Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 22:06, MLODY2K6 napisał:

> A co to za problem osiągnąć 50fpsów na detalach high ? Nie gadaj bzdur...

osiagnij to 50fps na high w takiej rozdzialce. Obiecuje ci ze nie zrobisz tego

A kto tu mówił o 50 fps w 1920x1200?? Nie ekscytuj się tak bo ci się fakty mieszają już:D:D:D No i tak poza tym nie dyskutowaliśmy tu o różnicy pomiędzy sli a pojedyńczą karta a przyrostem wydajności na 4 rdzeniach w crysisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cd-action test był wykonywany w roździelczości 1280x1024 a na

Dnia 09.03.2008 o 22:05, Tomek.czwa napisał:

tym co podałeś jakże opiniotwórczym i poważanym "magazynie" internetowym w 1920x1200.
Wiec że tak powiem "Co ma piernik do wiatraka??"


dobrze masz test w 1280x1024 z 1 karta graficzna. Wiec jesli masz 3 takie karty typu 8800GTX to powinienes miec tych klatek wiecej w wyzszych rozdzielczisciach bo seria 8800 chcrakteryzuje sie wysoka wydajnoscia w duzych rozdzielczosciach. wiec zobacz ze 3 karty nie sa w stanie osiganac 40fps a co dopiero jedna w nizszej rozdzialce. Wez ppopatrz na serwisy ktore testuja sprzet po za IN4 bo ich wyniki daleko odbiegaja od rzeczywistosci i zobacz ile faktycznie karty graficzne maja fps w tej grze zadna ale to zadna nie ma nawet 40 a co dopiero 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ale to jest nie realne, żeby taki GF 8800Ultra nie miał powyżej 40fpsów, już nie wspomnę o układach SLI, które dają diabelnie wysoką wydajność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:10, MLODY2K6 napisał:

dobrze masz test w 1280x1024 z 1 karta graficzna. Wiec jesli masz 3 takie karty typu
8800GTX to powinienes miec tych klatek wiecej w wyzszych rozdzielczisciach bo seria 8800
chcrakteryzuje sie wysoka wydajnoscia w duzych rozdzielczosciach. wiec zobacz ze 3 karty
nie sa w stanie osiganac 40fps a co dopiero jedna w nizszej rozdzialce. Wez ppopatrz
na serwisy ktore testuja sprzet po za IN4 bo ich wyniki daleko odbiegaja od rzeczywistosci
i zobacz ile faktycznie karty graficzne maja fps w tej grze zadna ale to zadna nie ma
nawet 40 a co dopiero 49

Skomentuje to tak... Serio piszesz czy sobie jaja robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:12, oOreVenOo napisał:

Człowieku ale to jest nie realne, żeby taki GF 8800Ultra nie miał powyżej 40fpsów, już
nie wspomnę o układach SLI, które dają diabelnie wysoką wydajność...

slepy jestes nie widzisz co jest na zdjeciu??? zobacz ze 3 karty 8800GTX nie daja 40fps a ty mowisz o jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:13, MLODY2K6 napisał:

> Człowieku ale to jest nie realne, żeby taki GF 8800Ultra nie miał powyżej 40fpsów,
już
> nie wspomnę o układach SLI, które dają diabelnie wysoką wydajność...
>
slepy jestes nie widzisz co jest na zdjeciu??? zobacz ze 3 karty 8800GTX nie daja 40fps
a ty mowisz o jednej

No i geniuszu powinnieneś wiedzieć jeszcze jedno 3 karty to nie 3x większą wydajność tego się nie sumuje. Czyli jak mamy 20 fps na jednej karcie wcale nie powiedziane ze na 3 będziemy mieli ich 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie moje wyniki. E6750 @3,6GHZ + EVGA 8800GTX KO ACS3 + 4GB RAM GEIL DDR2 ULTRA 800MHZ CL4@960MHZ i reszta. rozdzialka 1680x1050 VH AAx4

20080309221548

20080309221557

20080309221611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:16, MLODY2K6 napisał:

Tutaj macie moje wyniki. E6750 @3,6GHZ + EVGA 8800GTX KO ACS3 + 4GB RAM GEIL DDR2 ULTRA
800MHZ CL4@960MHZ i reszta. rozdzialka 1680x1050 VH AAx4

I czego to dowodzi?? Bo nie rozumie przecież masz 2 rdzeniowy procesor a po zatym dałeś screena w rozdzielczośći 1680x1050
A tu masz artykuł o 3x sli z renomowanego serwisu poczytaj sobie lepiej. http://www.guru3d.com/article/3_way_sli_review/481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:17, Tomek.czwa napisał:

> Tutaj macie moje wyniki. E6750 @3,6GHZ + EVGA 8800GTX KO ACS3 + 4GB RAM GEIL DDR2
ULTRA
> 800MHZ CL4@960MHZ i reszta. rozdzialka 1680x1050 VH AAx4
I czego to dowodzi?? Bo nie rozumie przecież masz 2 rdzeniowy procesor a pozatym dałeś
cscreena w rozdzielczośći 1680x1050


tego ze zaden GTX nie jest w stanie osiganac 40 fps na detalach high bez aa. gdbym mial swojego GTX-a to bym wam pokazal ze sie nie da osognac takich wynikow. Silnik CRY ENGINE jest poprostu tak zbudowany. Zapewnia on wysoka wydajnosc juz nawet przy 27-30FPS. Nie osiagnieto nigdzie takich wybikow jakie ty podlales a raczej niby CDA. Dostane 9800GTX to wam pokaze ze nawet mocniejsza karta nie osiganie 40 fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh....ja mam "dziadka" 8800 gts 320/320 i w benchmarku z tej gry mam tyle ile na scrinie....a Ty mlody ile masz ?:
Ustawienia w grze to 1280/1024, reszta na srednich oprocz wody, ktora jest na max AA of.
Ustawienia w sterowniku nvidia: AAx8Q, anizotrop x16 i wymuszone wlaczenie synchro pionowe.

Lewa tabelka to wynik procka.....prawa tabelka to wynik karty gr.


20080309222046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 22:20, MLODY2K6 napisał:

tego ze zaden GTX nie jest w stanie osiganac 40 fps na detalach high bez aa. gdbym mial
swojego GTX-a to bym wam pokazal ze sie nie da osognac takich wynikow. Silnik CRY ENGINE
jest poprostu tak zbudowany. Zapewnia on wysoka wydajnosc juz nawet przy 27-30FPS. Nie
osiagnieto nigdzie takich wybikow jakie ty podlales a raczej niby CDA. Dostane 9800GTX
to wam pokaze ze nawet mocniejsza karta nie osiganie 40 fps

Bierzesz cos??:/ Ja też nie mam na 8800gtx średnio nawet 40fps to jest wiadome. Ale pisałeś że 4 rdzenie nic nie dają a ja ci dałem test który udowadnia że jednak wydajność może podskoczyć nawet do średnio z 30 do 50 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:22, Misquamaqus napisał:

Hyh....ja mam "dziadka" 8800 gts 320/320 i w benchmarku z tej gry mam tyle ile na scrinie....a
Ty mlody ile masz ?:
Ustawienia w grze to 1280/1024, reszta na srednich oprocz wody, ktora jest na max AA
of.
Ustawienia w sterowniku nvidia: AAx8Q, anizotrop x16 i wymuszone wlaczenie synchro pionowe.

Lewa tabelka to wynik procka.....prawa tabelka to wynik karty gr.



teraz to nic nie mam, bo karty nie mam ale pokaz screeny pod VH w 1280x1024 aax4 i zrob to frpasem dla czystej pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest spowodowane rdzeniami procesora. a jezeli tak chcesz pokazywac testy to prosze bardzo zobacz jakim nie oplacalnym zakupem jest quad. masz porowannie mojego procka i q6600

http://www.tomshardware.co.uk/Intel-E6750-Q6600-MSI-Gigabyte,review-29731.h tml

i nie mow ze procek da 20fps wiecej bo moj po podkreceniu z 2,66 na 4GHZ daje 6fps wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:29, MLODY2K6 napisał:

to nie jest spowodowane rdzeniami procesora. a jezeli tak chcesz pokazywac testy to prosze
bardzo zobacz jakim nie oplacalnym zakupem jest quad. masz porowannie mojego procka i
q6600

http://www.tomshardware.co.uk/Intel-E6750-Q6600-MSI-Gigabyte,review-29731.h tml

i nie mow ze procek da 20fps wiecej bo moj po podkreceniu z 2,66 na 4GHZ daje 6fps wiecej

Tak procek da prawie 20fps jest to udowodnione. W tym właśnie teście. Ponieważ crysis w przeciwieństwie do innych aplikacji wykorzystuje 4 rdzenie. No i masz następny dowód że 4 rdzenie dają w tej akurat aplikacji dużo bo sam piszesz że twój procesor nawet po podkręceniu na 4GHz nie osiąga takiego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 22:30, Tomek.czwa napisał:

> i nie mow ze procek da 20fps wiecej bo moj po podkreceniu z 2,66 na 4GHZ daje 6fps
wiecej
Tak procek da prawie 20fps jest to udowodnione. W tym właśnie teście. Ponieważ crysis
w przeciwieństwie do innych aplikacji wykorzystuje 4 rdzenie.


pokaz mi zdjecie na ktorym pisze ze na quadzie ta gra ma 49fps. jesli to zrobisz i bedzie to wiarygodne zrodlo kupie ci zgrzewke piwa jesli nie to znaczy ze cala ta rozmowa z toba jest niczego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ties with the 8800GTX

Crysis 1280x1024 High Quality mode 0xAA 16xAF (Anand) - VISTA
3870x2 - 35fps
8800GTX - 33fps

Crysis 1600x1200 DX10 HIGH QUALITY 0xAA (Hothardware) - VISTA
3870x2 - 31fps
8800GTX - 28fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 22:32, MLODY2K6 napisał:


pokaz mi zdjecie na ktorym pisze ze na quadzie ta gra ma 49fps. jesli to zrobisz i bedzie
to wiarygodne zrodlo kupie ci zgrzewke piwa jesli nie to znaczy ze cala ta rozmowa z
toba jest niczego warta.

Widze że dyskusja z tobą nie am sensu ponieważ nie umiesz przyjąć uargumentowanej krytyki. Musisz się nauczyć panować nad emocjami:D:D No i napisałem ci nr CD-Action w którym możesz znaleźć test. No a jeżeli uważasz go za niewiarygodny to twój problem, bo akurat za dużej korzyści z okłamywania czytelników by nie mieli chyba że jak to twierdzą zwolennicy teori spisku są opłacani przez cia, nvidia, intel czasami ati i pis (no ale wtedy radziłbym się udać do terapeuty bo to może zaowocować negatywnymi skutkami w twojej pewnie bardzo młodej psychice). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jest poprostu tak zbudowany. Zapewnia on wysoka wydajnosc juz nawet przy 27-30FPS.

Bez kitu teraz to już pier***. Stary jak 30 fpsów to wysoka wydajność to albo mój FRAP''s jest rosyjski albo przy 30 fpsach bardzo średnio się gra bo tyle posiadam. Po prostu kłócicie się o pierdołę i to totalną... Starsze gry potrafią zjeść kompa odpalając AA, Anizo i Bóg wie jeszcze co, a taki Crysis je te kompy wasze/nasze bez tego. Nawet układy SLI mogą nie być w stanie utrzymać tej gry na pełnym antyanalisingu itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest tak jak myslalem. Nie umiesz znalezc nic wiarygodnego. No bo jezeli by tak bylo to takie serwisy jak pclab, benchmark, tomshardware, frazpc, guru3d i wielu innych powinno miec takie same wyniki w CRYSISE albo nawet lepsze, biorac pod uwage wiekszy dostep do sprzetu komputerpowego niz takie CDA.. Szkoda bo ich nie maja. Jezeli chcesz wzrorowac sie czasospismem ktorego mocna strona sa recenzje gier to moze nie wdajwaj sie w dyskusje. Niech CDA dalej pisze recenzje gier a nie testuje karty graficze i inne podzespoly bo akurat na tej plaszczyznie nie moga sie popisac. Wynikow tych nie moze nikt potwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować