Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 21:20, Budo napisał:

> Trzeba przyznać świetne widoki :D.

Heh dzięki, staram sie fotografować najładniejsze zakątki do jakich trafię :P
A w gwen też na pewno będzie pięknie (ten płonący las i na mnie zrobił wrażenie).


Jaki płonący las ? Coś przegapiłem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:18, gogowitczak napisał:

> +30 hp do tarczy można opchnąć za 10-15 k ^^

ale to niestety jest kostur :)


O kurka nie zauważyłem sry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:59, Konrad512 napisał:

Inskrypcja do bani, i nie ma perfów oprócz hp +30. Kilka/kilkanaście platyn może wyciągniesz...


Ekhem, na staffach dal rytków się mozę nie znam ale na upach tak. ja tu widzę perf req co ma duże znaczenie, max dmg, perf inskycpja też, perf do many +10, +30 hp perf i 2 upy almost perf, co nie robią graczom żadnej różnicy praktycznie. Więc ogólnie to perf (no prawie) staff dla rytka i każdy pewnie z chęciąto kupi. Tylko trudno mi powiedzieć ile to warte bardziej dokładnie, bo nie wiem ile chodzą staffy rytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest 19%/19%, to nie jest perf. Do tego na Spawning Power, które nie ma zbyt wielu spelli. Gdyby było 20/20 do restoration albo channeling to może... tak to śmieć (oprócz taniutkiego +30hp). Chyba, że komuś skin podpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 21:46, Outlander-pro napisał:

> > ...max dmg...
> Ta laska nie ma max. dmg.

Jak to nei ma ? To jaki jest według Ciebie max dmg dla staffa ? -_-

Aaa oops nie zauważyłem tego - myślałem że to 11 - 22 :s sry za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 21:32, Outlander-pro napisał:

> > Trzeba przyznać świetne widoki :D.
>
> Heh dzięki, staram sie fotografować najładniejsze zakątki do jakich trafię :P
> A w gwen też na pewno będzie pięknie (ten płonący las i na mnie zrobił wrażenie).

Jaki płonący las ? Coś przegapiłem ? :)


W tym takim dłuższym trailerze gdzie opowiada jakiś typek jest jak bohaterem przechodzi przez płonący las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:27, Selv napisał:

Płonący las to jest nic przy wodospadach które są w GW:EN, piękna sprawa.
W ogóle widoki są rewelacyjne ;)


Oj tam założę się, że najlepsze jeszcze przed nami przecież nie mogli wstawić wszystkiego w jednym trailerze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W spawnig power ładuje praktycznie każdy ryt- zwiększa żywotność spiritów i długość trwania weapon spelli, więc to ważne. Poza tym skille takie jak chociażby Boon Of Creation, który jest podstawą dla wielu rytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:37, Budo napisał:

W spawnig power ładuje praktycznie każdy ryt- zwiększa żywotność spiritów i długość trwania
weapon spelli, więc to ważne. Poza tym skille takie jak chociażby Boon Of Creation, który jest
podstawą dla wielu rytów.


Zgadza się, ale zwykle HCT nie jest przydatne dla primary.
Zresztą spójrz na monka: Nie zrobisz naprawdę dobrego monka bez korzystania z divine, ale też przeciętny monk nie spamuje spellami z divine i HCT divine mu się nie przyda, dużo lepsze będzie HCT heal/prot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

> Znowu Twoje jedynie słuszne zdanie.
Nie żeby podzielił je każdy inny gracz PvP :)

Daj spokój.

Dnia 15.08.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

> Nie lubie PvP i szkoda mi na to czasu-wbij to sobie w czszke.
Skąd możesz wiedzieć, że nie lubisz, skoro żadnego poważniejszego PvP zapewne nie grałeś?

Grałem kiedyś troche w PvP-głównie RA.Nie bawi mnie to na większą skale i nie mam na to czasu.

Dnia 15.08.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

> odblokowuje skille tylko dla herosów,żebym miał z czego wybierać podczas dobierania buildu.

Co najmniej 1/4 wszystkich skilli nie dałbyś swoim hero ani razu, więc też bawienie się w zajszeny
żeby je odblokować wydaje się raczej bezsensowne...

Mnie sie podoba.Nic Ci do tego.

Dnia 15.08.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:


> Solstheim->problem z żywymi ludźmi jest taki,że czasem trafiasz na takich noobów,że
aż czaszka
> wybucha!Raz robiłem z ludźmi THK-przyszedł wojak bez infusa!
Ani razu nie robiłem tej misji z infuse-warkiem xD

No i?

Dnia 15.08.2007 o 16:33, qrczak90 napisał:

> Innym razem robiłem którąś misje
> na wyspach wulkanicznych z Ziloh-okazało sie,że typ nie ma infuzji!
To jak się tam dostał? Przerunowali go przez całą grę?

Mój to problem?

Odposuje późno,bo nie było mnie od środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W którym momencie gry w GWP będzie można zmienić profesję drugorzędną? Czy zostało to rozwiązane tak samo jak w GWF, gdzie za każdą nową drugorzędną profesję płaci się jednorazową opłatę 500g?

2. Załóżmy, że GWP wydaje mi się ciut za trudne (jestem teraz na etapie misji The Wild, Maguuma Jungle) - mowa teraz o lokacjach do eksploracji i tamtejszych questach oraz stworkach, a nie misjach (które do trudnych akurat nie należą). Konkretniej, to wkurzają mnie miejsca ostro zagęszczone całymi grupami przeciwników, którzy w dodatku mają wyższe levele od henchy i albo szybko się regenerują, albo ubijają mojego mnicha w kilka sekund (i tak w kółko, aż henchom skończą się sygnety wskrzeszania...). Załóżmy, że kupiłbym GW: Nightfall. I teraz pytanie - czy opłacałoby się tą postacią, którą przechodze GWP (ranger, lvl 20) wejść do kampanii GWN, zdobyć i odpowiednio wyszkolić herosów, po to aby potem ułatwić sobie życie, biorąc herosów zamiast henchy i przechodząc GWP bez stresu? :) Jeśli tak, to czy długoby zajęło skompletowanie odpowiedniego składu odpowiednio dobrze wyszkolonych herosów?

3. Czy w tej grze istnieje coś takiego jak aggro?? Bo niby jest coś takiego, że jak się zbliżę do przeciwnika to mnie zaczyna atakować, ale czy da się jakoś odciągnąć uwagę takich np wyjątkowo mocno lejących ettinów? Skurkubańce już od Northern Shiverpeaks mi działają na nerwy, bo nie dość że zawsze rzucają się w pierwszej kolejności na monka i elementalistę (henche), to jeszcze ubijają ich czasem dosłownie w parę sekund... A ja nic nie mogę na to zaradzić, przez co prawię co każdą walkę z silnymi przeciwnikami mam jak w banku, że monk zginie przynajmniej raz (a może i cała drużyna przez to).

@ Budo: ty mi pokazujesz screeny z GWF, w którym to krainy i widoczki uważam za przepiękne (no, poza większą częścią tego pseudo-miasta Kaineng, a raczej mega-slumsów Kaineng xD) :) A pokaż mi takie ładne fotki z GWP, z Old Ascalon, Kryty, Maguuma Jungle czy Crystal Desert (pomijam Shiverpeaki - ładnie wyglądające wioski krasnoludów i przecudownie wyglądający śnieg niwelują wszelkie niedociągnięcia :)), w których wręcz dominują pastelkowe i sraczkowato-podobne kolory, a góry i lasy z daleka nie przypominają ładnych krajobrazów, tylko grafikę sprzed 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:08, Jarzy napisał:

Grałem kiedyś troche w PvP-głównie RA.Nie bawi mnie to na większą skale i nie mam na to czasu.

Miałem na myśli (zresztą napisałem o tym) "poważniejsze PvP" - a RA się na pewno do takiego nie zalicza...

Dnia 17.08.2007 o 23:08, Jarzy napisał:

Mnie sie podoba.Nic Ci do tego.

Lol, na takiej samej zasadzie: jak kogoś hobby byłoby patrzenie jak trawa rośnie, to nikt nie ma prawa zwrócić mu uwagi, że to dziwne/bezsensowne/bezcelowe, bo jemu się podoba?

Dnia 17.08.2007 o 23:08, Jarzy napisał:

No i?

No i to, że się bulwersowałeś że widziałeś tam warka bez infuse''a, podczas gdy to nic nadzwyczajnego (rzekłbym nawet, że na odwrót - to może jeszcze warkowi wziąć standardowy mending?).

Dnia 17.08.2007 o 23:08, Jarzy napisał:

Mój to problem?

Nie. Głośno się zastanawiałem.

@rest
Kto da więcej (zabitych) i mniej (czasu) na UW^^

20070817233752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:35, Sth`Devilish napisał:

1. W którym momencie gry w GWP będzie można zmienić profesję drugorzędną? Czy zostało to rozwiązane
tak samo jak w GWF, gdzie za każdą nową drugorzędną profesję płaci się jednorazową opłatę 500g?

nie, w GWP pomyślane jest to inaczej.
po dojściu na Crystal Desert (i wykonaniu tam wszystkich misji) otrzymujesz zadania, za wykonanie których masz możliwość zmiany profesji. questy nie są trudne, ale wnerwia to, że trzeba wykonywać je każdą postacią z Proph :/

Dnia 17.08.2007 o 23:35, Sth`Devilish napisał:

2.

oczywiście. hero to fajna sprawa (choć ze źle skomponowanym buildem i słabym flagowaniem to wciąż banda npc-owych idiotów ;)) i znacząco ułatwiają życie.
aha, The Wilds robiłem zawsze z samymi henczami - szło jak z płatka ;]

Dnia 17.08.2007 o 23:35, Sth`Devilish napisał:

3.

tak, wyobraź sobie, że GW też ma coś takiego jak aggro. patrząc na okrągłą mapę: pośrodku twoja postać, wokół niej szary ''bąbelek'' - to właśnie jest aggro. jeżeli przeciwnik wejdzie w ten obszar - zaatakuje Cię (zależnie od rodzaju przeciwnika - czarem, z dystansu lub podbiegnie i zacznie okładać po twarzy ;)).
sposobem na większe grupy przeciwników jest flagowanie henczy/herosów tak, aby stali w miejscu - potem wystarczy za pomocą flatbowa/longbowa (największy zasięg) wywabiać pojedyncze grupki wrogów. powolne to i żmudne zadanie, ale gwarantuje sukces (chyba, że oflagowałeś npc za daleko i ''przez przypadek'' zaggrują kolejną grupę...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się zdaje, albo przegiąłem w chodzeniu po ścianach i dotarłem na koniec świata. Pomimo, że wyraźnie widać ścieżkę, którą chodziłem, to na mapie teren wygląda na nieodkryty :(

20070817234806

20070817234820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie cop do factions. Z kąd brać questy za które dostaje się nowe umiejętności???? Gram Wojownik/łowca. Mam 12 lvl jednak gdy grałęm w pierwszą kampanie GW inną postacią to misji z nowymi umiejętnościami było dużo więcej. Jakoś nie mam ochoty ich kupować. Zna ktoś na to rade. A może później będą.
i Drugie pytanie. Po co są "kredyty klasztorne" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować