko się tą postacią grało ,ale chyba na przemiany byłby druid lepszy (chyba :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:33, marcin1930 napisał:

Pytanie za sto pkt. - Jak uruchomić D2/LoD na Viscie? :) Próbowałem ze zgodnością i uruchamiałem
jako administrator - nie poszło. Podobno jednak Diablo 2 działa na Viscie, wiec może ktoś mi
pomoże ;)



Gram w D2:LoD na laptopie pod vistą. Największym moim kłopotem było to, że nie odpalała się na moim koncie (administrator) na którym zwykle gram, jedynie na koncie na którym była zainstalowany(też konto o uprawnieniach administratora).

Aby nie włazić do cudzego konta grę odinstalowałem, oczyściłem rejestry przy pomocy CCleaner i zainstalowałem jeszcze raz na moim koncie.
Obecnie czasami mam jeszcze kłopoty jedynie kiedy wkładam płytę i chcę grać. Zwykle wystarczy restart systemu albo włożenie płyty przed wybraniem profilu użytkownika.
Część powyższych uwag związana pewnie jest z tym, że to laptop.
Sama gra mi chodzi bardzo dobrze bez żadnych trybów zgodności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:28, jadam napisał:

Część powyższych uwag związana pewnie jest z tym, że to laptop.
Sama gra mi chodzi bardzo dobrze bez żadnych trybów zgodności itp.


Nie wina laptopa tylko wina systemu... Vista niestety dziś jest jaka jest... Hmm... Ja gram w D2 na lapku pod Xp i zero problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:28, jadam napisał:

Część powyższych uwag związana pewnie jest z tym, że to laptop.
Sama gra mi chodzi bardzo dobrze bez żadnych trybów zgodności itp.


Laptop tu moim zdaniem nie ma nic do rzeczy :P.Ja tam dużo różnicy nie widzę pomiędzy kompem "normalnym" ,a laptopem (może karta graficzna zazwyczaj w laptopie jest zintegrowana :P)...
Na Viscie ponoć ze wszystkimi starszymi grami jest problem (tak jak kiedyś był troszkę na XP ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy.
Jeśli tworzysz hammera czyli paladyna, którego główną siłą jest błogosławiony młotek to używasz aury koncentracja.
Hammer to przyjemna postać (osobiście takim gram lev 91)
Inną możliwością rozwoju dla paladyna jest smither czyli paladyn walczący za pomocą tarczy w jego przypadku używamy aury fanatyzm.
Smither to postać, która będzie dobra jeśli będziesz miał bardzo dobre wyposażanie.
Zeolot to paladyn używający zapału - w jego przypadku również używamy fanatyzmu.

Jeśli grasz na close battle.net to musisz się zdecydować na któryś z rozwinięć, bo na poziomie piekło szybko może się okazać jak słaba jest twoja postać, jeśli błędnie poprzydzielałeś punkty. Pierwsze -pal hammer jest najtańszy a potem można przestawić takiego pala pod mf oczywiście nei będzie tak skuteczny jak soso, ale mój sobie radzi przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:28, jadam napisał:

Gram w D2:LoD na laptopie pod vistą. Największym moim kłopotem było to, że nie odpalała się
na moim koncie (administrator) na którym zwykle gram, jedynie na koncie na którym była zainstalowany(też
konto o uprawnieniach administratora).

Aby nie włazić do cudzego konta grę odinstalowałem, oczyściłem rejestry przy pomocy CCleaner
i zainstalowałem jeszcze raz na moim koncie.
Obecnie czasami mam jeszcze kłopoty jedynie kiedy wkładam płytę i chcę grać. Zwykle wystarczy
restart systemu albo włożenie płyty przed wybraniem profilu użytkownika.
Część powyższych uwag związana pewnie jest z tym, że to laptop.
Sama gra mi chodzi bardzo dobrze bez żadnych trybów zgodności itp.


U mnie też poszło. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, grałem już wielmoa postaciami, i teraz postanowiłem zrobić Pala Auriana, czy grał może kotś taką postacią, prosiłbym o napisanie jakiego sprętu używał i jakie itemy nosił.
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mota i Nertis.
Ja mam D2 na 3 kompach (3 x oryginalna płyta) czyli 2xWinXP i 1xWinVista.
Dobrze wiem, że pod XP wszystko chodzi ładnie
ale wiele osób, nawet w tym temacie, pisze, że mają kłopoty z grą na laptopie lub pod Vistą.
Dla mnie największą frajdą jest to, że mogłem pomóc marcin1930 i to się tylko liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować