Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ej mam problem. Dostałem przed chwilą GW:Nightwall wkładam płyt do napędu włańczam żeby się instalowało. Czekam chwilę patrzę a tu piszę Brak Odpowiedzi i koniec. O co w tym chodzi ? Z góry dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ja osobiście w życiu GW nie instatlowalem..poprostu dodawałem klucz do konta a resztę robił net :) Jeśli płytka nie chce zainstalować gry to radze Ci tak uczycnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 14:08, gemGreg napisał:

Chyba wogole nie grales w guildwars :) Po pierwsze to w buildzie MM nie ma skilli typu Death
Swarm,

A to dobre!Nie ma Deathly Swarm?Może Rotting Flesh też nie ma?Pod wpływem NF zaszły pewnie jakieś modyfikacje,ale ja moją necro biegam z DS i RF.Może mi do tego powiesz,że najlepiej leczy Verata''s Sacrifice?

Reven->troszke przesadzasz.Z Oliasa zrobiłem MM''a i nieźle sobie radził.Fakt,że nie utrzyma zbyt dużo minionów przez dłuższy okres czasu,ale golemy tworzył raczej kiedy był w stanie.Kiedy miał energie to walił horrora a jak miał więcej to fienda i po bólu.Zabrałem mu ofensywne skille typu DS,bo troche sie kolo nie zna na taktyce.

Human->opinie o grze są subiektywne.Granie w triala daje Ci rzut tylko co najwżej na slumsy,bo pewnie dalej nie dobiegłeś.Artykuły o GWF też są subiektywne.Żeby mieć pogląd na gre MUSISZ przejść całą gre,bo inaczej Twoja opinia nie odda w pełni wartości gry.To tak jakbyś po 10 stronach 1000stronnicowej książki powiedział,że jest do d...y.

Żyrafa->farm generalnie jest solo.Duo masz w UW.Czasem spotkasz farmiące drużyny np.SF albo co bardziej wymagający bossowie wyrzucający dobre i dużo warte zielsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem farmić w lasku w FoW rangerem i jak dobiegam to wszystko jest ok ale, tuż przy lasku są szkielety i zawsze o nie zahaczam i koniec zabawy, a na radarze ich nie mam po przed nimi są jeszcze elementale i nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety farm w FoW IMO został mocno znerfiony: patrole mają większy zakres ruchu oraz wprowadzono więcej patroli stacjonarnych umieszczając je w miejscach, które trzeba przebiec. :/
Za to w UW Ecto lecą całkiem nieźle: ostatnio z jednej grupy Smite`ów składającej się z 4 mobów wypadły mi 2 sztuki, więc nie jest źle. Wkurzam się tylko, że zbieram Ecto i Shardy na FoW Armora i wcale nie chcę ich sprzedawać, a tu AN znowu utrudnia farmienie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie kumam co jest z tym guildwarsguru no bp niemoge sie tam dostac!!!A propo farmow ostatnio z kumplem chodzilismy na Uw (gramy na ameryce bo my sa nocne marki XD) rozwalamy wielgachne grupy potworow i raz na tysia wypada nam ekto... co jest do.. A tak wogole to na Europie to sa same zombi ormalnie maja favor o 12 w polodnie a dzis o 10, jak tak dalej pojdzie to beda mieli zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 13:31, Ziloh napisał:

Ja próbowałem farmić w lasku w FoW rangerem i jak dobiegam to wszystko jest ok ale, tuż przy
lasku są szkielety i zawsze o nie zahaczam i koniec zabawy, a na radarze ich nie mam po przed
nimi są jeszcze elementale i nie wiem co robić.

Rada dla Ciebie. Idz zawsze na ten farm z grupą na chest run... oni najczęsciej biegna w tamtą strone torując przejscie. Potem sie rozłączają a ty sobie mozesz spokojnie farmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie farmie ani FoW ani UW,ale nerf farmu też mnie wkurza :/ Pozostaje mieć nadzieje,że ludzie wymyślą więcej sposobów do farmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które z wymienionych nie będą podnoszone/dodawane czy coś jeśli nie mam klątw na 9 poziomie. Jak to wtedy jest, bo z tego co widzę broni jako broni mogę używać...

20070119144515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:44, Jarzy napisał:

Co prawda nie farmie ani FoW ani UW,ale nerf farmu też mnie wkurza :/ Pozostaje mieć nadzieje,że
ludzie wymyślą więcej sposobów do farmu.

Nerf farmu oznacza, że przedmioty stają się bardziej cenne (patrz --> łatwo farmiony Totem Axe wart grosze, oraz Ragos Staff warty 80k a nawet więcej). Jak dla mnie nerf UW byłby w porządku, mam już sporo ecto i tylko się cieszę, gdy jego cena rośnie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zacząć jakoś farmić, ale nie ma doświadczenia, wiecie może czy da się dobrze farmić SS''em bo coś słyszałem, ale nie wiem za dobrze jak i gdzie, a jak wy farmicie, podzielcie się swoim doświadczeniem z noobem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o szybka odpowiedz;) zrobilem monkiem misje sunspears in kryta pozniej pojawiam sie w elonie,przechodze do aren treningowych tam gdzie jest pierwsza misja i zaczynaja wszystkie 1 lev i nigdzie nie moge znalezc kossa:/dodac go tez nie moge:/czy ktos wie gdzie on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 15:55, trutututu napisał:

mam takie malutkie pytanko

Co to są luxoni i kurzini czy jakoś tak?

Są to dwie frakcje w GWF. W poźniejszej części gry opowiadzasz się za jedną z tych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:14, Łeber napisał:

> mam takie malutkie pytanko
>
> Co to są luxoni i kurzini czy jakoś tak?
>
Są to dwie frakcje w GWF. W poźniejszej części gry opowiadzasz się za jedną z tych stron.


no to mam jeszcze jedno

o co chodzi w tym opowiadzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:13, Łeber napisał:

Widziałem taki build na guildwiki SS solo farmer chyba jest on na FoW albo UW nie jestem pewien
sprawdz sobie


Z tego co słyszałem nie da się już solo farmić SS''em, trzeba chyba razem z monkiem, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować