Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2011 o 20:16, Salwatorowiec napisał:

Mam pytanie ta księga w 1 rozdziale co daje nam 4 misję jest na kamiennych polach czy
gdzieś indziej?

Kamienne pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 20:16, Salwatorowiec napisał:

Mam pytanie ta księga w 1 rozdziale co daje nam 4 misję jest na kamiennych polach czy
gdzieś indziej?

Musisz iść na kamienne pola, ale wcześniej musisz przejść przez Podziemne Tunelem do Mrocznej Kniei. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 23:28, Braveheart napisał:

Musisz iść na kamienne pola, ale wcześniej musisz przejść przez Podziemne Tunelem do
Mrocznej Kniei. ;]

Czy ten tunel aby nie zaczyna się na Kamiennych Polach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 23:44, zadymek napisał:

Czy ten tunel aby nie zaczyna się na Kamiennych Polach?

Witam.
O cholera. Masz jednak rację. Dobrze że zapodałeś to pytanie :D. Po szybkim dogłębniejszym skanie w pamięcy mego podziurawionego mózgu przypomniało mi się że do Mrocznej Kniei właśnie nie ma bezpośredniej drogi. Trzeba iśc tunelem w kamiennych a potem się wrócić najlepiej punktem. Potem z Kniei jest dojscie do Czarnych Moczar i Wyżyny Tamoe.

Pozdrawiam.
Z resztą co tam Zadymek słychać ?;> Dalej szponcisz w Diabełka ][ nekrusem??, czy kimś innym? Kiedyś coś tam na ten temat z Tobą rozmawiałem ;), ale to było trochę temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 23:51, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.
Z resztą co tam Zadymek słychać ?;> Dalej szponcisz w Diabełka ][ nekrusem??, czy
kimś innym? Kiedyś coś tam na ten temat z Tobą rozmawiałem ;), ale to było trochę temu

Średnio jest. Trochę mi się znudziła gra[albo raczej mordęga] summonerem, na razie mam przerwę. Może jeszcze wrócę do gry, ale prędzej jako boner czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 00:00, zadymek napisał:

Średnio jest. Trochę mi się znudziła gra[albo raczej mordęga] summonerem,

Hah wiedziałem. Summoner to ciężki kawał chleba. Oj Ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wyświetla mi się, że gra nie może połączyć się z Battle.net. Nie wiem dlaczego. Nie jestem zbanowany, porty są odblokowane... Na dodatek w trybie single mogę mieć stworzoną jedną postać, klawisz do tworzenia postaci jest po prostu nieaktywny. Nie rozumiem, co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 11:32, Robertcik1 napisał:

Cały czas wyświetla mi się, że gra nie może połączyć się z Battle.net. Nie wiem dlaczego.
Nie jestem zbanowany, porty są odblokowane... Na dodatek w trybie single mogę mieć stworzoną
jedną postać, klawisz do tworzenia postaci jest po prostu nieaktywny. Nie rozumiem, co
się dzieje...


Lol. To co Ty masz za diablo ? skąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam normalne Diablo z Platyny. Mam je chyba od dwóch lat, teraz mi się nudzi, to postanowiłem je zainstalować od nowa. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. Chyba spróbuję reinstalla, ale mi się nie chce... Tyle zmieniania płyt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 13:23, Robertcik1 napisał:

Mam normalne Diablo z Platyny. Mam je chyba od dwóch lat, teraz mi się nudzi, to postanowiłem
je zainstalować od nowa. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. Chyba spróbuję reinstalla,
ale mi się nie chce... Tyle zmieniania płyt... ;)


No jest trochę zmieniania :D, Zainstaluj wersję bez tych niepotrzebnych filmów. Reinstall będzie chyba najlepszą opcją. Weź usuń grę użyj chociażby programu CCleaner by oczyścić rejetr. Uruchom ponownie kompa i spróbój zainstalować na nowo :). Może to coś po może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie Inquis1t0r dobrze podpowiada. Założuż sobie konto na stronie : http://eu.battle.net/pl/. Zarejestruj gry wpisując CD-Key''e. Po tej czynności możesz pobrać ich Diablo ze stronie całkiem legalnie. :). Blizzard nie skąpi prędkości pobierania więc im szybszy net tym lepiej. Instalując ich diablo automatycznie ma się wersję z najnowszymi łatkami. W tym przypadku już nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie traktuj mnie jak nooba! :P Już wcześniej rozważałem opcję pobrania, ale zwykły reinstall na szczęście pomógł. Co nie zmienia faktu, że czegoś takiego to ja w D2 jeszcze nie widziałem, a gram w nie jakieś 9 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 15:48, Robertcik1 napisał:

Hej, nie traktuj mnie jak nooba! :P

Ale ja Cię wcale tak nie traktuję. I Nigdzie tak nie napisałem ^^. Podałem tylko z formalności.

Dnia 28.06.2011 o 15:48, Robertcik1 napisał:

reinstall na szczęście pomógł. Co nie zmienia faktu, że czegoś takiego to ja w D2 jeszcze
nie widziałem, a gram w nie jakieś 9 lat. ;)

Uuuu czyżbym miał do czynienia z jakimś starym Wygą pokroju mnie ?:D bo też już sporo gram w ten "Shit" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie stary wyga. Pierwszy kontakt z grą zaraz po wyjściu dema. Mały byłem wtedy, trochę się bałem grać, ale trzymam się dzielnie przy tej grze od dzieciństwa. Z małymi jedynie przerwami. Teraz się naoglądałem gameplayów z "trójki", to mi się grać zachciało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:32, Robertcik1 napisał:

No zdecydowanie stary wyga. Pierwszy kontakt z grą zaraz po wyjściu dema. Mały byłem
wtedy, trochę się bałem grać, ale trzymam się dzielnie przy tej grze od dzieciństwa.
Z małymi jedynie przerwami. Teraz się naoglądałem gameplayów z "trójki", to mi się grać
zachciało. ;)

Haha :D Ja to się bałem w Diablo I grać w nocy. Jak bylem jeszcze mały to ta muza w katakumbach + zgaszone światło w pokoju ryło troszkę berest. Mianowicie chodzi o tą wstawkę co można było usłyszeć taki jakby płacz dziecka. To najbardziej mi szastało po głowie ;)

EDIT: Po BN ile szpocisz ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdałem sobie sprawę, że ja też się bałem "jedynki". "Dwójka" już mnie nie przerażała tak bardzo. Ale po pierwszej części, łoho, to się w łazience chyba chowałem. :)
Wiesz, że nie wiem, ile czasu gram na BN. Musiałbym sprawdzić, ale to też już na pewno idzie w lata. Z pięć może, sześć lat? Tak, to by było jakoś w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować