Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 13:33, HumanGhost napisał:

Ma ktoś jakiś opis gry Derwiszem 130hp? Chodzi mi na przykąłd o instrukcje jak dojść do miejsca
farmu. Bo szczerze powiedziawszy to instrukcje z gwwiki sa beznadziejne.

Próbowałeś poszukać na youtube? Tam jest kilka filmików o 130hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wie ktoś czy jakiś collector daje miecz 15^50? W prophecies, bo wiem tylko o gościu w droks, ale on chce 5k i materiały, a ja sknera jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ani grosza. Dzisiaj wszedłem na chwile do Guild Wars sprawdzić co się dzieje. Gość odszedł z gildii. Book przepadł. W związku z tym mam pytanie. Czy jest możliwość zgłoszenia tego incydentu na głównej oficjalnej stronie Guild Wars ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:37, PirO 17 napisał:

Próbowałeś poszukać na youtube? Tam jest kilka filmików o 130hp


Są filmki, raczej marnej jakości. I to w dodatku z niskopoziomowych farmów, które nie wymagaja specjalnych umiejetności. Chodzi mi o coś konkretniejszego i obszerniejszego. Cholerne guru znowu mi nie działa. Może tam cos jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 14:08, Budo napisał:

Wie ktoś czy jakiś collector daje miecz 15^50? W prophecies, bo wiem tylko o gościu w droks,
ale on chce 5k i materiały, a ja sknera jestem :P

Ni mo w Prophecies takiego collectora.
Jest dwóch w Factions i jeden w Nightfall: http://gw.gamewikis.org/wiki/Warrior_collector_weapons#Swords

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:12, Pajonk78 napisał:

Pojedynek nie miał miejsca: niestety nie potrafię odczytać czyjegokolwiek IGN-u, gdy ktoś nie
ma go w podpisie lub sam nie poda. Zresztą tak jak pisałem: jestem newbie jeśli chodzi o PvP,
a na dodatek ta gra nie jest stworzona do pojedynków 1vs1 - ale co ja się znam? W końcu kolega
gra "dwa lata" w GW mimo faktu, że jest ono dostępne od półtora roku. :D
Ogólnie wydaje mi się, że Sz.P. Muro poniosły nerwy, gdyż źle interpretował moje posty
- sprawa już się wyjaśniła i liczę, że więcej takie szopki nie będą się powtarzały. :D


SZ. P. Kolega najwyraźniej jest sado maso skoro znów zaczyna mnie prowokować :D
Mam GW od polskiej premiery i to już CHYBA 2 lat (aczkolwiek głowy nie dam bo nie pamiętam).
IGN (Victorr Delacroix, Arcia Delacroix, Sig Selacroix, Siela Delacroix, Lukasz Delacroix, pozostałych 2 nie pamiętam ;P jestem w pracy więc nie mogę sprwadzić(na pewno Delacroix)). Jak SZ. P Pajonk78 ma ochotę na mały AB ;P to dzisiaj po 21 na Bank mnie znajdzie!(szczegóły dogadamy w samej GW)
Koniec offtopa.
Mam pytanko do szanownych kolegów mających większą wiedzę(nie mogę wejść na Wiki- sweeper) nawalam teraz misje w Torment i dostaje coś takiego : ancient secret <- do czego to ??(co z tym zrobić?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:00, Muro napisał:

Mam pytanko do szanownych kolegów mających większą wiedzę(nie mogę wejść na Wiki- sweeper)
nawalam teraz misje w Torment i dostaje coś takiego : ancient secret <- do czego
to ??(co z tym zrobić?? )

A nie przypadkiem Inscribed Secret?
Jeśli tak, to jest to samo, co Battle Commendation, Kournan Coin, Trade Contract i Ancient Artifact - czyli po uzbieraniu 1, 3 i 5 możesz je wymienić na rozmaite przedmioty (zwoje, identification/salvage kity, alkohol...).
Goście (Secret Keepers), którzy to wymieniają są gdzieś w Gate of Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:33, HumanGhost napisał:

Ma ktoś jakiś opis gry Derwiszem 130hp? Chodzi mi na przykąłd o instrukcje jak dojść do miejsca
farmu. Bo szczerze powiedziawszy to instrukcje z gwwiki sa beznadziejne.

Z teco co widziałem to z Nuundu Bay można sobie wesoło pobiegać i pokosić leszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:10, Jarzy napisał:

Z teco co widziałem to z Nuundu Bay można sobie wesoło pobiegać i pokosić leszczy.


Dokładnie. Tylko z tych leszczy to mało co fajnego wypada. To niskopoziomowy farm. Chodzi mi o coś lepszego. Ale na guru nie znalazłem żadnych dokąłdniejszych instrukcji. Niekóre farmy sa dziwne, bo trzeba się nieźle napocić żeby tam w ogóle derwiszem dotrzeć. Przydałby się lepszy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:06, Krejt napisał:

> Mam pytanko do szanownych kolegów mających większą wiedzę(nie mogę wejść na Wiki- sweeper)

> nawalam teraz misje w Torment i dostaje coś takiego : ancient secret <- do czego

> to ??(co z tym zrobić?? )
A nie przypadkiem Inscribed Secret?
Jeśli tak, to jest to samo, co Battle Commendation, Kournan Coin, Trade Contract i Ancient
Artifact - czyli po uzbieraniu 1, 3 i 5 możesz je wymienić na rozmaite przedmioty (zwoje, identification/salvage
kity, alkohol...).
Goście (Secret Keepers), którzy to wymieniają są gdzieś w Gate of Torment.


Masz całkowitą racje !! Dzięki za odpowiedz! (czy można je wymieniać na klejnoty ?? ,tak jak jest z TK w Bazarze)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:26, Muro napisał:

(czy można je wymieniać na klejnoty ?? ,tak jak jest z TK w Bazarze)

Niestety nie można ich wymienić na klejnoty czy inne bardziej wartościowe rzeczy. Najlepsze, co można za nie dostać, to złote scrolle i superior salvage kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko czekać, aż w następnej części wprowadzą lepsze nagrody, za te przedmioty z wyższej półki jak Ancient Artifact. Ecto, czy 3 shardy, lub cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle osobiście jestem ciekawy jak będzie wyglądało to Guild Wars Utopia , jest to robione przez tą ekipę co GWF czyli hmm mam nadzieje że jakaś kicha z tego nie wyjdzie. Zacznijmy od tego że dodatki powinny wychodzić co rok , to za 2 lata z tego się zrobią takie chore simsy , łech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czytałem i szukałem buildów dla trappera i wogóle o traperze, i co to jest Puller i czym się różni od Non-Puller? TO chyba jakiś typ trappera, albo coś :P
Nie zabardzo znam angielski i może ktoś z was mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puller to ten co ma zwabiac mobki na pułapki. Popularnie zwane lurowaniem. Rózne okreslenia w zalezności czysię gra z anglikami czy z amerykanami. :-)
Lure=Pull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka all. Mam pytanie- zamierzam kupić sobie GW i tu jest problem ;/ W tym miesiącu moge pozwolić sobie tylko na 1 część i co radzicie kupić: GW:P a za miesiąc/dwa GW:N czy odwrotnie ? GW:F odpada na starcie. Wiem, że pewnie było już trochę takich tematów i ktoś mi to wypomni, ale zaryzykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:40, drblase napisał:

Siemka all. Mam pytanie- zamierzam kupić sobie GW i tu jest problem ;/ W tym miesiącu moge
pozwolić sobie tylko na 1 część i co radzicie kupić: GW:P a za miesiąc/dwa GW:N czy odwrotnie
? GW:F odpada na starcie. Wiem, że pewnie było już trochę takich tematów i ktoś mi to wypomni,
ale zaryzykuje :P


GW:P - najłagodniej wprowadza w grę, chyba najlepszy klimat, najdłuższa fabuła i najważniejsze skille :]

A ja tutaj tak w ramach reklamy zapraszam na mojego GS''a - Tłumaczenie dość długiego i skomplikowanego artykułu z wiki o jednej z najważniejszych rzeczy: jak są naliczane obrażenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować