Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalne wymagania sprzętowe Arcania: Gothic 4

115 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 19:53, Muradin_07 napisał:

> demo prawdę powie.

Może i prawdę powie... ale już czuję że będzie słabo. Nadzieja jest, ale jak mi nie pójdzie
to nawet płakać nie będę bo nigdy wielkim fanem Gothic''ów nie byłem więc mnie to aż
tak nie zaboli...


Mnie zaboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że świat nie jest podzielony na Checkpointy. Powtórka z historii. G3 też nie został podzielony dlatego miał takie wymagania. Oby moje dwie siódemki z serii piątek uciągnęły tą grę ;D Ciekawe czy będą jakieś akcenty z Gothic II Moja ulubiona część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wyjście poczekać na demo - obstawiam że po prostu się asekurują, bo jak ta gra ma wyjść na konsole i ich nie spalić przy odpaleniu to niemożliwe, żeby nie dało się tego porządnie na potworach o kilkukrotnie większej mocy odpalić.

Ostatecznie zostaje Community Patch w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zamiast psioczyć i się żalić trzeba poczekać do tego 24 września i samemu przetestować demko i sprawdzić,co tam twórcy Arcanii nam wyszykowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jak to szło... chyba ich p**ebało. Minimalne na styk u mnie (kartę graficznie mam jedynie lepszą :|).
Chyba i tak nie długo będę musiał upgrade zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w końcu po prawie 2,5 roku mój komputer jest wymieniony jako "minimalne" - poza tym, że mam C2D@3,2Ghz, 4 GB ramu i Radeona 3870X2 :P Dobra, to może trochę ponad minimalne. W sumie nie spodziewałem się że to będzie aż tak szybko. Dobrze że niedawno kupiłem PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba mam za słabego kompa nawet dla minimalnych: geforce 9600 i procek duo 2,7... :D
sprawdzę demo, a jak będzie kiepsko to cóż....na szczęście mam xboxa, bedzie taniej konsolową wersję kupić niż kartę graficzną i procek wymieniać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oł dżizys krajst... Ja mam kompa ledwo ledwo podchodzącego pod minimum. Irytuje to że nowe gry co są dużo ładniejsze śmigają na high... Cóż będzie trza kręcić karte, przeczyscić komp i zrobić coś o czym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:48, Woo-Cash napisał:

> No świetnie, właśnie robię sobie upgrade, żeby pograć na low...

Kup konsolę ;P.



Konsola nie daje żadnych gwarancji - vide " Risen ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:52, lis_23 napisał:

Konsola nie daje żadnych gwarancji - vide " Risen ".


To był wyjątek, szefie. Większosć gier wypada swietnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2010 o 10:54, Woo-Cash napisał:


To był wyjątek, szefie. Większosć gier wypada swietnie ;]


Weź pod uwagę fakt że tu też mamy do czynienia z RPG - czyli z gatunkiem niekoniecznie dostosowanym do konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie " Gothic 3 " nie miał problemów z płynnością,prawie nic się nie cięło na o połowę słabszym sprzęcie niż obecnie - problemem było to że jeśli grało się ze dwie,trzy godziny bez zapisu gry to gra b.często wieszała się podczas zapisu ... i to był jej największy minus + parę niewykonalnych questów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować