Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy nowego Mortal Kombat: Mamy już PSP2, jest mocne!

25 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Mimo że Sony bardzo stara się ukryć PSP2, to co jakiś czas do sieci trafiają kolejne informacje wskazujące na to, że konsolka istnieje. Twórcy nowego Mortal Kombat, studio Netherrealm Studios, mają już dostęp do maszynki i bardzo ją chwalą.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy nowego Mortal Kombat: Mamy już PSP2, jest mocne!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda Sony niczego nie nauczyło się w tej generacji konsolek przenośnych. Grafika nie jest najważniejsza w handheld-ach równie ważny jest czas działania na baterii (co z tego że gra będzie chodzić w 60 fpsach jak będzie można pograć maks 60 minut ) jaki i pewna innowacyjność. O 3DS wiadomo że będzie miał czujnik wychylenia, ekran dotykowy, ma działać ok.10 h na baterii oraz najważniejsze 3D bez okularów. Czy PSP2 pobije 3DS na polu innowacyjności ? Nie wydaje mi się, ale chętnie zobaczę co Sony chowa w rękawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 15:17, Cafel napisał:

Jeżeli to prawda Sony niczego nie nauczyło się w tej generacji konsolek przenośnych.
Grafika nie jest najważniejsza w handheld-ach równie ważny jest czas działania na baterii
(co z tego że gra będzie chodzić w 60 fpsach jak będzie można pograć maks 60 minut )
jaki i pewna innowacyjność. O 3DS wiadomo że będzie miał czujnik wychylenia, ekran dotykowy,
ma działać ok.10 h na baterii oraz najważniejsze 3D bez okularów. Czy PSP2 pobije 3DS
na polu innowacyjności ? Nie wydaje mi się, ale chętnie zobaczę co Sony chowa w rękawie.

A wnioskujesz to z...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 15:44, Cafel napisał:

Wyników sprzedaży.


Nie wiedziałem, że 3DS jest już w sprzedaży i można zobaczyć ile działa na akumulatorze.
Ani, że opublikowano dane dotyczące paramtrów i właściwości PSP2. I na ich podstawie można powiedzieć jak długo będzie się można bawić.

Wybacz facet, ale robisz sobie jaja. Dopóki sprzęt nie trafi do sprzedaży i samodzielnie się go nie sprawdzi, to ferowanie wyroków jest wyłącznie czczym gadaniem.

Tylko co ciebie obchodzą konkrety, prawda? Trzeba było pojechać po firmie, więc skorzystałeś z okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ,gdzie wyciaga te 60 fps ?? W dashboardzie ?? :D . PS3 wyciaga 120 takze w dashu :] .
Gadanie o niczym ,do tego watpliwe poniewaz NDA zobowiazuje ,a kary sa dosc duze za zlamanie ...

Mam nadzieje ,ze wreszcie beda na druga generacje jakies gry ,bo na pierwsza dobrych jak na lekarstwo .
Taaak czy siak u mnie wyladuje 3DS ,a psp2 moze kiedys z ciekawosci :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2010 o 16:35, Krzych_Ayanami napisał:

Tylko co ciebie obchodzą konkrety, prawda? Trzeba było pojechać po firmie, więc skorzystałeś
z okazji...


Jeżeli chodzi o baterie Nintendo podczas targów E3 zapowiedziało że będzie trzymać tyle co DSi, jasne nie jest to informacja potwierdzona jak jest naprawdę dowiemy się po premierze. W każdym razie Nintendo zawsze ujawnia mało technicznych informacji ale te ujawniane w większości się sprawdzają.

Co do PSP nie uważam jej za złą konsole, ma świetne gry, wspaniałą grafikę w porównaniu do DSa ale jednak konsumenci zagłosowali swoją kasą na DS (50mln PSP do 125mln DS). Jasne 50 mln sprzedanych sztuk to dość pokaźną liczba jednak dużo mniej od wiele wydajnościowo gorszego DSa. Dobra do czego zmierzam jeżeli PSP2 według plotek jest tak wydajną jednostką wraz z naturalnym tego minusem (czyli bateria której pojemność rozwija się dość wolno) podzieli los swojego poprzednika. Jasne jest to w pewnym sensie wróżenie z fusów na podstawie plotek o PSP2.

P.S gdzie pojechałem po firmie ? Uważam jedynie że wydajność handheldów to nie wszystko na tym rynku tak jak to było za czasów gba i noki n-gage jak i teraz psp i ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam zwykłe PSP i mi się podoba... nawet bardzo...

Przecież w grach nie najważniejsza jest grafika... To po co mi fajerwerki jak gra jest mierna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 17:09, Muradin_07 napisał:

Przecież w grach nie najważniejsza jest grafika... To po co mi fajerwerki jak gra jest
mierna... :/


To, jakie będą gry, w minimalnym stopniu zależy od Sony. Wiele rewelacyjnych konsol (jak na swoje czasu) poległo przez brak dobrych gier.

Ale jakbyś dostał super grę z kiepską grafiką, to byś kręcił nosem. "Bo inne gry mają lepszą grafikę i też są super".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 18:57, Feallan napisał:

Ale jakbyś dostał super grę z kiepską grafiką, to byś kręcił nosem. "Bo inne gry mają
lepszą grafikę i też są super".


No akurat ja jestem z tych co właśnie kręcą nosem jak gra ma super grafikę a słaba jest w środku. Więc... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie było to jak z PSP. Sama konsola to kawał świetnego sprzętu dającego mnóstwo możliwości (filmy, muzyka, zdjęcia, internet) ale co z tego skoro sama platforma miała mało dobrych produkcji... Powodowało to po prostu, że konsola częściej u mnie robiła za odtwarzacz filmów/teledysków (a te na dużym ekranie się bardzo dobrze oglądało) i muzyki niż za maszynkę do grania. Oby w PSP 2 się to zmieniło bo jak widać duże możliwości sprzętowe to nie wszystko (patrz również PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować