Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No dobra czyli co mam zrobic zeby znalezc jakis genialny zielony przedmiot??? Gdzie na tej pustyni jest jakis boss (obok jakiego miasta??) i czy za ktoryms razem wrescie cos wypadnie?? musze miec jakis specjalny build??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:44, robbsson napisał:

No dobra czyli co mam zrobic zeby znalezc jakis genialny zielony przedmiot???


Powalczyć z innymi na Tombach lub w SF. Na pustyni nic genialnego Ci nie wypadnie. A będąc w party z maksymalną liczbą henchów wypadnięcie czegoś fajnego graniczy z cudem. Polecam farmić Rangerem lub Wojownikiem w FoW. Poszukaj na guildwiki.com buildów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:53, graczomaniak napisał:

Human kiedy mnie nauczysz farmić w FoW rangerem???:D:D:D


Jak zrobie fabułe w Nightfallu. ;-)
Nie no poważnie, musze ją skończyć zanim zabiorę sie za inne postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:53, graczomaniak napisał:

Human kiedy mnie nauczysz farmić w FoW rangerem???:D:D:D


Jak farmicie? R/Me z Posion Arrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:59, HumanGhost napisał:

Yamamoto -->> Tak. :-)


To w takim razie po co Ormiel chce, żeby go uczyć? Tam nie ma niczego trudnego! Poprostu idziesz (łatwo dobiec solo) i napierdzielasz do tych mobów :D Rozumiem, że pierwszy problem możesz mieć jak spotkasz pająka, ale kilka podejść i wszystko idzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:51, robbsson napisał:

Dobra o co to sa te Tomby i to SF????


Tomby to jest miejsce do którego się wchodzi z Outposta na północ od Dragons Lair w Tyrii. A SF to jest Sorrow Furnance. Jest to lokacja dołączona w wakacje 2005 w południowych szczytach Shiverpeak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rangera w Canthcie i nie chce mi się grać w tych nudnych slumsach, jestem nim w Kainingen Center i chcę zrobić quest na przejście do Elony(posiadam NIghtfalla) i czy jak "jakoś" zrobię ten quest będę mógł kiedyś wrócić do canthy i kontynuować tam fabułe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No od kilku już dni zowu bawię się wświecie GW i jestem dosłownie zbulwersowany, pominięty, niedoceniony i czuje się zapomnainy i nie poszanowany przez AN. NO bo jak można było wprowadzić takie kretyńskie zmiany w pve, muszę ganiać z tymi trollami, i trwa to czteryrazy dłużej niż normalnie, może twórcyzapomnieli, że niektórzy gracze esswa34wesrają przede wszystkim w pve, a to czy war machine wygrywa mecz czy nie to ich to obchodzi tyle co mgła za oknem. Mam nadzieję, że się opamiętają i powrócą do starych rozwiązań, bo to po prostu niesprawiedliwe.
A tak co do mistrza ;) Humanghost, do jakiej gildii należysz?
I tylko powiem od siebie, że najlepiej nie patrzeć na innych tylko samemu dochodzić do własnego stylku przerabiając znane buildy pod siebie, wtedy jest wielka satysfakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:11, Gutek87 napisał:

Mam nadzieję, że się opamiętają i powrócą do starych rozwiązań, bo to po prostu niesprawiedliwe.


Wąpliwe i raczej niemożliwe. Nerf został przeprowdzony z zimną krwią mimo wielu protestów.

Dnia 29.11.2006 o 16:11, Gutek87 napisał:

A tak co do mistrza ;) Humanghost, do jakiej gildii należysz?


Do forumowej gildii - Troublesome Heroes [TsH]. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:17, Gutek87 napisał:

Kurde to jaki masz nick bo chyba jeszcze nie zdążyłem Cię poznać ( co zrobić, kupa nauki ;)


To zobacz na stronce gildiowej na forum. Swoja droga nie wiem kim jesteś. Masz inny nick na forum gildii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:20, graczomaniak napisał:

Taa tylko ja nei wiem gdzie tam las jest :D:D.


Jak Human nie ma czasu to powiedz mi kiedyś, to Cię oprowadzę! Ale wszystkie itemy dla mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować