Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 15:44, Chlorofil napisał:

Witam jutro lub w czwartek kupuję GW ten najnowszy i mam parę pytanek nowego:
1. Wystarczy tylko ta część jaką chcem czy potrzebuje jeszcze coś ?
2. Co zrobić jak nie mam DVD dla najnowszej części ? Kolega mi powiedział żebym ściągnął clienta
podstawki i potem jak wprowadzę kod w zwykłym GW to odblokowuje mi się ten dodatek bez instalowania
to prawda ?

1. Tak. (i pisze się "chcę" -.- )
2. Tak, ale przygotuj się na długie ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:49, Chlorofil napisał:

Znaczy długie ściąganie podstawki czy tego najnowszego dodatku ?? Bo ja właśnie ściągam zwykłe GW i mam 37% :)


Na razie ściągnie Ci się to wszystko co jest niezbędne. Potem w trakcie gry będą sie ściągać coraz to nowe obszary itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To plz wytłumaczcie mi jeszcze jak zrobię nowe konto to co potem będzie się działo lub co mam robić ? Bo nie chciałbym czegoś schrzanić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:37, oOreVenOo napisał:

Tak noobskie bo nie można ich rozwalić, co ?

Ta, czyli 55hp na RA jest pro? Wojak z 4 skillami do runu + leczenie na RA (ucieka tak długo, aż reszta się rozłączy) też jest wspaniałym buildem, bo stawia na przetrwanie? Earth build, w którym pykasz ze Stone Daggers również jest pro? Taki ele z powodu małego dmg jest bezużyteczny, jeśli tylko team nie składa się z idiotów to zostawią go po tym, jak załatwią 3 pozostałych. Gdzieś nawet na wiki był osób, które idą na RA, by tylko pownerwiać ludzi, zamiast walczyć/testować build. Dobry build to taki, który daje możliwość przetrwania, ale nie kosztem takiego damagu (wyjątek to healerzy, czyli ludzie trzymający przy życiu CAŁĄ drużynę, a nie tylko siebie samych). Ele ma prze wszystkim zadawać ładne obrażenie/ew. stawiać wardy/rzucać snary, a nie zrobić z siebie nieruchomy czołg walący z Stone Daggers i czasem Obsidian Flame, ja w tym czasie z Air Ele mogę co chwila zadawać >100dmg cienkim celom (i +60-70 wojom) co chwila + rozdawać blind na prawo i lewo. Inna sprawa, że mimo wszystko pilnowanie blindu na 2 gościach + walenie z Ball lightning w trzeci jest dużo trudniejsza, niż zarzucenie kilku enchantów i spamowanie jednym skillem w jakiegoś wroga i nie przejmowanie się niczym innym...

Toucherzy nazywani są noobami bo tak naprawdę build ma zbyt dużą siłę przebicia w stosunku do możliwości jego zablokowania, po prostu overpowered, a ANet zamiast znerfić jeden z kluczowych skilli, woli dać "Can`t touch this", żeby zmusić ludzi na przesiadkę na Paragona, żenada... I o ile ten koleś z tym RoFem jest jakiś nabem (skill bardzo przydatny i "równy") jest jakimś wyjątkiem, o tyle opinia o toucherach z reguły dzieli się na 1) Toucherów, 2) Przeciwników toucherów. Rzadko kiedy jest ktoś mówiący o toucherach jako czymś słabym i samemu tym nie grając. Już często ludzie w mojej ekipie odłączali się, gdy w teamie był toucher, ponieważ mówili, że razem z kimś takim nie będą grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:36, bartek_kawa napisał:

Posiadam One Milion Edition i tak:
-okładka jest inna niż na wikipedii (taka jak na gram)


Hehe, to oczywiste, w końcu w rzeczonym linku był artykuł o GW:P, a nie o samej edycji One Million :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pewien problem poniewaz gw (podstawka) zajmuje ze 2gb no to czemu na dysku mam tylko kilkadziesiat mb w folderze GW odrazu juz powinienem miec na dysku te 2 gb jak z plyty zainstalowalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:54, Chlorofil napisał:

To plz wytłumaczcie mi jeszcze jak zrobię nowe konto to co potem będzie się działo lub co mam
robić ? Bo nie chciałbym czegoś schrzanić...



Schrzanić to tu chyba nie ma co. Po prostu jak zrobisz konto, to logujesz się na nie i robisz postać. Jak już ja zrobisz to logujesz się na nią i ściaga Ci się mapa. Może to długo potrwać. Jest też jescze sposób, że dopiszesz komende i ściągna Ci się naraz wsszystkie pliki, ale to lepiej na noc zostawić.

Polecam Ci 2 tematy:
http://guildwars.pl/?art=178 -- tutaj masz te komende
http://guildwars.pl/?art=12#ogolnie Tutaj FaQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można to ściąganie np. przerwać i kontynuować za jakiś czas od tego samego momentu gdzie skończyłem czy będzie od nowa ??

Ale to naprawdę w niczym nie zagradza że nie mam DVD tak ? Tylko że jakbym miał to by już nie musiało się ściągać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 16:54, Chlorofil napisał:

A można to ściąganie np. przerwać i kontynuować za jakiś czas od tego samego momentu gdzie
skończyłem czy będzie od nowa ??

Ale to naprawdę w niczym nie zagradza że nie mam DVD tak ? Tylko że jakbym miał to by już nie
musiało się ściągać ??



To czy przerwać możesz to nie wiem bo ja tak nie robiłem :P. ALe jak masz DvD z grą to instalujesz tylko to co jest na płytkach, ale od tego czasu jak ta gra została wydana wyszło dużooooo update''ów i te pliki które weszły w update muszą się ściagnąć bo ich na płytkach nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:00, Chlorofil napisał:

to będzie mi się to ściągało co jest na DVD tak ?

No to jest chyba oczywiste, prawda ;)? Gra ma plus/minus 4GB. Teraz pytanie co jest dla Ciebie latwiejsze do przelkniecia: kupno/pozyczenie napedu DVD czy sciaganie tego wszystkiego na dysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:08, graczomaniak napisał:

No, nareszcie mam 100% Elony (obrazek 1) :D, a co za tym przyszło? - obrazek 2 :D:D.

Congrats plz.:)

Gratulacje!! Chyba też zrobie sobie XD! a propo co to za armor dla nekrosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:08, graczomaniak napisał:

No, nareszcie mam 100% Elony (obrazek 1) :D, a co za tym przyszło? - obrazek 2 :D:D.

Congrats plz.:)

No więc... gratulacje! xD
It''s Kind of Big Deal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:35, Selv napisał:

Jak tak się bawisz to weź sobie ten atak podpalający (zapomniałem nazwy^^) i stosuj go razem
z apply poison.
-10 degena non stop. Prawda że fajne? :)
2 umiejęntości a 10 degena, można wziąć sobie co tam się chce ;)

Tak jak napisał Muro,chodzi o Burning Arrow.Myślałem nad tym buildem i raczej go wykorzystam.Jest jeszcze coś co sie zwie chyba Quick Shot Needler czy jakoś tak-fajna rzecz i sie w to pobawie :)

Dragon->toucherzy są nielubiani,bo są za mocni :D Kiedyś na AB próbowałem tym grać,ale pograłem kilka razy i mi sie znudziło.W sumie fajny i łatwy build,ale wole siedzieć daleko od celu i siekać go strzałami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:11, Łeber napisał:

Gratulacje!! Chyba też zrobie sobie XD! a propo co to za armor dla nekrosa?


15k Canthan z końca Factions.

Thx za gratki, czekam na dalsze :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:08, graczomaniak napisał:

No, nareszcie mam 100% Elony (obrazek 1) :D, a co za tym przyszło? - obrazek 2 :D:D.

Congrats plz.:)



No ładnie gratki gratki ja mam moim Derwiszem 94,5 % i nie wiem gdzie dalej szukac ale kiedyś też sobie zrobię 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:08, graczomaniak napisał:

No, nareszcie mam 100% Elony (obrazek 1) :D, a co za tym przyszło? - obrazek 2 :D:D.


Hehe no wreszcie. Juz myslałem, że dasz za wygraną. ;-)
Gdzie był ostatni fragment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować