Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

no, panowie - dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów już dziś mogę rozpocząć przygodę z Guild Warsem.

ale na poważnie zacznę grać dopiero w okolicach weekendu - bo wtedy będę miał trzy 10-godzinne klucze i pograć będę mógł całkiem zrelaksowany, nie bojąc sie, ze mi sie czas skończy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci poradnik, szybko połapiesz o co w tym szybko chodzi jeżeli masz jakieś problemy, a ponadtozawsze się jakiegoś Polaka możesz spytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:32, Angolek napisał:

Chłopaki , a moze widzieliscie lub słyszeliscie cos o mozliwości kupna poradnika do gry guild
wars w wersji wydrukowanej??


Ja sobie wydrukowałem i zbindowałem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko: czy ktoś orientuje się może, czy w sklepie gram.pl będzie jeszcze dostępna edycja kolekcjonerska "Guild Wars: Nightfall"? Jeżeli tak to kiedy? Pisałem już do CDP kilka razy w tej sprawie, ale mi nie odpowiedzieli (zresztą nigdy nie odpisują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:47, Angolek napisał:

ile zapłaciłes za zrobienie tego poradnika??


Nic. Wydrukowałem sobie w firmie i zbindowałem również. Za darmo.
Jednak koszta nie są zbyt wysokie, a bindować niekoniecznie trzeba.
W zasadzie to polecam Ci zakup najnowczej części GW- NF. Gdyż tam masz calutką instrukcję w języku polskim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:27, Yamamoto napisał:

> Taa tylko ja nei wiem gdzie tam las jest :D:D.

Jak Human nie ma czasu to powiedz mi kiedyś, to Cię oprowadzę! Ale wszystkie itemy dla mnie!
:D



Ok, ale ty płacisz za wejście :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:36, Azrathel napisał:

no, panowie - dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów już dziś mogę rozpocząć przygodę z
Guild Warsem.

ale na poważnie zacznę grać dopiero w okolicach weekendu - bo wtedy będę miał trzy 10-godzinne
klucze i pograć będę mógł całkiem zrelaksowany, nie bojąc sie, ze mi sie czas skończy... ;)

Jezeli to sa keye do tego samego triala tego samego chaptera, bedziesz musial chyba zalozyc 3 konta i 3 razy zaczynac od nowa. Cdkey dajacy dostep do danej rzeczy da sie wklepac tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem GW, wszystkie pliki sie sciagnely, stworzylem chara, wlaczam gre i.... Sciaga mi nastepne pliki, a jest ich az 8k+ :( Czeka mnie dluuga noc :D
Jakies porady dla poczatkujacego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:19, Luke Shadow napisał:

Jakies porady dla poczatkujacego?


Zbieraj wszystko co wypadnie z wrogów. Sprzedawaj co nie da się rozebrac na materiały. W ten sposób można bardzo łatwo dojśc do wysokich sum bez farmienia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo do pobrania, jelsi uruchamniasz pierwszy raz. Ale swoje ma do powiedzenia tez pora dnia. O tej porze łącza są bardziej zapchane niż rano czy w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:34, HumanGhost napisał:

Jest dużo do pobrania, jelsi uruchamniasz pierwszy raz. Ale swoje ma do powiedzenia tez pora
dnia. O tej porze łącza są bardziej zapchane niż rano czy w południe.


No wlasnie :/ Sciaga mi z predkoscia ~10kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować