Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Ostra sieczka, do militii dołącza coraz więcej ludzi, a stacja w Yulai wygląda ni mniej, ni więcej tak:

20080610234659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleeeeh ;s Gorszego welcome screena chyba nie mogli dać xC Znaczy obrazek i animacja fajne, ale kolorystyka woła o pomstę do nieba ;f

Zobaczymy ile przedłużonych DT nas teraz czeka ;> Obstawiam dwa: pierwszy w piątek, a drugi we wtorek ;)

Dla gracza latającego w Imperium dodatek za wiele nie wniesie, bo tak czy siak nie polata sobie na zgrane PvP. Dla osób z 0.0 prawdopodobnie będzie to dodatkowa atrakcja. Zobaczymy czy w ogóle będą się odbywać rotacje tych systemów, bo jak RSF uzna, że to dobre i opłacalne (w stosunku siły:zysk), to zapewne zajmą i się nie podzielą ;) Inna sprawa, to jak nowy region wewnątrz Imperium wpłynie na ekonomie.

Czas pokaże ;) Ja tam, jak na razie, nie odczuwam dodatku (prócz pojawienia się nowej ikony w char sheet i services).

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja już po egzaminach jestem, wracam na dobre do gry. Bedzie skończona recenzja, będzie nowy corp poświęcony Empyrean Age i całemu Factional Warfare (za niedługo oficjalne oświadczenie FEISARu i nowego corpa, wszystko w klimacie RPG :) ) - duużo pracy ;)
Tymczasem w EVE nowy dodatek został wydany bez większych problemów i błędów (największym były chyba kłopoty z nodem odpowiedzialnym za Jita). W low-secu zrobiło się bardziej pełno i z pewnością krwawą - duże gangi oddziałów militia walczą o terytoria dla imperiów. Dla zainteresowanych, oto co można znaleźć w systemach dotkniętych fabularnymi wydarzeniami jakie maiły miejsce w czasie downtime''u: Sarum Prime, Yulai, Luminaire i Caldari Prime.

20080613132404

20080613132423

20080613132458

20080613132514

20080613132531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ja trochę skomentuje :)

"Mamy tu więc wielki wszechświat a w nim ponad 5000 układów słonecznych, ponad 35000 graczy (w tym około 1500 z Polski)"

Dopisz, że tyle graczy to jest, ale w tym samym czasie bo przy tych 10 mln z WoWa wypada dość cienko.
Skąd wziąłeś liczbe graczy z Polski ?

"Osoby posiadające nowsze karty graficzne zapewne będą chciały też ściągnąć polepszone tekstury i efekty graficzny czyli tzw. Premium pack."

Z tego co pamiętam to na początku wybiera sie, czy chce sie sciągać klienta z grafiką tylko classic zajmującego dużo mniej, czy i classic i premium zajmującego więcej.

A tak poza tym to gratulacje za wykonanie dużo dobrej roboty, jeszcze trzeba troche dopracować i zagonić tam ludzi co będzie bardzo trudne, cięzko będzie przebić www.eve-centrala.pl
Trzeba pogadać z CCP żeby sie pojawić tutaj - http://www.eve-online.com/community/fansites.asp

PS. zmień korpa ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:35, Fenrisulfr napisał:

Graffis nie chciał byś zostać jednym z redaktorów nowego Polskiego serwisu o EVE ? www.evepolska.rox.pl?

Hmm... musiałbym zapoznać się ze szczegółami. Najlepiej kontaktuj się na privie to pogadamy w tej sprawie ;) ''Centralę'' rzeczywiście ciężko byłoby przebić, ale alternatywa dla tego co oni robią jest dość potrzebna.

@ xefs

Dnia 25.07.2008 o 13:35, Fenrisulfr napisał:

Z tego co pamiętam to na początku wybiera sie, czy chce sie sciągać klienta z grafiką tylko classic zajmującego
dużo mniej, czy i classic i premium zajmującego więcej.

Można pobrać Classic i już z niego korzystając pobrać graphics content potrzebny do gry premium za pomocą samego klienta nie przerywając gry. Co do ilości polskich graczy to kiedyś był dev blog na temat demografii w EVE, nie wiem czy nie było to któryś z tzw. eco-blogów. Ale czy było to właśnie 1.5k to nie pamiętam już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz jest już na pewno dużo więcej polaków, 1500 osób to ja potrafie korpami wymienić, no chyba, że w tym samym czasie to oki może jest 1500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak było kiedyś takie głosowanie, dane pewnie są już dość mocno nie aktualne ale nowszych nie ma.

--> xefs

Czemu uważasz że powinienem zmienić Corpa ? Mi puki co w Habitat-X dobrze jest wielu tam pomocnych i życzliwych ludzi.

Co do dodania do community EVE to oczywiście strona zostanie dodana ale jak zostanie skończona i wszystkie jej funkcje będą działać. Jeszcze dojdzie dział Downloads, Czat, Poradniki prawdopodobnie też filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 06:18, Fenrisulfr napisał:

--> xefs

Czemu uważasz że powinienem zmienić Corpa ? Mi puki co w Habitat-X dobrze jest wielu
tam pomocnych i życzliwych ludzi.


A nie chce mi sie pisać co tam nie tak jest :P Jak jest dobrze to siedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 12:19, xefs napisał:

> --> xefs
>
> Czemu uważasz że powinienem zmienić Corpa ? Mi puki co w Habitat-X dobrze jest wielu

> tam pomocnych i życzliwych ludzi.

A nie chce mi sie pisać co tam nie tak jest :P Jak jest dobrze to siedź :)


Teraz mnie zaintrygowałaś, jak nie chcesz pisać na forum to chociaż w mailu mi napisz fenarid@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:11, Fenrisulfr napisał:

Teraz mnie zaintrygowałaś, jak nie chcesz pisać na forum to chociaż w mailu mi napisz
fenarid@gmail.com


Jak znajde czas i checi to Ci napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie sobie trialuję (raz na rok trzeba).Wykonałem wszystkie misje od agenta trialowego i drugiego. Reszta agentów korporacji nie jest dla mnie dostępna. Jak mogę polepszyć mój standing wobec nich, tak aby stali sie dostępni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:19, flymar napisał:

Ponownie sobie trialuję (raz na rok trzeba).Wykonałem wszystkie misje od agenta trialowego
i drugiego. Reszta agentów korporacji nie jest dla mnie dostępna. Jak mogę polepszyć
mój standing wobec nich, tak aby stali sie dostępni?


Tak jak fumi wspomniała, albo sam poszukaj, albo podaj rasę, klasę i system w którym siedzisz oraz na jakich agentach Ci zależy, może coś wynajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 15:43, Ufo2 napisał:

Tak jak fumi wspomniała, albo sam poszukaj, albo podaj rasę, klasę i system w którym
siedzisz oraz na jakich agentach Ci zależy, może coś wynajdę.

Latam w przestrzeni amarriańskiej, ale szkoda fatygi. Czy to znaczy, że oprócz agentów korporacyjnych widocznych na liście (niedostępnych) można znaleźć innych, którzy coś będą zlecali?

Fumiko - potrzebni są tacy co dają misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:18, flymar napisał:

Fumiko - potrzebni są tacy co dają misje.


Tak, bo kurna oczywiscie mi podałeś kim grasz, gdzie jesteś i jakie misje Cię interesują. Weź albo konkretnie podaj co chcesz albo nie zawracaj ludziom d*py.

Grrr... następnemu takiemu podam agenta w low-sec bez ostrzeżenia że o low-sec chodzi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:11, Fumiko napisał:

> Fumiko - potrzebni są tacy co dają misje.

Tak, bo kurna oczywiscie mi podałeś kim grasz, gdzie jesteś i jakie misje Cię interesują.
Weź albo konkretnie podaj co chcesz albo nie zawracaj ludziom d*py.

Grrr... następnemu takiemu podam agenta w low-sec bez ostrzeżenia że o low-sec chodzi...
:/

O jejku jejku. Dobra, pomocni gracze. Nie mam żadnych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:11, Fumiko napisał:

> Fumiko - potrzebni są tacy co dają misje.

Tak, bo kurna oczywiscie mi podałeś kim grasz, gdzie jesteś i jakie misje Cię interesują.
Weź albo konkretnie podaj co chcesz albo nie zawracaj ludziom d*py.

Grrr... następnemu takiemu podam agenta w low-sec bez ostrzeżenia że o low-sec chodzi...
:/


MWAHAHAHAHAH! xD Agresja ;>

Link do agentów (jeden z wielu): http://eveinfo.com/agents/

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:35, flymar napisał:

O jejku jejku. Dobra, pomocni gracze. Nie mam żadnych pytań.


No a jak Ci mam pomóc jak nawet nie wiem o jakie systemy chodzi? I jaki typ misji Cię głównie interesuje? Na początku nie podałeś nawet kim grasz, mam Ci podać agentów przykładowo gallente jak grasz caldari czy odwrotnie?

@Deathscythe

Dnia 26.08.2008 o 18:35, flymar napisał:

MWAHAHAHAHAH! xD Agresja ;>


No sorry ale cierpliwość ma swoje granice... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować