Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age 2 potwierdzony na Eurogamer Expo

11 postów w tym temacie

Gram obecnie w pierwszą część i jest świetna.
Niestety z tego co pisało w CDA druga część raczej nie będzie tak "starorpgowa". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po poprzednim DAO i pseudo-dodatkach podziękuję. Przynajmniej do czasu wyjścia wersji z wszystkimi DLC. Wtedy się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że pokażą w końcu gameplay z tej produkcji.Ale moge powiedzieć jedno jestem przekonany że obok nowego Deus Ex''a ,DA 2 będzie najlepszą grą przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 16:22, vegost napisał:

Taak wielka gra... Sorry EA ,ale uwierze jak zobacze :) pozatym jestem pesymistą jeśli
chodzi o DA2.



No tak ,założę się że jakby DA 2 było tytułem ekskluzywnym dla PC to byś inaczej pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 17:12, crpgfan napisał:

Mam nadzieje że pokażą w końcu gameplay z tej produkcji.Ale moge powiedzieć jedno jestem
przekonany że obok nowego Deus Ex''a ,DA 2 będzie najlepszą grą przyszłego roku.


Nie zapominaj o " Wiedźminie 2 '' który ma szansę być najlepszym RPGiem przyszłego roku
a co do DA - jedynka mi się podoba więc i w dwójkę zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 17:14, crpgfan napisał:

No tak ,założę się że jakby DA 2 było tytułem ekskluzywnym dla PC to byś inaczej pisał.

I kto to pisze. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 17:14, crpgfan napisał:

No tak ,założę się że jakby DA 2 było tytułem ekskluzywnym dla PC to byś inaczej pisał.


To byś stracił wszystko o co byś się założył. Nawet jak by był exlusivem na pc to i tak bym nie kupił jeśli okazał by się crapem nad crapami. Dla mnie gry są tylko dla rozgrywki i dla uprzyjemnienia sobie czasu. Dla ciebie to chyba całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować