Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 11:10, Sth`Devilish napisał:

No to jak w GW sprzęt, lvl itd nie ma żadnego znaczenia, to powiedz mi proszę, po co w tej
grze kolekcjonuje się takie cudeńka i po co w ogóle levelować? :]

Zobacz: już w pytaniu odpowiedziałeś sobie na nie - właśnie po to, aby je kolekcjonować, gdyż ich wartość bojowa jest identyczna jak tej samej broni o bardziej pospolitym skinie i na pewno przy ich pomocy nie będziesz ponad innych graczy.
Po co levelować? Grając PvP w ogóle nie musisz levelować: tworzysz postać mającą dostęp do wymaksowanego ekwipunku jak również do większości skili (resztę możesz odblokować) - w GW nie ma konieczności grania godzinami, aby dopiero zacząć grać w PvP. Twiedzi się, że GW to głównie PvP, a ja akurat ten tryb omijam szerokim łukiem (choć swego czasu grałem w niego namiętnie), doskonale bawiąc się w PvE. :D
Ot: wszystko kwestia gustu, a o nim jak wiadomo nie od dziś po prostu się nie dyskutuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 11:18, Draxvoxdor napisał:

w gw jest znacznie mniej stresu. Nie boisz sie że jakiś paker na mega levelu podejdzie do ciebie
i zabije, przez co stracisz doświadczenie i rzeczy


Hmm, z traceniem doświadczenia i rzeczy to chyba przesadziłeś - są jeszcze w ogóle takie gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineage 2 także zabiera xp. Wszystkie inne porządne hardcorowe mmo mają kare za śmierć połączona czasem z dropem losowego przedmiotu. Tylko kid frieldly wow nie ma bo jest.... kid friendly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:01, Selv napisał:

Lineage 2 także zabiera xp. Wszystkie inne porządne hardcorowe mmo mają kare za śmierć połączona
czasem z dropem losowego przedmiotu. Tylko kid frieldly wow nie ma bo jest.... kid friendly
;)


To mówisz, że GW również jest kid-friendly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ale tempy ten sobowtór. Wziąłem sobie tylko jeden czar-furie. A ten tempak go uzył i spokojnie go narombałem x2. Co prawda skończyło sie tym że zostało mi 21 hp, ale udało sie:) W gw liczy sie także mózg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 11:10, Sth`Devilish napisał:

No to jak w GW sprzęt, lvl itd nie ma żadnego znaczenia, to powiedz mi proszę, po co w tej
grze kolekcjonuje się takie cudeńka i po co w ogóle levelować? :] Tylko nie ostro, zwyczajnie
pytam po prostu, bo ciągle widzę jak to ktoś krytykuje, że w WoWie sprzęt+lvl>skill (co
z resztą jest oczywiste jak to, że 2 jest liczbą większą niż 1... Czego się niby ludzie spodziewają,
że będą mogli świat zawojować z przeciętnym sprzętem i lvl 30? ;)) .

A co do aggro to w GW mi się to spodobało, jest mniej nerwowo ;D W WoWie idzie sobie włosy
z głowy powyrywać jeśli przypadkiem coś się zaggruje, nie mówiąc już o mobkach o znacznie niższym
levelu, które nadal upierdliwie atakują :P Na tym polu GW wypada lepiej :)


Przecież ty całyczas krytykujesz i ładnymi słówkami mieszasz z błotem, bądz konsekwentny i jeśli mówisz że nie będziesz tego robił to nie rób. Każdy ma inne zdanie. "Pełnoprawne i trudne WOW" A czym jest trudność i pełnoprawność? Te gry są zupełnie różne, bo na co innego kładą nacisk.
A lepsze przedmionty masz po to żeby ułatwić sobie grę, ale bez problemu można zginąć mając najlepszy pancerz czy broń oraz robić sieczke nie mając ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobiłem do Elonian Master Cartographer. 95% Elony odkryte. :-)
Zaczęłem po kolei łazić po ścianach we wszystkich lokacjach i o dziwo w dwóch miałem po 0,2% nieodkrytego terenu. A na pierwszy rzut oka było wszystko odkryte.
Podobno mozna odkryć 100% Elony bez odkrywania Tombów. Czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:51, SilkRoadOnline napisał:

Jak bedzie chodzil Guild Wars na kompie:
Intel Caleron 2.66 Ghz
256 RAM
Radeon 9200


Powinno być OK:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:52, Kogamin napisał:

Powinno być OK:))


Aczkolwiek ze względu na mało RAM''u w bardziej zaludnionych miastach bedzie miał straszną skakankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:58, SilkRoadOnline napisał:

A jak dokupie jeszcze 512 RAM bo mam zamiar to bedzie GIT???


Heh....jak dokupisz to bedzie ok na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ja mam 98.7% i kompletnie nie wiem gdzie szukać %. Guru nie skanuje mi mapy, choć dałem kilka dni temu i przez to nie mam jak odkrywać :(. Porównywałem też "na oko" mape 100% z moją, no ale znalazłem tylko 0.2%, czyli bardzo mało.
Teraz to kompletnie leże z odkrywaniem Elony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:58, SilkRoadOnline napisał:

A jak dokupie jeszcze 512 RAM bo mam zamiar to bedzie GIT???


Tak. Sam mam tyle i nie narzekam za bardzo. Przy 768MB da się grać bardzo komfortowo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 13:01, graczomaniak napisał:

Teraz to kompletnie leże z odkrywaniem Elony...


Hehe skoro odkryłeś całe Tomby i tyle Ci zostało to nieźle. Mnie została większość Tombów, bo tylko łaziłem po tym pierwszym obszarze, więc troche mi podskoczy % po odkryciu. Ale najpierw robie każdą lokację po ścianach. I tak nie ma innego wyjścia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować