Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 17:19, oOreVenOo napisał:

Jest chyba tylko jeden armor gdzie są ektosy czyli Obsidian lub tzw FoW Armor. Wy też nie możecie
wejść do GW ? ja mam ciągle code=40...oO



a to gdzie go mozna dopaść, tylko w FoWie ? :D aha.... o matko... to ja chyba najpierw sobie tego zwyklego kupic musze, a pozniej jak zarobie to tego wypasionego sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, mi wywala jakieś błędy, co więcej co jakiś czas pokazuje mi sie że nie jestem w gildii, nie mam cape, nie widze czata gildiowego, mimo że jak na nim coś piszę to reszta gildii widzi ;]

20070205173147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:55, Jarzy napisał:

Tak sobie siedziałem i sie nudziłem i wpadłem na pewien pomysł:czemu AN nerfi skille?Może
dlatego,że chce sprawić,żeby buildy oparte o skille z GWP i GWF stały sie bezużyteczne specjalnie
po to,żeby ludzie ostro siedzący w PvP(i nie tylko) kupili GWN,bo tam są mocne skille?

Sprawdzałeś może, jakie skille znerfili :S? Bo wydaje mi się, że po prostu zgadujesz... Nerfa dostały skille głównie z Nightfall (Paragon, Monk, Warrior), zresztą poczytaj sobie: http://gw.gamewikis.org/wiki/Game_updates.

Za to buff odstały m.in. WoH, Shield of Regeneration i Healing Burst, by mogły mierzyć się z lezniczymi skillami z Nightfall, cała gama skilli innych klas również dostała mocnego kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj tez mialem problemy jak naciskalem g to byl taki ekranik jakby wywalili mnie z gildii gildii ale po chwili wszystko zrobiło sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi spóźnia text, wywala z gildii (choć wciąż w niej jestem), laguje etc. AN cos psuje albo coś robi, teraz już nikt tego nei wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiórczo sprawdzałem na gw.pl co i jak.Masz racje.Ciesze sie,że bufneli WoH :) Herosi będą sie bardzo cieszyć!! :D

Graczo->mnie za to ciągle pokazuje sie okno gildii jak go nie chce,np.w GH.Ale to już chyba nie jest błąd tylko "udoskonalenie" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, bo wprowadzili, że okna nie wcześniej uruchomione nei zostaną wyłączone po zmianie obszaru, dlatego masz w GH liste, zresztą ja też.

Qbion ---> Oni ciągle mają jakieś problemy, to sie chore zaczyna robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:50, graczomaniak napisał:

Qbion ---> Oni ciągle mają jakieś problemy, to sie chore zaczyna robić...


No. Ciekawe co kombinuje Arena Net ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, i mnie wywala, chociaż nikto to się nie zdarzało...

Nie ma to jak d/c w tombach w HoH''u i powrót do outposta -_-"

W jaki sposób tak szybko ludzie lvl''e nabijają w gwf? bo ja prawie wsyzstkie questy w nooblandzie zrobiłem, 14 lvl, a w 1 outpoście na kontynencie wszyscy mają 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy ja raz na chyba 7 misji spotkałem typka co mial 16 lvl , na kontynencie sie szybko lvl zdobywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówię co kombinuje , a) GW to gra darmowa b) ANet nie ma dość na prawdę dużego dopływu kasy żeby mieć duże i szybkie serwer c)Jest coraz więcej graczy d) Serwery nie wyrabiają i raczej będzie coraz gorzej niż lepiej chyba że ANet zapoda nam nowe serwery inaczej lipton będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:19, oOreVenOo napisał:

Już Ci mówię co kombinuje , a) GW to gra darmowa b) ANet nie ma dość na prawdę dużego dopływu
kasy żeby mieć duże i szybkie serwer c)Jest coraz więcej graczy d) Serwery nie wyrabiają i
raczej będzie coraz gorzej niż lepiej chyba że ANet zapoda nam nowe serwery inaczej lipton
będzie.

cyba tak bedzie dopuki nie wyjdzie Utopia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:29, Łeber napisał:

boje się żeby Gw nie stało się grą z abonamentem... Aż strach by pomyślec co będzie! :S

no jak to co wszyscy przeżucą sie na tibie :D a tak na serio to AN raczej tego nie zrobi bo gw jest bez abonamentu od pierwsze j części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lecz nie wiadomo jak długo... jak tak dalej pojdzie to AN nie będzie miało kasy na opłacanie serwerów.. sporo osób gra i jeszcze więcej ma na to chrapkę.. Jak będzie na abonament to się przeżuce na Warhamera Online kiedy wyjdzie! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować