Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 19:30, Pawlo09 napisał:

> > Macie jakieś newsy
> > na temat Crysis 2 ?
>
> Jak dotąd wiadomo jedynie, że będzie kontynuować fabułe i grafika bedzie jeszcze
lepsza.
>

Wymagania też pewnie będą lepsze.

o ile dobrze pamiętam to w Crysis 2 ma być tylko lepsza grafika, o co chodzi? fabuła ma byc inna, sam nie wiem jak i co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wlasnie jestem przy koncu gry i nie wiem skad wziasc giwere, ktora rozwala statek obcych ?.
Czy bylby ktos tak mily i mnie naprowadzil ?.
Juz jest prawie 2 w nocy a ja caly dzien siedze i mecze tego crysisa a rano do pracy :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 01:46, Misquamaqus napisał:

Kurcze wlasnie jestem przy koncu gry i nie wiem skad wziasc giwere, ktora rozwala statek
obcych ?.
Czy bylby ktos tak mily i mnie naprowadzil ?.
Juz jest prawie 2 w nocy a ja caly dzien siedze i mecze tego crysisa a rano do pracy
:):):).


SPOJLER
===================================================================
Mu isisz wczytac gre w momencie w ktorym jestes na fotelu do naprawiania nanokombinezonu. Potem nastapi ataka obcych a ty szybko bedziesz musial sie wrocic do tego wlasnie pomieszczenia i bron bedzie lezala przy tym fotelu
===================================================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam krótką opinie

słaba gra - do farcry się chowa - może i grafa cacy ale gra mierna i marna - bioshock bije ją na łeb, a miałem takie nadziej - i tak dużo samozaparcia wykazałem że by to coś ukończyć ale co tam
dla mnie raczej benchmark sprzętu niż gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Prawie 2 tygodnie temu Crytek dał dla EA patcha 1.2, do weryfikacji i przetłumaczenia na inne języki. Całkiem możliwe, że się w następnym tygodniu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nic nowego w tej grze niema powala tylko grafiką ale sama w sobie jest ekstra ja sobie powoli przechodzę choć nie mogę przejść momentu gdzie w jednym miejscu jest pełno luda ale to tylko kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na grę w jakich detalach mogę liczyć grając na sprzęcie :
- Intel Core2 Duo E4500 2,2GHz
- GeForce 9600 GT 512MB
- Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz

Interesuje mnie gra w rozdzielczości 1280x1024. Wiem, że na górze jest odpowiedni link pod którym można to sprawdzić, ale na razie na tego kompa jeszcze czekam a już teraz chciałbym to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:45, dave03 napisał:

Na grę w jakich detalach mogę liczyć grając na sprzęcie :
- Intel Core2 Duo E4500 2,2GHz
- GeForce 9600 GT 512MB
- Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz

Interesuje mnie gra w rozdzielczości 1280x1024. Wiem, że na górze jest odpowiedni link
pod którym można to sprawdzić, ale na razie na tego kompa jeszcze czekam a już teraz
chciałbym to wiedzieć.



U mnie demo na medium działała jak żyleta na takim sprzęcie:

AMD 3200+
Ati Radeon X1950PRO
1GB ram DDR

Tak więc na maksimum musi iść na taki konfingu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:45, dave03 napisał:

Na grę w jakich detalach mogę liczyć grając na sprzęcie :
- Intel Core2 Duo E4500 2,2GHz
- GeForce 9600 GT 512MB
- Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz

Interesuje mnie gra w rozdzielczości 1280x1024. Wiem, że na górze jest odpowiedni link
pod którym można to sprawdzić, ale na razie na tego kompa jeszcze czekam a już teraz
chciałbym to wiedzieć.

Very High, z AAx4 nie powinno się zacinać, o ile podkręcisz procek do przynajmniej 3GHz. To tak na oko, bo w praktyce zbyt dużo jak na razie nie wiem o 9600GT w Crysisie, ponoć lepiej niż GF8800GT....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:51, Gol Galad napisał:

Very High, z AAx4 nie powinno się zacinać, o ile podkręcisz procek do przynajmniej 3GHz.
To tak na oko, bo w praktyce zbyt dużo jak na razie nie wiem o 9600GT w Crysisie, ponoć
lepiej niż GF8800GT....


Very High jeszcze z AAx4 to mi sie wydaje niemożliwe na tym sprzęcie. Karta chyba jest za słaba, ale pełna wersja Crysisa jest dodana do tej karty graficznej. Zobaczymy jednak jak to będzie. Procka raczej nie podkręcę na boxowym wentylu zwłaszcza, że w pokoju mam temperaturę ok 26 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:07, dave03 napisał:

> Very High, z AAx4 nie powinno się zacinać, o ile podkręcisz procek do przynajmniej
3GHz.
> To tak na oko, bo w praktyce zbyt dużo jak na razie nie wiem o 9600GT w Crysisie,
ponoć
> lepiej niż GF8800GT....

Very High jeszcze z AAx4 to mi sie wydaje niemożliwe na tym sprzęcie. Karta chyba jest
za słaba, ale pełna wersja Crysisa jest dodana do tej karty graficznej. Zobaczymy jednak
jak to będzie. Procka raczej nie podkręcę na boxowym wentylu zwłaszcza, że w pokoju mam
temperaturę ok 26 stopni.



Ja mam Radeona 3870 512 MB
Intel Core2 Duo 2,2 GHz
i 2x 1GB RAM

Dopiero co zainstalowałem Crysisa (świeżynka). AAx8 i wszystko na high chodzi bez problemów ,a wiem co mowie bo grałem w demo na o wiele gorszym sprzęcie od tego który teraz posiadam.Także nie martw się,bo masz prawie identyczny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:21, Logan10 napisał:

> > Very High, z AAx4 nie powinno się zacinać, o ile podkręcisz procek do przynajmniej

> 3GHz.
> > To tak na oko, bo w praktyce zbyt dużo jak na razie nie wiem o 9600GT w Crysisie,

> ponoć
> > lepiej niż GF8800GT....
>
> Very High jeszcze z AAx4 to mi sie wydaje niemożliwe na tym sprzęcie. Karta chyba
jest
> za słaba, ale pełna wersja Crysisa jest dodana do tej karty graficznej. Zobaczymy
jednak
> jak to będzie. Procka raczej nie podkręcę na boxowym wentylu zwłaszcza, że w pokoju
mam
> temperaturę ok 26 stopni.
>


Ja mam Radeona 3870 512 MB
Intel Core2 Duo 2,2 GHz
i 2x 1GB RAM

Dopiero co zainstalowałem Crysisa (świeżynka). AAx8 i wszystko na high chodzi bez problemów
,a wiem co mowie bo grałem w demo na o wiele gorszym sprzęcie od tego który teraz posiadam.Także
nie martw się,bo masz prawie identyczny sprzęt.

więc jedyne co ci pozostało to... cieszyć się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:25, ryczypisk napisał:

> Dopiero co zainstalowałem Crysisa (świeżynka). AAx8 i wszystko na high chodzi bez
problemów
> ,a wiem co mowie bo grałem w demo na o wiele gorszym sprzęcie od tego który teraz
posiadam.Także
> nie martw się,bo masz prawie identyczny sprzęt.
>
więc jedyne co ci pozostało to... cieszyć się :)



Dobrze prawisz :) i tak też robię.

Mam pytanie do graczy.Czy w crysisie to normalne ze po chwili ciała żołnierzy znikają ? bo zauważyłem cos takiego i nie wiem czy tak byc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:31, Logan10 napisał:

> > Dopiero co zainstalowałem Crysisa (świeżynka). AAx8 i wszystko na high chodzi
bez
> problemów
> > ,a wiem co mowie bo grałem w demo na o wiele gorszym sprzęcie od tego który
teraz
> posiadam.Także
> > nie martw się,bo masz prawie identyczny sprzęt.
> >
> więc jedyne co ci pozostało to... cieszyć się :)


Dobrze prawisz :) i tak też robię.

Mam pytanie do graczy.Czy w crysisie to normalne ze po chwili ciała żołnierzy znikają
? bo zauważyłem cos takiego i nie wiem czy tak byc powinno.



Tak ciała znikają ale to chyba szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:07, dave03 napisał:

Very High jeszcze z AAx4 to mi sie wydaje niemożliwe na tym sprzęcie. Karta chyba jest
za słaba, ale pełna wersja Crysisa jest dodana do tej karty graficznej. Zobaczymy jednak
jak to będzie. Procka raczej nie podkręcę na boxowym wentylu zwłaszcza, że w pokoju mam
temperaturę ok 26 stopni.

Tak naprawdę temperatura pokoju będzie ci schładzać procka... ;p
A boxowy wystarczy, uzyskasz nawet 30-40 stopni, jeśli tylko dobrze założysz pastę termoprzewodzącą. Spokojnie możemy dobić w tej temperaturze 3GHz. Temperatura procka skacze, jeśli zwiększamy napięcie, w tym podatność na OC. ;p

Na forum CryMod czytałem, że patch 1.2 będzie już za kilka dni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Także nie martw się,bo masz prawie identyczny sprzęt.

Dnia 05.03.2008 o 19:21, Logan10 napisał:


Niby tak, ale jak tak patrze do CDA na ten "Konfigurator" to widzę, że tam lepsze i droższe komputery sobie nie radzą z tą grą na Very High w takiej rozdzielczości.
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak już pisałem z karta dostanę pełną wersje Crysisa i jak wygląda możliwość gry w necie z gry dołączonej do jakiegoś podzespołu? Można grać normalnie tak jakbym kupił grę w sklepie? Będzie tak jakiś CD-key?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:00, dave03 napisał:

>Także nie martw się,bo masz prawie identyczny sprzęt.
>
Niby tak, ale jak tak patrze do CDA na ten "Konfigurator" to widzę, że tam lepsze i droższe
komputery sobie nie radzą z tą grą na Very High w takiej rozdzielczości.
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak już pisałem z karta dostanę pełną wersje Crysisa i jak
wygląda możliwość gry w necie z gry dołączonej do jakiegoś podzespołu? Można grać normalnie
tak jakbym kupił grę w sklepie? Będzie tak jakiś CD-key?


Na pewno ,dostaniesz po prostu dodatkowo grę.A co do very high to tez nie powinno byc problemów ,u mnie z wyłączonym AA działało dobrze.Nawiązując do CDA to zobacz recenzje Crysisa z grudniowego numeru, piszą ze dostali do redakcji grę i zanim doczekali się na na sprzęt który wycisnąłby wszystkie soki z crysisa grali na podobnym do twojego tylko chyba mieli 8800 GTS i l. klatek oscylowała między 20-25 na sek.I na tym kompie grali na prawie najwyzszych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:00, dave03 napisał:

>Także nie martw się,bo masz prawie identyczny sprzęt.
>
Niby tak, ale jak tak patrze do CDA na ten "Konfigurator" to widzę, że tam lepsze i droższe
komputery sobie nie radzą z tą grą na Very High w takiej rozdzielczości.

Można nawet się opierać na konfiguratorze z CDA, ale nie polecam,sprzęt tam nawet ok, jednak lepiej już się poradzić kogoś doświadczonego w tym, także, są "aktualizowane" jedynie co miesiąc i na dodatek są tam ceny z komputronika.. Lepiej zagadaj w tym temacie, dadzą ci jakieś rady co do kupna sprzętu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=26590 .

Dnia 05.03.2008 o 20:00, dave03 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak już pisałem z karta dostanę pełną wersje Crysisa i jak
wygląda możliwość gry w necie z gry dołączonej do jakiegoś podzespołu? Można grać normalnie
tak jakbym kupił grę w sklepie? Będzie tak jakiś CD-key?

No, raczej tak. Z tyłu koperty od płyty(zazwyczaj to tak wygląda)pewnie będzie nalepka z CD-key,więc powinieneś móc grać normalnie. Nie znam zbytnio sytuacji z grami od EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować