Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - sety do obejrzenia, patch jutro?

34 postów w tym temacie

Domek

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się dział, w którym można zapoznać się z najlepszymi dostępnymi w grze zestawami pancerzy (tzw. setami). Poza tym wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już jutro do gry trafi oczekiwany patch 1.10!

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - sety do obejrzenia, patch jutro?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tego, temat o WoWie a ja nie wiem co napisać!?
A już wiem :)
No więc, załoze się, ze jutro będzie temat o tym, że patch już wyszedł a swoja droga :>

"Domek
Rozumiem, że o becie GW:F powinniśmy pisać codziennie, najlepiej po kilka razy? :>"

Tak więc, ja rozumiem, że jutro nie zobacze tematu, ze patch już jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś późno wprowadzają efekty pogodowe... poza tym pewnie nie będą wyglądały ciekawie przy takiej grafice gry... (screeny nie dają pełnego obrazu). a kosmetyka, to wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:28, Selv napisał:

"Domek
Rozumiem, że o becie GW:F powinniśmy pisać codziennie, najlepiej po kilka razy? :>"


(ciach)

To się naprawdę przestaje robić zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 16:42, WąChU napisał:

Kurde mogli by jakies pacze do d2 tez dawac a nie non stop ten WoW


A czy w Diablo 2 tak dużo zostało do poprawienia, żeby jeszcze patche wydawać? :) Poza tym to nic dziwnego, że wydają patche do WoW-a. Przecież muszą być wprowadzane jakieś zmiany, żeby ludziom się zbytnio nie nudziło, a poza tym muszą pokazać, że coś ciągle robią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 16:23, Domek napisał:

To się naprawdę przestaje robić zabawne.


No dokładnie. Na łamach gram.pl na pewno się nie dyskryminuje GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 16:51, J.a.k napisał:

No dokładnie. Na łamach gram.pl na pewno się nie dyskryminuje GW.


Dokładnie bo się nie dyskryminuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 16:57, Stwór napisał:

> No dokładnie. Na łamach gram.pl na pewno się nie dyskryminuje GW.

Dokładnie bo się nie dyskryminuje:)


Zaraz chwila ty mnie chyba źle zrozumiałeś bo ja przyznałem rację Domkowi i chyba z tobą też się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...dział, w którym można zapoznać się z najlepszymi dostępnymi w grze zestawami pancerzy ..." - błąd. Wcale, ale to wcale nie są najlepsze, to tylko ulepszenie tier0 bo nadawał się wyłącznie do śmieci. Obecnie będzie to tier0,5 czyli coś między (przykładowo) Valorem a Mightem. A tak swoją drogą to żeby zdobyć nowy secik to trzeba mieć stary, cierpliwość żeby farmować quest itemy i żeby zdobyć przykładowo taki hełm trzeba mieć wszystkie poprzednie części.


"Apsikk
Nikt nic nie pisze o Relics. Przeciez druidzi palladyni i szamani se postrzelają wreszcie z broni." Również błąd, nie będą mogli strzelać tylko zapełnić te sloty i dostać z nich bonusy do statsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryld, z tego co ja wiem (pograłem nieco na test realmie), to do questów na upgrade potrzebne będą tylko części BoE (których jest 3 na każdy set). Oprócz cierpliwości potrzeba jeszcze... 2 zerowe kwoty golda wydawać na te questy oraz itemy do niego potrzebne :) Po za tym niektóre ich części biją na głowę części tier 1 i 2 (u warlocka np maska Deathmista bije na głowę Felhearta i Nemesisa).

Najlepsze sety do zdobycia czekają w Ahn Qiraj, a konkretnie itemy potrzebne do questów na te przedmioty, ogólnie uważane za sety tier3 (nawet pomimo tego, że nie jest to 8 części a zaledwie 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować