Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Wreszcie udało mi się pokonać tego "bossa" na lotniskowcu. Rzeczywiście poszło teraz gładko i pięknie. Nie wiem dlaczego tyle się wtedy męczyłem, ale ta specjalna broń wcale nie chciała namierzyć ramion potwora. Teraz było zupełnie inaczej.
Zaskoczyło mnie tylko to, że zaraz potem gra się skończyła :/
I to tyle? I co teraz ciekawego można jeszcze zrobić w Crysisie (oprócz oczywiście zwiększenia poziomu trudności i przechodzenia wszystkiego od początku)? Są jakieś ciekawe mody/mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się trochę wkurzyłem - gdy ufole się "reaktywowały" myślałem że będzie więcej... ale nie od dziś wiemy, że Crysis ma być trylogią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 10:06, gogiell napisał:

Ja też się trochę wkurzyłem - gdy ufole się "reaktywowały" myślałem że będzie więcej...
ale nie od dziś wiemy, że Crysis ma być trylogią :P



Ja też byłem zaskoczony to chyba największa wada tej gry, że kończy się nieoczekiwanie szybko.
Ja ukończyłem Crysisa 3 razy (w tym raz na poziomie Delta) i ciągle mi mało... Z niecierpliwością czekam na dwójkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 11:30, Szaqall napisał:

Ja ukończyłem Crysisa 3 razy (w tym raz na poziomie Delta) i ciągle mi mało... Z niecierpliwością
czekam na dwójkę!

Ale nie ciesz się tak szybko, w CDA pisali ze Crysis 2 ma być tylko ładniejszy, a fabuła ma być już inna. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jezelli tak będzie, to głupie i banalne zakończenie dla pierwszej części :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wbrew pozorom, otwartość Crysisa pozwala czerpać przyjemność z kilkukrotnego przejścia gry :)
Na początku przeszedłem na normal, jakoś moim super "sutem" się nie przejmowałem - najczęściej postawa defensywna. Ale potem zagrałem na Delta - niewidzialność cały czas, plus "kałach" z tłumikiem :P Ale najfajniej było na easy, z taktyką "Na matrixa" - np. stoi sobie dwóch Zenków, nie widzą mnie, ja wyciągam dwa pistolety, włączam super prędkość i "urrraaa" - zazwyczaj wrogowie nie wyciągnęli broni i już byli martwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 12:16, gogiell napisał:

Ale wbrew pozorom, otwartość Crysisa pozwala czerpać przyjemność z kilkukrotnego przejścia
gry :)
Na początku przeszedłem na normal, jakoś moim super "sutem" się nie przejmowałem - najczęściej
postawa defensywna. Ale potem zagrałem na Delta - niewidzialność cały czas, plus "kałach"
z tłumikiem :P Ale najfajniej było na easy, z taktyką "Na matrixa" - np. stoi sobie dwóch
Zenków, nie widzą mnie, ja wyciągam dwa pistolety, włączam super prędkość i "urrraaa"
- zazwyczaj wrogowie nie wyciągnęli broni i już byli martwi :P

no tak :) ja pierwszy raz gre przeszedłem na szybko... drugi raz przechodze w kamuflarzu itd... :) jest bardzo ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:41, MLODY2K6 napisał:

masz gg? mam pytanie w sprawie gier na sprzedaz odezwij sie na moje ***


W sprawie ogłoszeń najlepiej poczytać regulamin ;P
Kontakt proszę łapać ptrzez GSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:19, ryczypisk napisał:

> Ale wbrew pozorom, otwartość Crysisa pozwala czerpać przyjemność z kilkukrotnego
przejścia
> gry :)
> Na początku przeszedłem na normal, jakoś moim super "sutem" się nie przejmowałem
- najczęściej
> postawa defensywna. Ale potem zagrałem na Delta - niewidzialność cały czas, plus
"kałach"
> z tłumikiem :P Ale najfajniej było na easy, z taktyką "Na matrixa" - np. stoi sobie
dwóch
> Zenków, nie widzą mnie, ja wyciągam dwa pistolety, włączam super prędkość i "urrraaa"

> - zazwyczaj wrogowie nie wyciągnęli broni i już byli martwi :P
>
no tak :) ja pierwszy raz gre przeszedłem na szybko... drugi raz przechodze w kamuflarzu
itd... :) jest bardzo ciekawie :D



Dokładnie ,ja tak samo robie , przeszedłem na normalu siejąc wszędzie spustoszenie (żadnej beczce nie przepuściłem ;) ) a teraz zagram na delcie w stylu sprawdzonym stylu Sama Fishera (tyle że on nie miał takiego wdzianka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:00, ryczypisk napisał:

heh... najgorzej mi tylko było z ucieczką tam od obcych, troche się tam musiałem namęczyć
:D, ale jakoś poszlo :)


ucieczka ze statku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:21, Logan10 napisał:

> heh... najgorzej mi tylko było z ucieczką tam od obcych, troche się tam musiałem
namęczyć
> :D, ale jakoś poszlo :)

ucieczka ze statku ?


Raczej chodzi mu o to jak trzeba wyspe opuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy patch 1.1, bądź 1.2 poprawia w sposób widoczny wydajność w tej grze? I nie chodzi mi o to co pisze w pliku Readme, ale o stronę praktyczną, bo z takimi przechwałkami ze strony twórców spotykałem się już wielokrotnie a po instalacji najczęściej okazywało się że nic albo niewiele się w tym aspekcie poprawiało. Liczę na to tym bardziej, bo grafika w takim Call of Duty 4 niewiele ustępuje Cysisowi a jednak wymagania są o wiele niższe. Czyli jak widać wszystko jest do zrobienia tylko muszą być chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:40, Ecko09 napisał:

> > heh... najgorzej mi tylko było z ucieczką tam od obcych, troche się tam musiałem

> namęczyć
> > :D, ale jakoś poszlo :)
>
> ucieczka ze statku ?

Raczej chodzi mu o to jak trzeba wyspe opuścić.


Aha ,jak jedzie sie samochodem (dżipem).Tam rzeczywiście jest ciężko ,ale ten etap mi sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na poziomie Delta myślałem ze się potnę, gdy pojawiła się misja z czołgiem - na normalu miałem problemy, ale w końcu przeszedłem ją... bez czołgu :D No i bezsensowna misja "lotnicza" - ja lotnik z powołania miałem wielkie problemy (w końcu darowałem sobie cele poboczne i po prostu przeleciałem przez planszę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:22, gogiell napisał:

Ja na poziomie Delta myślałem ze się potnę, gdy pojawiła się misja z czołgiem - na normalu
miałem problemy, ale w końcu przeszedłem ją... bez czołgu :D No i bezsensowna misja "lotnicza"
- ja lotnik z powołania miałem wielkie problemy (w końcu darowałem sobie cele poboczne
i po prostu przeleciałem przez planszę :P)


No na początku też miałem problemy w misjach z czołgiem ale to nic w porównaniu z samolotem, mi sie kiepsko nim sterowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:21, Logan10 napisał:

> heh... najgorzej mi tylko było z ucieczką tam od obcych, troche się tam musiałem
namęczyć
> :D, ale jakoś poszlo :)

ucieczka ze statku ?

No, jakoś tak nie mogłem się przebić :D chodzi mi to z wyspy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:16, ryczypisk napisał:

> > heh... najgorzej mi tylko było z ucieczką tam od obcych, troche się tam musiałem

> namęczyć
> > :D, ale jakoś poszlo :)
>
> ucieczka ze statku ?
No, jakoś tak nie mogłem się przebić :D chodzi mi to z wyspy...


ja to problem w statku miałęm. tak walilem z kazdej broni ze mi amunicji zabrakło:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:22, WindowsXP CoB napisał:

> > > heh... najgorzej mi tylko było z ucieczką tam od obcych, troche się tam
musiałem
>
> > namęczyć
> > > :D, ale jakoś poszlo :)
> >
> > ucieczka ze statku ?
> No, jakoś tak nie mogłem się przebić :D chodzi mi to z wyspy...

ja to problem w statku miałęm. tak walilem z kazdej broni ze mi amunicji zabrakło:P



Heh... ale chodzi ci ogólnie o wszystko czy o ten wielki statek "bos", bo tam to wystarczyło jedne celne walnięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy patch w każdej grze poprawia wydajność. Często jest to 1-2 fpsy do góry ale jest mimo wszystko. Grałem w Crysisa w wersji 1.1 i grało się zdecydowanie lepiej w porównaniu z wersją 1.0 więc jakaś poprawka musiała być, z tego co wiem również i 1.2 wnosi sporo więc na pewno coś zostanie zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować