Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 14:25, Budo napisał:

Pajonk78---> też sie wkurzam na takie coś, ale przypominam- nie degradujemy tutaj za brak
umiejętności czytania, ale za chamstwo tak.


To moze czas na zmiany? -,- Nie umiesz czytac? Trudno... Zwracasz uwage w chamski sposob, chociaz masz racje? O ty! ;D

Pajonk- daj spokoj w koncu to forum "rzadzi sie swoimi prawami"- tak jak swoimi prawami rzadza sie pewnie fora bravo itp- wiec olej ;d

graczomaniak
"Dobra, koniec spamu, bo Budo - Warrior i Walgierz - Niszczyciel naprawde zaczną dawać degrady."
O kurde, czytales co napisal Pajonk? Albo inaczej- myslisz ze jego lub mnie obchodza te rangi? Bo z twojej wypowiedzi wynika ze tak, a to juz jest zal, gdybym mial sie przejmowac czy mam podpis "Noob" czy "Sekretarz"
Poza tym jesli sie nie myle, za zabawy w moderatorow tez sa degrady, ktorych sie tak boisz, a zwracanie uwagi "koniec spamu ludzie!" jest bawieniem sie w moda ;]


@topic
Popieram Empik
Im wiecej graczy Gw i Polakow tym lepiej
Czas pokazac swiatu ze GW nie ustepuje innym MMO, a nawet niektore wyprzedza
Ofc zabawny jest fakt, ze na gram.pl nie ma zadnego info, ze CDP bedzie sprzedawac GW za mniej, coz moze nie bedzie ;D Chcesz taniej- won do Empiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 15:56, BlackSephir napisał:

Ofc zabawny jest fakt, ze na gram.pl nie ma zadnego info, ze CDP bedzie sprzedawac GW za mniej,
coz moze nie bedzie ;D Chcesz taniej- won do Empiku!


Wydaje mi sie ze jednak najtaniej to bedzie kupowanie tylko kluczy aktywacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zalezy mi na rangach. Lepiej bić w przód niż lecieć na dół.

Zna ktoś jakiś build daggers dla Assassina na PvE? Na wiki jest ale dzieli sie miezy critical, a dagger, a ja chce mocny dagger.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba nie zauwazyłeś jednego rozwiązania, które byłoby najbardziej odpowiednie w przypadku, który przedstawiasz. Wiesz jakie? Nie odpowiadać. Proste, prawda?
Zero chamstwa, zero głupot. Ignoruj po prostu zamiast najeżdżać na Obywatela, kórego parę stron wcześniej mogło tu nawet nie być. Weź sie zastanów zanim odpowiesz następnym razem. Nie szkoda Ci czasu na takie coś?
Koniec offtopa z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:02, Zebek napisał:

Wydaje mi sie ze jednak najtaniej to bedzie kupowanie tylko kluczy aktywacyjnych

Jeżeli klucz aktywacyjny na Allegro kosztuje 50 zł (i nie jest to pewny biznes), a w Empiku masz dwie kampanie za 100 zł (czyli każda po 50 zł) - i dostajesz do tego pudełko, plakaty, szmery-bajery oraz PEWNOŚĆ, że klucz jest sprawny...

Wnioski chyba same się nasuwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:05, graczomaniak napisał:

Zna ktoś jakiś build daggers dla Assassina na PvE? Na wiki jest ale dzieli sie miezy critical,
a dagger, a ja chce mocny dagger.:D

Sztylet bez dobrego inwestowania AP w Critical Strikes nie istnieje.
Bez wysokiego Critical Strikes szybko się wypstrykasz z energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:05, graczomaniak napisał:

Oczywiście, że zalezy mi na rangach. Lepiej bić w przód niż lecieć na dół.

Zna ktoś jakiś build daggers dla Assassina na PvE? Na wiki jest ale dzieli sie miezy critical,
a dagger, a ja chce mocny dagger.:D


Jesli tobie zalezy na rangach, to upewnij sie, ze ludzi, do ktorych piszesz "ojej poleca degrady" obchodza te twoje rangi

Na PvE dla asska dosc ladnie dziala critical strikes + moebius strike + death blossom + do tego critical defenses... mozna caly czas utrzymywac 75% bloku pod warunkiem ze ma sie co lac, ladne Aoe dzieki death blossom i mega energie z critical strikes, a jak do tego sie dolozy critical eye + zealous daggers to energi praktycznie nie ma prawa zabraknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moe to troche dziwne,ale chce was poinformować,że właśnie zamówiłem Guild Wars w wirtusie i przyszedł E-mail,że zamówienie zostało zrealizowane.JUż sie nie moge doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:37, dominik713 napisał:

I tam jest dużo taniej, niż tu.

Bardzo się wszyscy cieszymy, ale powstrzymaj się proszę z tym entuzjazmem, bo na razie to tylko spamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dagger nie jest opłacalny bo wiele fajnych ataków jest w criticalu. Poza tym, DM nie ma nic do odzysku energii a jak się energia skończy asskiem to tylko drapiesz za 7-17 :P
4 kreski regenu to za mało ;)
Mam parę bulidów asska w Templates, możesz sprawdzić ale nie wiem co daje każdy a nie mam jak sprawdzić w chwili obecnej. Nazwy jednak powinny obrazować umiejętności.
AHQSH7Rf3oO0ZyMCbhx/EZDgDIA - A PVP(AB) PVE- SP
AXMSH/Zj78w8fJsGWQZ/5ySz - AW PVE Face to Face KD - MS
A3MSn6tj6sAFZk5DWCchx/iJ - AM PVE Pure DMG - AP
A3MSH7xjzsAxdk5DWC8NLyiJ - A PVP PVE Armored Killer - AP

Bulidy są wydumane samotnie i pod moje preferencje ;)
Nie wiem czy są na wiki.
Nie wiem czy nie ma błędów bo nie porządkowałem tego jakiś czas i mogłem wprowadzić zmiany bez zmian nazwy ;)
Nazywam według klucza:
Klasa, rodzaj gry(tryby) - skrót elita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, bulidy są zoptymalizowane pod kątem szybkiego przechodzenia celu na cel bez czekania na jakaś umiejętność. Czyli po pokonaniu moba mamy praktycznie zawsze wszystkie umiejętności gotowe na następnego. Daje to wrażenie płynnej gry i jest bardzo skuteczne w pve gdzie moby giną bardzo szybko i nie ma co czekać na jakiś ważny atak 20 czy 15s.
Instrukcji do każdego nie zamieszczam, ale wystarczy chwilkę zagrać każdym aby było wiadomo o co w nim chodzi i kiedy co używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:49, Zebek napisał:

Apropo promocji
Posiadajac podstawke bardziej oplacalne jest chyba kupowanie tylko kluczy aktywacyjnych

Hmm, 2 dodatki za 100zł gdzie kazdy ma pudelko ladna plytke, ladna karte z kluczem, instrukcje lub kupic dwa lyse klucze co wyjdzie moze z 15zł taniej.... hmmm nie skorzystam a dotego , nie mam ani karty do placenia w necie(zeby kupic na oficialnej stronie) allegro nie ufam.. a do empiku niemam daleko i ta satysfakcja wyjsc z empiku z blyszczacymi sie pudelkami zeb ykazdy sie gapil i mial w oczach napis "szacun ziom" :P Bezcenne, .... Jutro jade do empiku wiec sie okaze czy promocja u mnie w ogole sie kiedys rozpocznie(przycisne kierownika pod sciane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 11:27, HumanGhost napisał:

Panowie, ile za tą kose można by krzyczeć? :-)

Bardzo przyzwoitka kosa.Myśle,że z 30k jeśli nie więcej.Nie wiem jak stoi skin "ancient".Może być przefarmiony ze względu na farm w Junuundu.Jeśli byś zamienił vamp na zealous to możesz spokojnie ze 45k krzyczeć,ale na guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, czy wiecie może kiedy ma wyjść Eye of the North??? I czy opłaca się kuupić Proroctwa, i Frakcję, jak się chce być nekrosem, a ma się tylko Zmierzch, bo mi się wydaję że opłaca gdyż ma się wszystkie skille etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem.Eyes of the Forgotten wyceniają na więcej o 10k od Hand of the Forgotten,więc wydaje mi sie,że lepiej brać do kosy Humana zealous upa.
Assek naprawde dostał kompa,chociaż w sumie critical barrager był dostępny od zawsze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w "najtfolu". Jest quest, w którym mogę odblokować akolitę Sosuke lub akolitke Jinn (chyba tak) od Zaishen. Niestety nie potwierdziłem zadania i w ten sposób koleś dający tego questa, gdzieś się zapodział i nie mogę go znaleźć (przedtem był na północ od Kamadanu). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować