Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedź :)
Jeszcze jedno pytanko.
Jak gram elementalistą to połączyć go z mesmerem czy z nekromantą??
Jak najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 22:05, Betrezen07 napisał:

Dzięki za odpowiedź :)
Jeszcze jedno pytanko.
Jak gram elementalistą to połączyć go z mesmerem czy z nekromantą??
Jak najlepiej?


Ja polecam mesmera, bo ma echo i arcane echo, channeling(chyba?) i wiele innych skilli, które się przydają do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 22:29, Betrezen07 napisał:

Co jest najlepiej kupic (myslę na przód) jak mam Guild Wars Nightfall Factions czy Prophenties??


To zależy od Ciebie... jeśli dobrze opanujesz grę, chcesz mieć dwie nowe profesje - Factions... Jeśli chcesz się wciąż douczasz, zależy Ci na dobrej kampanii - Propecies. Obie mają swoje zalety i wady. Ja osobiście w Prophecies nie lubię chociażby zdobywania brakujących AP - znacznie trudniejsze niż w następnych chapterach, a w Factions przechodzenia początkowej wyspy, slumsów i kanałów (czyli jakby nie patrzeć, połowy gry ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kolejną osobą, która nie potrafi czytać i szukać. Widzisz pierwszy post? Napisałem go specjalnie dla takich ludzi jak Ty, żeby potrafili się doczytać cokolwiek o GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 22:09, Selv napisał:

Co to znaczy ` nie ma perfect modów`?
Jak te nie są, to jakie są?
Idealny łuk dla interuptera


Nie zrozumiałeś mnie, miałem na myśli, że MÓJ DOTYCHCZASOWY tego typu łuk ich nie miał...Ten owszem jest idealny do tego zastosowania, dlatego go kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 23:07, Szalony Gringo napisał:

A ja mam N/Me i jak chce solować UW to zmieniam na N/Mo i jest git...tylko najgorsze, że nie
mam gdzie trzymać kilku rodzajów armorów...SS, 55hp, Blood....


1. Storage
2. Nie ma potrzeby kupować całego armor seta, lepiej kupić po jednym headgearze dla każdego atrybutu i wymieniać w zależności od preferencji (oczywiście do każdego dodać odpowiednią runę, ja zazwyczaj daję superiory i się sprawdza), a do pozostałych części zbroi wrzucić np Soul Reaping +1, 2 x Attunement i najlepszy Vigor, na jaki Cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To idzie do Ciebie i Yamammoto:przestańcie sie zachowywać jak para szczeinaków i skończcie te głupie kłótnie,bo mnie(i pewnie nie tylko mnie)wkurzać zaczyna.Jeden płacze o grapsy,drugi o SV/AV...po jaką cholere sie pytam?Jeśli klepiecie i tak hajs,niezależnie od tej kłótni to dajcie se siana...i nauczcie sie w końcu poprawnie po polsku pisać.
Co do tamtego łuku to tak jak napisał Selv-jest idealny.Choć ja preferuje mniej celne,ale szybsze flatbow''y.Wiem,że to nie jest pro sprzęt dla interrupterów,ale przyzwyczaiłem sie do nich.Ten łuk ma silencing 33%,ale zamiast +5energii bardziej by sie chyba przydało 15>50-ale to tylko moje zdanie.W sumie interrupter nie potrzebuje aż tak dmg i może dać 16 w expertyze zamiast w marksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 23:48, Jarzy napisał:

To idzie do Ciebie i Yamammoto /puff/


Skończyliśmy; poza tym znajdź mi jeden, pojedynczy błąd (nie literówkę) z mojej strony :P I podaj na gg/GW, żeby tutaj nie śmiecić.

Dnia 22.03.2007 o 23:48, Jarzy napisał:

Co do tamtego łuku /bum/


Głównym zadaniem interruptera jest (uwaga, uwaga!) przerywanie i spamowanie Daze oraz Poison w miarę możliwości. 15^50 w ogóle jest nieprzydatne, bo większość dmg i tak zadaje Poison. Biorąc pod uwagę koszt energetyczny Broad Head''a (15), to te dodatkowe 5pkt energii się bardziej przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interupter z flatbowem to jak łapanie saren w kaloszach.
qrczak90: faktycznie, przeczytałem `mam` jako `ma` ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:26, Selv napisał:

Interupter z flatbowem to jak łapanie saren w kaloszach.


No, zapomniałem się nie zgodzić z Jarzym odnośnie flatbowa do interruptowania xD Flat + Broad Head = tak jak w tej reklamie Coca Coli z okazji mistrzostw: "a strzała leci, leci, leci, leci...leciiiiiii...taaaaaaak!" :D Najszybciej leci strzała wystrzelona z Recurve''a, ergo tamten green jest perfekcyjny do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:26, Selv napisał:

Interupter z flatbowem to jak łapanie saren w kaloszach.
qrczak90: faktycznie, przeczytałem `mam` jako `ma` ;)

Oczywiście napisałem,że mnie odpowiada taki opcja.Tobie nie musi.Z resztą nie narzekam na niecelność,bo zawsze staram sie być blisko celu,żeby móc go jak najszybciej zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 21:59, oOreVenOo napisał:

Pajonk weź Ty się uspokój bo jak bodajże Human mówi 30stki nie dożyjesz. Wdech i wydech...

O mój spokój się nie obawiaj - lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem i przestań robić z siebie durnia. :P Poza tym do 30-tki niewiele mi brakuje, więc dam radę - bez obaw. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Szalony Gringo

> A ja mam N/Me i jak chce solować UW to zmieniam na N/Mo i jest git...tylko najgorsze, że nie
> mam gdzie trzymać kilku rodzajów armorów...SS, 55hp, Blood....


1. Storage
2. Nie ma potrzeby kupować całego armor seta, lepiej kupić po jednym headgearze dla każdego atrybutu i wymieniać w zależności od preferencji (oczywiście do każdego dodać odpowiednią runę, ja zazwyczaj daję superiory i się sprawdza), a do pozostałych części zbroi wrzucić np Soul Reaping +1, 2 x Attunement i najlepszy Vigor, na jaki Cię stać.


Nie wiem czy zauważyłeś, ale do 55hp potrzebuje armor za ok. 30k, a do SS zupełnie inny za 15k...i jeszcze jedna uwaga - 55hp raczej nie potrzebuje superior vigor, nie? tak samo majorki nie wchodzą w grę.
Nie ma mowy żebym za każdym razem jak chce robić coś innego podmieniał runki w zbroim, a w storage miejsce mi jest potrzebne.


Tak więc żaden z twoich argumentów nie był ani pomocny, ani sensowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować