Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 21:34, Angolek napisał:

bo zamierzałem kupic nigftfalla ale bałem sie o wymagania .teraz nie kupie podstawowej wersji
tylko nightfalla.
dzieki za pomoc


ale lepiej kup sobie najpierw podstawke. warto znać historie od poczatku, zwlaszcza ze zaraz spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tymuś ma rację, wiem że jego avatar to hex Mesmera, co chwile go dostaje jak walcze na Hydrach koło Augury Rock i on odbiera życie ale dokładniej nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 20:58, Angolek napisał:

a możecie mi powiedziec ile bochatrerów bedę miał do dyspozycji w naightfallu


jezeli masz tylko Nightfall to 12, za prophecies i factions dostaniesz po 1, a za kilka dni dojdzie jeszcze jeden

czyli bedzie razem 15 (z tym ze na raz w druzynie mozesz miec max 3)


SPOILER

Dnia 29.11.2006 o 20:58, Angolek napisał:

czesc herosow bedzie dostepna dopiero po zakonczeniu fabuly; wszystko zalezy od decyzji jakie podejmiesz w trakcie gry

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, za przeproszeniem, k!@#$ takie pytanie. CZY NIE UMIECIE CZYTAĆ ??? Pytania " a czy pujdzie mi jak mam xxx ramu albo xxx procesor ?? " etc. Takie informacje są napisane przy grze w "sklepie" na gram.pl. Tak, właśne. I drogi "Angolku" najpierw poszukaj w necie jak nie znajdziesz tutaj a dopiero potem zadawaj głupie pytania. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:25, PAZ3R napisał:

Mam, za przeproszeniem, k!@#$ takie pytanie. CZY NIE UMIECIE CZYTAĆ ??? Pytania " a czy pujdzie
mi jak mam xxx ramu albo xxx procesor ?? " etc. Takie informacje są napisane przy grze w "sklepie"
na gram.pl. Tak, właśne. I drogi "Angolku" najpierw poszukaj w necie jak nie znajdziesz tutaj
a dopiero potem zadawaj głupie pytania. Dziękuję.


Chętnie bym odpowiedział na Twoje pytanie a jeszcze chętnie bym odpowiedział na nie , zniżając się do Twojego poziomu intelektualnego , myśle że ładna wiązanka powstała by na k*** oraz na chu**. Ale jest sens ? Od tego jest forum żeby pytać. Ciągle pytania irytują Cię ? Mnie także ale taka jest rola tego forum , jak i każdego innego , pytanie - odpowiedź , odpowiedź - pytanie , albo dyskusja. Nie podoba się to won , i finał. A pozatym nikt nie będzie dupy ruszał żeby sprawdzić wymagania gry , jak tak piździ na dworze , bez urazy. Od tego są ludzie , którzy mają pojęcie o paru sprawach żeby odpowiadać na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:25, PAZ3R napisał:

Mam, za przeproszeniem, k!@#$ takie pytanie. CZY NIE UMIECIE CZYTAĆ ??? Pytania " a czy pujdzie
mi jak mam xxx ramu albo xxx procesor ?? " etc. Takie informacje są napisane przy grze w "sklepie"
na gram.pl. Tak, właśne. I drogi "Angolku" najpierw poszukaj w necie jak nie znajdziesz tutaj
a dopiero potem zadawaj głupie pytania. Dziękuję.


spokojnie, spokojnie...wdech..wydech...policz galopujące Charry...niektórzy są po prostu za głupi aby z mózgu korzystać...a organ nie używany zanika...no i wychodzi post z pytaniem o wymagania gry...

a tak pozatym, to czy coś się dostaje za ukończenie fabuły w prophecies? czytalem gdzieś że jakiegoś itemka, ale kumpel skończył i nic nie dostał...ja w sumie pewnie skończę jak tylko znajdę kogoś kto mi pomoże w bonusach...no więc jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:39, Beleth napisał:

a tak pozatym, to czy coś się dostaje za ukończenie fabuły w prophecies? czytalem gdzieś że
jakiegoś itemka, ale kumpel skończył i nic nie dostał...ja w sumie pewnie skończę jak tylko
znajdę kogoś kto mi pomoże w bonusach...no więc jak to z tym jest?


Nic , się nie dostaje , oprócz satysfkasji oraz expa za misje. Natomiast kończąc GWF dostajesz Amulet of Mists , którego wymieniasz na zielone itemy , a kończąc GWN dostajesz Book of Secrets , również wymieniasz na zielone badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:15, Hill napisał:

człowieku spokojnie ci pujdzie, tylko zależy czy masz neostrade bo pisali że czasami są problemy



Neo 512 i zero probleów, tylko przy pierwszym odpleniu gry przydałoby się szybsze łącze. Te kilkaset plików ściągało się z godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłemsię i sam zrobiłem Gate os Desolation. Hero i henche są inteligentniejsi niż większość graczy. ;-)
Fajne te robaki piaskowe. Normalnie Diuna mi się przypomniała, tylko tam się inaczej trochę na nich jeździło. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Subtelna różnica miedzy tą diuną, no ale jest :P
Jak wurmujesz się po mapie, to koszmarem będą sandstorm cragi, masakra :/
Kupilem Primeval derwiszem i pomalowałem go na biało, wyglada sto razy lepiej niż dyed black. W czarnym połowie detali nie widać ~ ~.
Nie wiem co to za mania dyowania wszystkiego na czarno :\
Swoja drogą to możliwe jest to, że w tych misjach elitarnnych klejnoty bedą lecieć jak zwariowane.
Nie możliwe jest to, że wykonanie Vabbian armora kosztuje równo 302 platyny!
Vabbian z załozenia powinien być tanszy od ancient i primeval a jest droższy jakieś 6-7 razy Oo
Coś czuje, że szykuje się olbrzymi drop tego surowca w weekend.
Swoja droga, jeszcze nigdy mi nie wypadł klejnot, a ja nawet rozkrecam wszystko expertem co ma ruby itp w nazwie :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 11:14, Selv napisał:

Nie wiem co to za mania dyowania wszystkiego na czarno :\
Swoja drogą to możliwe jest to, że w tych misjach elitarnnych klejnoty bedą lecieć jak zwariowane.
Nie możliwe jest to, że wykonanie Vabbian armora kosztuje równo 302 platyny!
Vabbian z załozenia powinien być tanszy od ancient i primeval a jest droższy jakieś 6-7 razy
Oo
Coś czuje, że szykuje się olbrzymi drop tego surowca w weekend.
Swoja droga, jeszcze nigdy mi nie wypadł klejnot, a ja nawet rozkrecam wszystko expertem co
ma ruby itp w nazwie :\


Bo więkoszość armorów wygląda lepiej na czarno , cultist 15k , FoW , te armory zdecydowanie wyglądają lepiej na czarno. A białka farbka jest syfska , ciulowo wygląda. A co do primeval , ancient oraz vabbian armor. Większego syfu nie widziałem. Primeval wygląda jak ryba z odpustu , ancient jak ubogi z domu Brata Alberta , vabbian , cena przerasta 10 krotnie jakość i wygląd tego armoru. Następnie czemu akurat ma być duży drop rubby/sapphire ? Jak już coś to może być drop green itemów nowych. A jak chcesz duzy drop ruby , zapraszam do UW , dzisiaj o 10 rano wypadły mi 2 ecto i 2 ruby , w jednym runie. Pozatym jak coś moze leciec zwariowanie dużo jak w Elite mission masz party 12 osobowe no chyba ze bedzie wyjatek 8 osobowe to i tak duzo. Na jeden run w misji wypadnie góra 1-3 ruby , nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:39, Beleth napisał:

a tak pozatym, to czy coś się dostaje za ukończenie fabuły w prophecies? czytalem gdzieś że
jakiegoś itemka, ale kumpel skończył i nic nie dostał...ja w sumie pewnie skończę jak tylko
znajdę kogoś kto mi pomoże w bonusach...no więc jak to z tym jest?


nie dostajesz zadnego przedmiotu, ale odblokowywuje ci sie dostep do kilku trudniejszych questow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że drop będzie duży aby wynormować cenę klejnotów do jakiegoś 1k u tradera.
Pamięta ktoś cenę amberu/jade?
Mnie to ryby nie przypomina =]
Jak dla mnie to to jest najładniejszy armor z całego GW. Zreszą, nie tylko dla mnie.
Kapciuchy jeszcze srebrne bo nie stać mnie było na 5x dye na raz :P

Mania czarnego przypomina manie czarnego w grach RPG bądź papierowych fabularkach, każdy musi być takim złym i mrocznym bohaterem ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie widzę aż tak wielkiej różnicy w wyglądzie między srebrnym a białym, a różnica w cenie jest kolosalna. I zupełnie nieuzasadniona IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować