Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Wydaje mi sie ,że każdy może grać jak mu sie podoba.Ten wątek może pomieścić nawet 200Jarzych i nikomu nic nie zrobisz.Z resztą,co to?Tylko ja farmie czy cuś?Farmiić lubie,ale póki co przestałem,bo wole fabułe stukać."Weź sie śnieżkami porzucaj"-jak nic narzucanie własnej woli.Myślisz,że to,że Ty tak grasz to wszscy muszą...heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:04, pitel napisał:

Czy ktoś może mi powiedziec na co mogę zamienic kule ektoplazmy???

Na hajs..duży hajs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:04, Nadrill napisał:

/.../


http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=9452
Wygląda na to, że w wirtusie jest, chociaż nie mam z nim żadnych doświadczeń...


Dużo osób nie dostało jeszcze "prezentu" za opóźnienie dostawy gwn?
Bo widzę, że kolejne osoby dostają, a u mnie nic nie ma, za to zdziwiłem się jak dzisiaj przyszła wiedźmińska kartka z okazji świąt O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOO ten temat dla mnie :)
W GW:NF Pogrywam
Mam D/W na 20 i mam niedługo (jak tylko skończe wątek fabularny GW) zacząć robić Necromante zapewne na ss albo Rangera/Necra na Sumony i Runnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:11, Kuba-F-H-S- napisał:

OOOO ten temat dla mnie :)
W GW:NF Pogrywam
Mam D/W na 20 i mam niedługo (jak tylko skończe wątek fabularny GW) zacząć robić Necromante
zapewne na ss albo Rangera/Necra na Sumony i Runnować :)


Eee no cuż witamy :-) To robisz wkońcu nekrusa czy rangera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem,że żartem,ale nie lubie textów typu "rób to albo tamto" jak ktoś wcale nie chce robić "tego czy tamtego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:03, Jarzy napisał:

Wiem wiem,że żartem,ale nie lubie textów typu "rób to albo tamto" jak ktoś wcale nie chce robić
"tego czy tamtego".


Hehe, mówię, nie podchodzę do tego serio :)
Sam farmię, a raczej farmiłem bo od masowego nerfu nawet nie próbowałem. W każdym razie dla każdego coś miłego, ja lubię najbardziej przechodzić misje, questy i grać pve- zbierać elity, uczestniczyć w eventach itd, a co jakiś czas sie wpada na arenę i nabija trochę gladiatora :)
Za to biedny jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

///ciach//

Dnia 08.01.2007 o 22:07, PirO 17 napisał:

Dużo osób nie dostało jeszcze "prezentu" za opóźnienie dostawy gwn?
Bo widzę, że kolejne osoby dostają, a u mnie nic nie ma, za to zdziwiłem się jak dzisiaj przyszła
wiedźmińska kartka z okazji świąt O.o


nom pewnie duzo .. ja nie dostalem :| .. nawet na stronce nie napisali ze cos tam wysylaja czy jakos tak :|
pewnie wysylka prezencikow tak idzie jak wysylka GW:N :)
moze w lutym ..... ?? marzec ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nerfie nie wyobrażam sobie farmu :/ Chociaż w sumie dawnej farmiłem raczej zielsko to mi nerf różnicy nie robi.Ciekawe jak sie sprawują Jacqui,Stonereaper i ten palant po drodze do Jacqui?Z tego co widze na guru to specjaolnie dużo sposobów farmu ludzie nie wymyślili.Pewnie bardziej popularny sttał sie farm na skrznkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie farmiłem, więc teraz oglądam wiele buildów do farmirnia, filmików, widziałem taki jak necros, chyba 55hp(SS) farmił w FoW. Jak wreszcie będę miał gw:p to zaczne ostro farmić. Przerobie mojego MM''a na SS''a i wreszcie kasy sobie trochę uzbieram, a tak z ciekawości, jeśli to nie jest wielka tajemnica to mogę się spytać, jak wy farmicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, strasznie deprecjonujecie farm. Piszecie niektórzy o farmie jakby to było łatwe zajęcie dla półinteligentów w dodatku strasznie nudne. Nie zgodzę się. Dlatego lubię farmy, które wymagają myślenia. Na przykład FoW Forest Rangerem, FoW Beach Warkiem, farm zielonych itemków robakiem itp. W takich przypadkach nie wystarczy zwykłe wyjście z lokacji i odpalenie skilli a teszta sama się robi jak w przypadku Warka koło Augury Rock. Trzeba pomysleć. :-)
Dzię sobie sprawię nowy armor chyba. Mam kolejną Book of Secrets, biorę materiały i kasę i lecę udupić kolejny raz Abaddona. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 08:42, HumanGhost napisał:

Sorki za drugi post, ale ten link warto by zamieścić w pierwszym poście: http://www.guildwarsguru.com/content/for-the-new-player-on-a-budget-which-guild-wars-should-you-buy-id2249.php
Może skończyłyby się pytania co najlepiej kupić. Słowniki w łapę i niech sobie sami tłumaczą.
;-)


Dobry pomysł ale wątpię żeby i tak korzystali no ale nuż się uda.

http://www.guildwarsguru.com/content/for-the-new-player-on-a-budget-which-guild-wars-should-you-buy-id2249.php
PROSZĘ MODERATORA O PODPIĘCIE TEGO LINKU DO PIERWSZEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęscie jest w Lion''s Arch, wiec eni ma problemu. Juz myślałem, że będę musiał szukać bossa, albo co gorsze udać się do Ember Light Camp i tak kupić. Jest dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole proste i szybkie farmy,bo nie mam czasu na długie farmienie.Jeśli chcesz wyzywającego farma to spróbuj skosić Sunreach-troche zabawy wymaga.Szkoda,że AN znerfiło farmy :( W sumie farmy to dobra rzecz.W życiu nie ma nic za darmo,więc czemu w GW miałoby być?Farmienie to dobry przykład na to,że żeby coś zdobyć musisz najpierw sie wysilić(dostać do danego miejsca) i zainwestować(sprzęt,skille).Ludzie,którzy mówią,że farm jest bez sensu po prostu są zbyt leniwi,żeby sie ruszyć do czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że lubisz proste i szybkie farmy, do dlaczego chwile później wspomniałeś o wysiłku?
Wysiłkiem jest, zebrać skille, znaleźć bulid wraz z opisem czy co?
Jeszcze, żeby farm był równoznaczny z własnym odkryciem bulidu, obmyśleniu taktyki, ale nie sciąganiu gotowców z neta które potem powtarzając 100x dziennie przynoszą rezultaty wiekszę od graczy którzy np: przechodzą misje, czy bawią się normalnie, nie grindując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmienie? Cóż przyznam się, że spróbowałem tego w GW i niestety nadal uważam, że mam jedną wadę (nie chodzi o brak jakichkolwiek zalet): ja po prostu nienawidzę żadnego grindu itp. Dlatego zaraz na starcie odrzuca mnie od WoW, Lineage i innych gier z jakże słynnego gatunku MMORPG: Monotonna Masówka Oparta o Rozwijanie Postaci Godzinami. Niekiedy jak brakuje mi trochę kaski robię jeden/dwa farmy w FoW moim Warkiem i to wszystko: wolę przechodzić fabułę, niż kiblować w jednym miejscu tylko po to, aby mieć w 3.14zdu kasy - to nie dla mnie: nuuuuuuuda mimo tego, że farm w tamtym miejscu do łatwych nie należy i na dodatek dużo zależy od spawnu mobów. Poza tym w GW nie ma konieczności farmowania/grindowania i również z tego powodu w to gram. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować