Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska cena Kinecta ujawniona

82 postów w tym temacie

Że co?! W sumie można się było spodziewać takiej ceny skoro ma kosztować 150 euro ale już mogli chociaż dać cenę 599zł, ładniej by wyglądało chodź i tak o co najmniej 300zł było by za drogo ^^ Rany 650zł za dodatek do xboxa...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:26, Pile napisał:

Na pewno nie kupię w dniu premiery. Szkoda bo zamierzałem tak zrobić...

To padła ostatnia ostoja Kinceta w Polsce ;)
Nie no żartuje, ale coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:26, Pile napisał:

Na pewno nie kupię w dniu premiery. Szkoda bo zamierzałem tak zrobić...

To padła ostatnia ostoja Kinecta w Polsce :) Nie no żartuje oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie kupię jeśli faktycznie będzie kompatybilne z PC. Cena nie jest zła. Wystarczy zobaczyć ile kosztuje na przykład urządzonko do przenoszenia ruchów głową, tak przydatne w symulatorach lotniczych, wyścigach i na przykład w Armie 2. Wcale nie jest dużo tańsze a oferuje mniej. Pozostają otwarte kwestie: jak to będzie naprawdę działało i jak rynek gier na to zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hallas@ włącz myślenie, bo machanie łapami przed TV to nie to samo co trzymanie imitacji gitarki... ten natal to zabawka na krótką metę, szybko się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Niektorzy nie spostrzegli by sarkazmu nawet gdyby ten kopnalby ich w zadek ;-)

Pile jest (byl?) hurraoptymistycznie nastawiony do wszystkiego co ma w nazwie ''Natal'' vel. Kinect, ze niby to taka rewolucja, ekstra, cuda niewidy i, ze kupuje od razu ;). Widac zmienil zdanie :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

649 zł to jak na polskie warunki drogo, nawet bardzo(X360 Arcade można teraz nawet dostać w MM po promocyjnej cenie 599 zł). Myślę, że Kinecta zakupią przede wszystkim osoby, które nie kupiły wcześniej konsoli Microsoftu, a dostaną go po promocyjnej/niższej cenie w zestawie z odchudzoną wersją konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś nowego w tym temacie: Tak drogo?! Nie kupię tego! :P A Microsoft zapowiadał, że to będzie tanie urządzonko, które zrewolucjonizuje przemysł gier wideo (tak mówili na samym początku). Całkiem nie dawno natomiast wypowiedział się Peterek Molyneux, który wyznał, że Kinect nie zastąpi tradycyjnych padów i będzie to tylko nowy bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 13:42, Dr_Czekolada2 napisał:

@Pecyn
moja dupa jest bardziej rewolucyjna


Nie zazdroszczę...

A tak poza tym Wystarczy jedno słówko DROGO ;] Na szczęście mam PS3

Udanych zakupów kinecta życzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to skoro za samą kamere zapłacimy 650 zł to w takim razie move z eye toyem+pałeczki powinien kosztować 1000zł a kosztuje 200 czyli tyle jak nowa gra na ps3. M$ chyba próbuje zarobić na naiwności ludzi(czyt. fanboye). Nie posiadam ani Xboxa ani PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 16:16, Kaucz napisał:

> Na pewno nie kupię w dniu premiery. Szkoda bo zamierzałem tak zrobić...
To padła ostatnia ostoja Kinceta w Polsce ;)
Nie no żartuje, ale coś w tym jest ;)



Aż powturzyłeś posta :-)

Serio to mieliśmy dostać dużo ciekawych gier. Okazało się jednak że narazie nic mnie specjalnie nie interesuje. Dlatego sobie to póki co odpuszczam. Co oczywiście dla mnie nie jest żadnych dowodem dla psm > kinect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować