Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood na PC opóźniony

59 postów w tym temacie

dziekuje postoje, ac2 tez przesuwali i byl totalnie skopany tzn. beznadziejnie zoptymalizowany, jak ac1 chodzil w 50-60fps to ac2 w 25-30fps na tym samym dosc mocnym kompie, i z tym sie nie dalo nic zrobic bo najnizsze ustawienia dawaly gora +2fps, no sorry juz wiecej razy sie na badziew ubisoftu nie dam nabrac, a pozniej jeszcze beda plakac(cieszyc sie) ze 99% sprzedazy bylo na konsolach, jak nie wydadza w tym samym czasie to nie ma czego porownywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kolejna gra, którą trzeba zbojkotować - jak wszystko, co z DRM-em Ubisoftu.

Dnia 09.09.2010 o 14:39, Kalach1992 napisał:

A ja znam powód przeniesienia tej premiery: Premiera Wiedźmina 2 jest w pierwszym kwartale
i wszyscy wiedzą, że do zaje***** gra. Koniec kropka, poco filozofować.


Skoro będzie taka zajebista, to raczej należałoby premierę AC przesunąć na termin inny niż pierwszy kwartał, bo nie stracić w tej rywalizacji, prawda? Tak jak wiele firm zrobiło przy premierze MW2 - zrezygnowali z okresu świątecznego, bo nie chcieli przegrać w tej batalii o portfele graczy. Tak czy siak - jakby mało było premier na PC w I kwartale, to jeszcze AC... :/ Producenci Wieśka muszą się dobrze zastanowić, co zrobić z tym fantem - Geralt nie może iść na czołówkę z takimi tytułami jak Dragon Age 2, bo EA i BioWare skopią mu zad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 16:17, ilpalazzo napisał:

dziekuje postoje, ac2 tez przesuwali i byl totalnie skopany tzn. beznadziejnie zoptymalizowany,
jak ac1 chodzil w 50-60fps to ac2 w 25-30fps na tym samym dosc mocnym kompie, i z tym
sie nie dalo nic zrobic bo najnizsze ustawienia dawaly gora +2fps, no sorry juz wiecej

Mnie tam Wolfenstein 3D działał w 300 FPS, ale już najnowszy tylko w 40, no co za lelaki jak tak można! I to na tym samym kompie!
Człowieku, oczekujesz że sequel gry, który jest ładniejszy od pierwowzoru będzie ci działał lepiej niż jedynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2011r. będzie niesamowity dla PC. Nawet nie chce mi się wymieniać tych wszystkich hitów.

Poza tym cóż to za różnica czy 2 miesiące czy 5-6 miesięcy. Czas leci bardzo szybko, a za rok nawet nikt nie będzie pamiętał lub wkurzał się tak samo, jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:13, Grinczar napisał:

2011r. będzie niesamowity dla PC. Nawet nie chce mi się wymieniać tych wszystkich hitów.

Poza tym cóż to za różnica czy 2 miesiące czy 5-6 miesięcy. Czas leci bardzo szybko,
a za rok nawet nikt nie będzie pamiętał lub wkurzał się tak samo, jak teraz.


Może i nikt nie będzie pamiętał ale jak Sam wspomniałeś" 2011r. będzie niesamowity dla PC. Nawet nie chce mi się wymieniać tych wszystkich hitów "
ja wymienię:

Buletstorm
Dead Space 2
Crysis 2
Dragon Age II
Wiedźmin Zabójcy Królów

a teraz jeszcze AC: Brotherhood

skąd na to wszystko wziąć kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

as usual...
Może też PCowa wersja dostanie darmowe DLC?
W każdym razie dobrze, że aż tak się na grę nie na paliłem, choć z drugiej strony gdyby premiera była równa na wszystkie platformy to w 1Q 2011 produkt byłby już tańszy i byłby bardziej prawdopodobne że bym się skusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 22:08, Yoruaaw napisał:

i w jakim celu oni się z tym DRM bawią? I tak witaminka będzie hulać po necie max 2tygodnie
po premierze ;/


Jak dla mnie to bez sensu. Wiedźmin ER był bez zabezpieczeń i jakoś się sprzedał. Kto ma spiracić zrobi to niezależnie czy zabezpieczenia będą czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Deja vu ? Znowu to samo ? Przyzwyczaiłem się że gry na PC zawsze się opóźniają ale żeby Ubi powtórzył dokładnie tą samą sytuacje? Moim zdanie jest to trochę bezczelne. Samo opóźnienie mi nie przeszkadza(bardziej brak szacunku do klientów)Zagram wcześniej , później mi tam to lotto. Skoro Ubi się powtarza to pewnie dostaniemy wersje z''DLC'' (po co robić coś nowego skoro można wyciąć kawałek gry) i to chyba jedyny plus. Pozostaje czekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura.Jak ktoś ma zamiar kupić na wersje pc to kupi na pc.Chwilowy exclusive na konsole nic nie da.Co za różnica czy będą piracić kilka miesięcy wcześniej czy później...Nie kupię konsoli dla gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nikt Ci nie każe w ogóle w AC grać. Jeśli coś w grze, sposobie jej działania lub dystrybucji Ci się nie podoba to możesz po prostu wybrać produkt konkurenci. A żeby nieco ostudzić Twój zapał do łamania prawa otrzymujesz ostrzeżenie.
Piractwo to kradzież a nie forma protestu a już z pewnością nie powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił na X''a 360 AC Brotherhood,ale niestety wkurza mnie 2 rzeczy.Mianowicie nawet gdy mam neta na X''ie 360 to i tak nie pogram ,bo nie mam Abonamentu GOLD,a AC II to była gra praktycznie przejdziesz raz i większość acziwów jest.Może i się chce grac drugi raz,ale nie zawsze to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować