Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 21:08, Arkadiusz napisał:

tu mi jeszcze za darmo dali podkladke pod mysz; zrobiona "specjalnie dla mnie" bo mieli maly ''wypadek'' przy pracy :]


Hmm, ciekawe skąd się bierze w cdp takie dzielenie klientów na lepszych i gorszych, bo ja wciąż jej nie dostałem. -_-"
Może pora zrobić akcję na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:18, walgierz napisał:

Co u licha można zrobić z ancient weapon, bo nawet wiki nie wie:

Ojć Walgierz, ale spamujesz, daj sobie lepiej degrada ^^. To blizna po jakiś nieudanych zamierzeniach autorów/wersji alfa. Nie służy do niczego, przynajmniej nikt nie odkrył, co to mogłoby robić. Coś podobnego do "broken flute" Gwen, niedokończony wątek (chociaż z Gwen próbują coś jeszcze kombinować)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo nic nie wiadomo i szczerze powiedziawszy jestem w lekkim szoku co oni kombinują, domyślam się że to będzie coś wielkiego co wprowadzi niezłe zamieszanie skoro taką z tego tajemnicę oraz niespodziankę robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM
Sadzisz ze nasza gildiia sie rospadla??mylisz sie! znow zaczynamy rekrutacje graczy szczegulnie pvp.Masz dobze opanowana przynajmniej jedna postac?grasz regularnie?i sluzysz pomoca innym?.Nie zastanawiaj sie dlugo chodz do nas tu bedzie ci dobrze jak sie juz zdecydujesz wejdz na nasza strone http://**** i tam zloz podanie

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych samych cd-keyów do GW.TO gośc mi napisał iż kody są US od plaync.Kupuje w większej ilości dzięki czemu ma znizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:41, gothic133 napisał:

WITAM
Sadzisz ze nasza gildiia sie rospadla??mylisz sie!


Witam.
Sądzisz, że przeczytałeś regulamin ze zrozumieniem? Mylisz się...
Polecam fragment mówiący o zakazie ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę, czy moglibyście mi wskazać, czym jest lepiej władać ?? Zestaw pierwszy, czyli ta Różdżka z Amuletem, czy Kostur ?? Wiem, że nie są to porządne przedmioty, lecz muszę się czymś takim zadowolić ;)

20070219215825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że rekrutujecie ludzi z bardzo dobrze operującym językiem polskim?:D Ładnie, naprawde :D.
A tak serio, to z takimi petycjami na gw.pl chłopcze, tu raczej ludzi nei znajdziesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam słowniki ortograficzny. Żegnam

@Probos

Chyba ta laska chociaż sam nie wiem bo... TO JEST PO POLSKU. Tak reVen nie zna polskiego, ang nazwy wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:59, Probos napisał:

Witam, mam prośbę, czy moglibyście mi wskazać, czym jest lepiej władać ?? Zestaw pierwszy,
czyli ta Różdżka z Amuletem, czy Kostur ?? Wiem, że nie są to porządne przedmioty, lecz muszę
się czymś takim zadowolić ;)

Dowolnie, na tym etapie nie będzie żadnej różnicy. Poproś kogoś z gildii o maxa (one kosztują naprawdę grosze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 22:13, Probos napisał:

A co to jest Max... ;) I do czego służy ??


Zapewne Dragonowi chodziło i broń z maksymalnymi obrażeniami, np 15-22 dla mieczy itd. A czy Tobie sie przypadkiem gw nie podoba? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max dmg (maksymalne obrażenia). Czyli dmg jakie zadają różne bronie:
Staffy- 11-22
Axe - 6-28
Sword - 15-22
Wand - 11-22
Hammer - 19-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba do mercha, i poproś jakiegoś gościa co doszedł do amnoon oasis(gdzieś tak z 9 poziom danego atrybutu) to ci da dużo lepszy kostur za grosze. Nawet ja pare lepszych badylów dla monka znalazłem:)
A max to broń która ma maksymalne obrażenia, nawet taki rosjanin dał mi młot maksa za friko.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------
A czy jeśli kupie nightfalla to będę miał jakiś ubytek mocny w fabule? Bo jakos mi sie factions nie chce kupowac, bo mało w nim nowości i te chińske twarze i klimat argh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować