Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda rozgrywka w Black Prophecy

19 postów w tym temacie

Cóż można rzec. Wygląda miodnie. Ciekawe jak wyjdzie w praktyce. I oczywiście ciekawe czy będzie trzeba płacić abonamencior, czy też nie. Jakby nie było takiej potrzeby (patrz - mikropłatności/podobny do GW model) to niewątpliwie przynajmniej sprawdzę. Jak będzie abonament.. cóż. Wolę unikać takich kasopożeraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 21:51, Ravath napisał:

I oczywiście ciekawe
czy będzie trzeba płacić abonamencior, czy też nie.

abonamentu nie bedzie bo to gra: Free-to-play
mi sie tylko nie podoba, ze to mmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra z "dźwiękami" w próżni kosmicznej... ehhhh ci twórcy i to ich podejście do realizmu... [tak chciał bym jako jeden chyba z nielicznych zobaczyć grę z "realnym" gemaplayem w przestrzeni, gdzie panuje grobowa cisza, imho taki zabieg mógł by cholernie budować klimat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze? Ten filmik nie pokazuje niczego nowego. Różne wcześniejsze filmy zawierały to samo, wybieranie misji, team up, walka z dużym okrętem siedząc na działku... Dokładnie ten sam materiał., może ciut inaczej zmontowany.
A co z premierą, czy choćby datą odpalenia bety? Cisza i "coming soon"... tja. Jak na free-to-play, prezentuje się niezwykle dobrze.
Trzy lata siedziałem przy Eve Online i w końcu dałem sobie definitywnie spokój. Wystarczyłoby mi takie Black Prophecy... Wpaść do domu, odpalić, zalogować się, zrobić dwie misje i wyjść, nie martwiąc się o nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 22:42, Cybertrash napisał:

Tak szczerze? Ten filmik nie pokazuje niczego nowego. Różne wcześniejsze filmy zawierały
to samo, wybieranie misji, team up, walka z dużym okrętem siedząc na działku... Dokładnie
ten sam materiał., może ciut inaczej zmontowany.
A co z premierą, czy choćby datą odpalenia bety? Cisza i "coming soon"... tja. Jak na
free-to-play, prezentuje się niezwykle dobrze.
Trzy lata siedziałem przy Eve Online i w końcu dałem sobie definitywnie spokój. Wystarczyłoby
mi takie Black Prophecy... Wpaść do domu, odpalić, zalogować się, zrobić dwie misje i
wyjść, nie martwiąc się o nic...


Przyznam bez bicia że nie interesowałem się tą grą i w sumie pierwszy raz o niej słyszę. I może i ten filmik nie zawiera niczego nowego. Ale jednak coś w tej grze już sprawiło że by mnie interesowała - i to bardzo, bardzo, bardzo. Mianowicie - capital shipy przedstawiono jako istotnie - capital shipy. Oczywiście, nie wiem jak będzie wyglądała bezpośrednio rozgrywka, ale z tego co pokazano na filmiku, zdaje się że podejście jest inne niż w grach typu freelancer, X3, Privateer itp. W tych grach wydaje mi się, zawsze poszło się na łatwiznę. Albo capital shipem kierował komputer, albo - jak za stery ku swemu cierpieniu siadł gracz - capital ship zachowywał się jak przerośnięty fighter z którego można strzelać tylko przed siebie bo nim odwrócisz dziób w innym niż pożądany kierunek, to już dostaniesz x torped/wróg będzie parę kilometrów dalej/znudzi ci się i wyłączysz grę.
Nie zrozumcie mnie źle - to wszystko są świetne gry, ale jednak za bardzo nastawione na fightery. Jak na rzekomą swobodę którą dają, to zawsze była dla mnie bolączka. Brak możliwości pokierowania takim gigantycznym statkiem z wszystkimi jego plusami i minusami, tak żeby nie było to czyste cierpienie, tylko zasłużona nagroda za zdobycie/zarobienie na taki statek.
Jeżeli zaś to co mówi kolega ilpalazzo jest prawdą, to zapowiada się rzeczywiście smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście. Jedyny problem z celowaniem to czułość myszy. Kolejna gra, w której nie trzeba wiele myśleć, wystarczy wymaksować statek. Nie no, żart taki, to nie mogłoby być aż takie proste na jakie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie że i owszem - gra zapowiada się ciekawie.... ale nie dla mnie - mam nieodparte wrażenie że cała ta akcja dzieje się zbyt wono - nawet air rival miało coś na rodzaj turba - i właśnie czegoś takiego mi brakuje w tej gierce....
Ogólnie jak wspomniałem gra wygląda naprawdę dobrze lecz mówiąc delikatnie jest za mało dynamiczna jeśli chodzi o szybkość owych akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie to wszystko wygląda ale zobaczymy w praktyce jak się sprawdzi.

IMO przydałby się może jakieś sekwencje w tych większysch statkach, bo myśle że takie samo latnie i strzelanie może się szybko znudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 22:22, Pietro87 napisał:

Kolejna gra z "dźwiękami" w próżni kosmicznej... ehhhh ci twórcy i to ich podejście do
realizmu... [tak chciał bym jako jeden chyba z nielicznych zobaczyć grę z "realnym" gemaplayem
w przestrzeni, gdzie panuje grobowa cisza, imho taki zabieg mógł by cholernie budować
klimat]


taaaaaaaak zdecydowanie....zwłaszcza że to gra komputerowa.....takie podejscie wygląda mi na prawdę na szukanie dziury w całym, większość osób zdaje sobie sprawę z tego ze dzwięk w przestrzeni kosmicznej się nie rozchodzi ale jakoś nikt nie robi z tego większego problemu kiedy w grach czy filmach ten dzwięk jest jednak przedstawiony. Black Prophecy to nie hardcorowy symulator statku kosmicznego więc nie oczekuj w tego typu tytule realizmu......
A gra sama w sobie zapowiada się ciekawie, zamierzam sprobowac swoich sil jak tylko zostanie wypuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marco_Polo

Tak, to dość ciekawa propozycja, ale nie free-to-play. Demo jest ograniczone czasowo (80 minut), a pełna wersja kosztuje 30$, co obecnie daje nieco ponad 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 22:22, Pietro87 napisał:

Kolejna gra z "dźwiękami" w próżni kosmicznej... ehhhh ci twórcy i to ich podejście do
realizmu... [tak chciał bym jako jeden chyba z nielicznych zobaczyć grę z "realnym" gemaplayem
w przestrzeni, gdzie panuje grobowa cisza, imho taki zabieg mógł by cholernie budować
klimat]


Nie przyglądałem się bardzoe uważnie, ale to co słyszałem pod podkładem muzycznym to były dzwięki broni pokładowej, którą słyszeć zgodnie z realizmem sytuacji powinniśmy. Nie słyszałem wybuchów, ani odgłosów dział z innych statków. Może się mylę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:21, Mr_Hyde napisał:

Eve Online to to nie jest ,ale chociaz system walki jest bardziej dynamiczny ;].

Wszystko jest bardziej dynamiczne niż EVE.
Poza tym EVE nie jest spacesimem, a bliżej mu do kosmicznych RTS-ów z tym beznadziejnym sterowaniem.
Głębia gry nie wystarcza jeśli sterowanie jest beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować