Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 11:40, oOreVenOo napisał:

wszystko co wyznaczyłem sobie za cel osiągnąłem i za bardzo ja już nie mam co robić ,
dlatego takie profesje było by to coś pięknego. GW różni się tym od WoWa że można je skończyć
, jeśli wyznaczyłeś sobie jakieś cele a WoWa nie zabardzo tam ciągle jest coś nowego , nie
odkrytego...



Coz, graj PvP? Zdobadz wysoki rank na Heroes Ascent (moze r14 :D), jakiegos Gladiatora na TA/RA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:48, Muro napisał:

Zaryzykuje stawiając tezę, że nie będzie nowych klas ale za to nowe rasy!! (zobaczcie w GWN
jest pierszy hench nie człowiek : Zhed (centaur jeśli ktoś nie wie o co chodzi ) i w GWF to
ptaszysko !(niepamiętam nazwy).

Zaryzykuję poprawienie Szanownego Kolegi: Zhed to nie hench tylko heros. A "ptaszysko" (a raczej Tengu) nosi nazwę Talon Silverwing. ;)
Co do wprowadzenia różnych ras do GW: IMO - zapomnij. Inna rasa oznacza jakieś bonusy oraz minusy z niej wynikające i jak tu zrobić balans, do którego zawsze dąży GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzą opcje dotyczące postaci,np.możliwość zmiany wyglądu postaci(włosy,fryz itp.).Mnie by sie takie coś przydało,bo nie moge patrzeć na białe włosy mojej ele :/ Na pewno coś ciekawego wymyślą.Spokojna głowa.

Piro->spróbuje ebonu,żeby zobaczyć czy jest jakaś różnica.Jeśli chodz o wiki to w jednej misji (chyba Pogahn Pass) w której chodzi o zatłuczenie The Draught ,zachwycała sie obrażeniami od ziemi i twierdzi,że niby bardzo ostro kosi ludków w tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 12:01, Pajonk78 napisał:

Co do wprowadzenia różnych ras do GW: IMO - zapomnij. Inna rasa oznacza jakieś bonusy oraz
minusy z niej wynikające i jak tu zrobić balans, do którego zawsze dąży GW?


Jak się nie mylę to "ptaszysko'' ani Zhed nie mieli w GW żadnych bonusów ani minusów (czy może coś przeoczyłem?) mimo że nie byli przedstawicielami rasy: "człowiek"?
ale załóżmy że ras nie ma to co dalej ?? Kolejny nudny kontynent, kolejne skile i tak w kółko !?? To sądze ze po roku nawet najtwardsi wymiekną i przerzucą się na coś innego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 12:17, Muro napisał:

Jak się nie mylę to "ptaszysko'' ani Zhed nie mieli w GW żadnych bonusów ani minusów (czy
może coś przeoczyłem?) mimo że nie byli przedstawicielami rasy: "człowiek"?

W takim razie wytłumacz mi jedno: po co wprowadzać inne rasy? Po to, żeby inaczej wyglądały? To nie ma sensu.
A jeśli ludzie przerzucą się na coś innego to... trudno. Problem AN, że nie potrafiła zatrzymać przy swoim produkcie osób, które grają w niego od początku. Ja już po wydaniu Factions miałem zamiar pozbyć się tej gry. ;)
Zresztą z tego co ja kojarzę to nawet AN wyraziła się, że jedyną rasą do wyboru będą ludzie, więc po co dywagować na temat, który w 99,99% jest jasny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie dodanie ras to tylko kwestia czasu- nie dadza rady utrzymać atrakcyjności gry dodając tylko klasy, albo gadżety w stylu herosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodadzą rasy to akurat np. ja podziękuję za grę. ;) Nie mam ochoty bawić się w jakiś zwierzyniec, którego wszędzie pełno. Nie wiem jak inni ale ja nie potrafiłbym się identyfikować z jakimś centaurem, gnomem czy nawet elfem/krasnoludem. Pomijam już fakt, że dwie ostatnie wymienione przeze mnie rasy to po prostu "standard".
Na razie jak dla mnie AN robi kawał dobre roboty (wyjątek: kiepskie moim zdaniem Factions), a jeśli zaczną teraz przesadzać to mogą więcej stracić niż zyskać. Gadżet w stylu herosów to według mnie świetny patent i więcej takich "gadżetów" byłoby jak najbardziej na miejscu. Osobiście wolałbym aby kolejna część miała naprawdę porządną fabułę, wspaniały świat i niech na chwilę obecną skupią się na tym, a nowe klasy wprowadzą za ~2 dodatki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 12:01, Pajonk78 napisał:

Co do wprowadzenia różnych ras do GW: IMO - zapomnij. Inna rasa oznacza jakieś bonusy oraz
minusy z niej wynikające i jak tu zrobić balans, do którego zawsze dąży GW?


Co do wprowadzenia ras to nie muszą one mieć żadnych minusów czy plusów , wystarczy zrobić niezłą fabułę , krajobraz jakiś tam , no i rasy które od ludzi będą się różniły tylko wyglądem i wcale to nie zachwieje balansu więc nie wymyślaj już tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 12:26, Budo napisał:

Wg mnie dodanie ras to tylko kwestia czasu- nie dadza rady utrzymać atrakcyjności gry dodając tylko klasy, albo gadżety w stylu herosów.


Cóż, możliwe i nawet bardzo prawdopodobne, ze zobaczymy za trzy miesiące nowe rasy, lub tylko jedna nową rasę. Hmm klimaty maja być północne, więc moze to będą krasnoludy? W końcu istnieją w świecie gry jako NPC-e. Może nie byłoby to takie złe.
Bez jakichś zmian lub większych dodatków gra nie jest w stanie się długo utrzymać jako atrakcyjna pozycja. Szczególnie chodzi o MMO. Zobaczymy co wykombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w takim wypadku ponowię pytanie: po co wprowadzać inne rasy, skoro mają się one różnić wyłącznie wyglądem? Fabułę i krajobraz (wspaniały świat) wypisałem w poprzednim komentarzu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 12:51, Pajonk78 napisał:

Jeszcze raz w takim wypadku ponowię pytanie: po co wprowadzać inne rasy, skoro mają się one różnić wyłącznie wyglądem?


Bo ludzie lubią różnorodność? :-)
Poza tym nie chodziłoby pewnie tylko o wygląd. Dodaj jeszcze historie, mitologie, wierzenia. Niektórzy lepiej identyfikują się z krasnoludami niz z ludźmi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 12:51, Pajonk78 napisał:

Jeszcze raz w takim wypadku ponowię pytanie: po co wprowadzać inne rasy, skoro mają się one
różnić wyłącznie wyglądem? Fabułę i krajobraz (wspaniały świat) wypisałem w poprzednim komentarzu.
;)


Dokładnie to co napisał HG , ludzie lubią różnorodność , jak sam wiesz krasnoludy słyną z rzemiosła , kopalń , bogactw , artefaktów itp itd , z tego można taką grę zrobić że głowa mała tylko trzeba chcieć jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra i co wtedy? AN wprowadzi zawody, które są dostępne w każdym rasowym MMORPG? Uważacie, że po to stworzyli nowy typ gry - przypominam, że Guild Wars to CORPG - aby teraz z niego robić coś czego jest pełno? Wydaje mi się, że mają jeszcze niejednego asa w rękawie i wszyscy, którzy teraz tak bardzo pragną wprowadzenia sprawdzonych patentów, będą jeszcze kiedyś mówić: "Ale wymyślili! A ja jak debil chciałem "tego i tamtego". ;)
Doskonale rozumiem, że kto stoi w miejscu ten się cofa, ale wiem również, że AN to nie beniaminek na rynku produkcji gier i nie sądzę, aby obcięli kurze złote jaja... czy jak to się pisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, jak zwykle.
Raczej od debili nie bede siebie wyzywał, bo nie widze podstaw. Możemy tylko gdybac co będzie w Utopi i jaki będzie kierunek rozwju GW.
Poza tym elementy z innych MMO wcale nie musza psuć systemu rozgrywki w GW. Nie przesadzajmy. Wszystko zalezy od dopracowania i odpowiedniej implementacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ras nie będzie, a jesli już to tak kosmetyczne, że nie będzie różnicy.
Przy wprowadzeniu chociażby JEDNEJ rasy, ilość wyglądów armorów podwoiłaby się :|
Wprowadzenie rasy, dla jednej lub dwóch nowych klas to po prostu smutek i śmiech na sali.
AN nie jest wstanie skupiać się na takich rzeczach. Wiem to ja, wiedzą to wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz ise Ty, mylą się wszyscy? Nie sądzę. ;-)
Czemu podwoiła. A nie pomyślałeś, że budowa ciała przedstawiciela nowej rasy może być identyczna, z małymi tylko różnicami? Poza tym i tak wprowadzajac nowe profesje zwiększa się liczba nowych armorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie mogą cały czas dodawać tylko nowych profesji, muszą wymyśleć w końcu coś nowego :/
Na pewno liczą się z opinią graczy, a jednak wielu chętnie zagrołoby tym standardowym elfem lub krasnoludem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale jaką rasę wrzucisz, gdzie różni się ona tylko głową i rękoma od pozostałych?
Wymyślanie jakiś kosmicznych ras jest totalnym nieporozumieniem, należało użyć by ras które już są, a te wymagają większej modyfikacji w zbrojach, niż głowa - dłonie.
Nowe profesje wprowadzają nowe armory, OK ale nie w takim stopniu jak wprowadziłaby nowa rasa.
Skoro, nowa rasa nie różniłaby się niczym a sam wygląd były taki sam (poza kosmetyką), to jest to tylko niepotrzebny bubel, który nie byłby na dłuższą metę żadną atrakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:12, Budo napisał:

A może charry? ^^
Zagrałbym sobie kudłatym :P


A ja elfem ;P
Swoją drogą charr w parze z Twoim nowym pupilem to już byłoby muzeum osobliwości. Nie żeby teraz było dużo lepiej ;>

BTW. Pochwalę się. Wczoraj ubiłem Doppelgangera. Przeczytałem, że niektórym sprawia on problemy i byłem w szoku gdy po 8 sekundach leżał martwy ;> Czasem krasnoludzka taktyka sprawdza się doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować