Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2K Games szykuje coś dużego na PAX

14 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2010 o 11:19, Konrad512 napisał:

To będzie coś związanego z Dukiem, Jon St. John (aktor podkładający głos Dukowi) bębniał
na twitterze :)

niebardzo, "Sorry Duke fans, but the panel I''m on Friday morning has nothing to do with Mr. Nukem. Thanks for asking!" Jon St. John

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 11:03, CroopMan napisał:

Szykują to sobie miejsce na Pieniądze !.. Straciłem do nich szacunek po tym jak polecieli
na kasę z 2gą częścią Mafii !


Takie sformułowania niestety mocno mnie smieszą, zarzucanie "polecenia na kase" firmie ktora nie wypuszcza gier z filantropicznych pobudek tylko uwaga niespodzianka ....chce na tym zarobić ! jak 101% firm z branży !

A to ze mafia 2 nie spełniła pokładanych ( mocno napompowanych ) w niej nadziei nie oznacza ze jest grą słabą...a wrecz przeciwnie jest gra wysmienitą, coprawda wyciete elementy ktore pozniej pojawia sie jako dlc moglyby zostac w wersji pierwotnej , ale nie umniejsza to mimo wszystko podstawowej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SimplyLucas na siłe chcesz wszystkim udowodnić że Mafia 2 była wyśmienitą grą ? Może dla ciebie ,ale dla wszystkich innych gra była porażka i została tylko średniakiem. To zmarnowana gra, krótka i monotonna. DLC których nie powinno być jako dodatki a raczej jako część gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to DLC do mafii 2 to niech się nie pokazują, grałem u kolegi i strasznie monotonna...
sporo misji typu "jedź na drugi koniec miasta, zabij kilku gości, jedź z powrotem, a potem jeszcze jedź trochę dalej"
A że policja lubi rzucać się na mnie za byle co to muszę jechać 40stką a to oznacza długą, powolną i nudną jazdę.

No i do tego dochodzi to że jak raz mnie ktoś zobaczy robiącego coś złego to już najlepiej rzucić wszystko i jechać się przebrać bo nie dadzą spokoju.

A o długości gry to nie ma co wspominać.

Nie wiem tylko po co to całe miasto skoro i tak nie można zwiedzać po skończeniu gry.

Fabuła fabułą, ale gra się nadaje na raz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować