Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Nie chodzi o nazwę. Do tego przyzwyczaiłem się w Oblivionie, tak każdy rządzący miastem to albo count ablo countess. Chodzi o "dispose" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, dlaczego mam zakłócenia w kolorach Diablo? W sensie pojawia się dużo zielonych i fioletowych pikseli. Jak uruchamiałem pierwszy raz wszystko było ok. Za drugim też. Natomiast za trzecim pojawiły się już problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 22:25, Sigu napisał:

Kto mi powie, dlaczego mam zakłócenia w kolorach Diablo? W sensie pojawia się dużo zielonych
i fioletowych pikseli. Jak uruchamiałem pierwszy raz wszystko było ok. Za drugim też.
Natomiast za trzecim pojawiły się już problemy...


czasem tak sie robi - wtedy wciskasz esc, zmieniasz rozdzielczosc, wracasz do poprzedniej i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:38, matis9988 napisał:

Zainstalowałem premierowego Diablo 2 (bez dodatku).Jakie patche pobrać?

Najlepiej wejdź na battle.net przez samą grę. Ściągnie Ci właściwego patcha sama. Wystarczy wejść, nawet konta nie musisz zakładać z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:38, matis9988 napisał:

Zainstalowałem premierowego Diablo 2 (bez dodatku).Jakie patche pobrać?

Nic nie musisz pobierać, nigdzie wchodzić. Patche automatyczne Ci pobiera do najnowszych gdy klikniesz Battle Net.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 20:46, matis9988 napisał:

Gdy kliknę w menu gry?Ja nie mogłem uruchomić nawet, ale teraz już mogę po zainstalowaniu
najnowszej aktualizacji.

To ja nie wiem co Ty miałeś za wersję Diablo ][ [Klasik] bo pisałeś, że masz surową bez dodatku... Tak w menu gry. Czasem jest tak, że BN może mieć problemy i może wyświetlić komunikat, że w danym momencie nie działa. Ale zanim przejdzie do okna zakładania ACC wpierw pobiera najnowszą aktualizację... no wiadomo. Ręcznie też to można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 11:35, matis9988 napisał:

Nie ma z kim grać na Battle.net.Ja mam 4 poziom, a tam same 90.

Zawsze jest z kim grać :D. Wystarcz, że założysz grę np akt 1 Start i zaraz beda się nisko lewelowcy zlatywać by pograć z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 11:35, matis9988 napisał:

Nie ma z kim grać na Battle.net.Ja mam 4 poziom, a tam same 90.

Nie chrzań, a ja to niby pies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 11:35, matis9988 napisał:

Nie ma z kim grać na Battle.net.Ja mam 4 poziom, a tam same 90.

Dodam jeszcze coś od siebie.
Blizzard zrobił w Diablo ][ takie coś.... jeśli jesteś na poziomie trudności normal widzisz tylko gry z poziomu trudności normal. Analogicznie idzie to z koszmarem i piekłem ;]. Więc nie marudź tylko graj i exp... Jak masz jeszcze jakieś pytania wal śmiało ;] mam sporo doświadczenia od nośnie tej gry... znam jej każdy kąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:17, matis9988 napisał:

Zakładam grę, czekam i nic.Nikt nie dołącza.Samemu trochę nudno się gra. :/

Jak to zakładasz czekasz i nic ?? to niemożliwe :D. Opisz dokładnie co robisz. :) Mam nadzieje, że grasz na CBN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:29, matis9988 napisał:

Loguję sie do Battlenetu, klikam "stwórz", wpisuję nazwę(akt1, start itp.) i potem "Stwórz
grę".Pogram z półgodziny i w tym czasie nikt nie dołącza.

Ludzie z poziomu trodności normal są poj***** .... wiesz zrób tak.. zrób zadanie z Cainem... pewnie już masz. Zdobądź WP do Kamiennego pola [Way Point - Punkt Nawigacyjny].... jak już będziesz miał Zrobione Tristram. Robisz tzw tristruny... Tam się najlepiej expi bo jest nawięcej bossów i potworów. np nazwa gry Tristramrun-1, Tristrun-1, Trist-1 itp itd... i lecisz na tristram... Na tristruny się ludzie zlatują by expic.... potem piszesz NG. I zakładasz grę z numerkiem 2,3,4,5..... iitp itd :P. Expi się do 13 levlu.. potem możesz iść np dołączać się do np gry Kill Andariel gdzie ludzie się zlatują na ubicie Andariel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro klucz do Diablo2 + LoD tylko nie wiem teraz skad pobrac gre :< Szukalem na moim koncie BN ale nie znalazlem...Sorry za takie głupie pytanie ale nie moge sobie jakos sam poradzic :/ Moglby mi ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 18:03, pkrzysiek25 napisał:

Kupiłem na allegro klucz do Diablo2 + LoD tylko nie wiem teraz skad pobrac gre :<
Szukalem na moim koncie BN ale nie znalazlem...Sorry za takie głupie pytanie ale nie
moge sobie jakos sam poradzic :/ Moglby mi ktos pomoc?


Wchodzisz na swoje konto, jeśli masz zarejestrowaną grę to wchodzisz w moje gry klikasz na Diablo 2, wybierasz zarządzaj grą i tam masz pobierz klienta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować