Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czytasz ze zrozumieniem? Mówiłem o fire ele, nie o jakimś wymyślnym buildzie -_-. Te, które podałeś są bardzo noobskie na RA (tacy gracze bardziej chcę wkur.... graczy, a nie wygrać, coś jak woj z samymi skillami do runu), nie mają prawie dmg (koncentrują się na ochronie własnej). Z takim czymś to ja mówię, że rozjadę Ci tą ele moim necro, zanim się spostrzeżesz... Zresztą Wojem też by się dało, ale wyjątkowo specyficzny specyficzny build byłby wymagany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:44, oOreVenOo napisał:

Jak dorwiesz Burning Titana, Charr Shamn''a daj Pm''a reVenowi chętnie kupi ;-)


za rok, może dwa... spoko, w lutym przyszłego roku możemy o tym pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam Charr Shamana, Jungle Trolla, Fungal Wallowa, Whiptail Devourera, 4 Mini Pigi oraz Varesh, ale jakoś czuję do nich "miętę przez rumianek" i raczej się ich pozbywać nie będę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak noobskie bo nie można ich rozwalić, co ? Tak samo było mówione o Spikeu czy Iwayu, przecież to buildy którymi grają nooby. Grałem Spikiem, a dokładnie jego najtrudniejszą odmianą czyli Ranger Spike, jeżeli grałeś będziesz wiedział o co chodzi, miałem po 70 winsow na Arenie minimum, ale normalka była wszyscy nas wyzywali od noobow, jakie by to nooby jesteśmy bo spikiem gramy. Reversal of Fortune to taki noobski skill jak jeden matoł powiedział bo nie mógł sobie z nim poradzić. Zasady są proste, jest coś dobrego, trudnego do rozczaskania, co wprowadza ludzi w frustrację oraz kur****ą pasję, jest noobskie i nie powinno się tym grać. Pisałeś o fire ele, super bo 5 skilli właśnie z tamtąd znajduje się w Mist buildzie więc nie wiem w czym problem. :)

@Pajonk Gdybyś się pozbywał Shamana , Pm me, you know my number xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:37, oOreVenOo napisał:

Zasady są proste, jest coś dobrego, trudnego do rozczaskania, co wprowadza ludzi w frustrację oraz kur****ą pasję, jest noobskie i nie powinno się tym grać.

Tego właśnie nie rozumiem. Skoro to build, który nie jest oszustwem, tylko polega na dobrym rozplanowaniu umiejętności, to niby dlaczego jest noobowski? Tylko dlatego, że prosty? To idiotyzm. Rozumiem, że gdyby coś opierało się na błędach gry, to można psioczyć, ale tego nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(powrót po urlopie :D) Z tym noobowaniem to masz świętą racje, zagraj na AB ostatnio tam nieżle zmiata 4 kolesi z tego samego klanu (jadą Toucherami ). Wszyscy jak jeden mąż krzyczą że to nooby :D. TA! ale spróbuj ich rozjechac! (BTW świetnie wyglądają i graja , maja jednakowych ragnerów z jednakowym sprzętem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:08, graczomaniak napisał:

Meteor jest fajniejszy, niż eteor shower. Shower w połowie to nei trafii, a meteor trafia zawsze.
Do tego phoenix, fireball i jedziemy.


Zauważyłem, że jak mam balanced stance i biegne z przyspieszeniem jakimś to meteory nie trafiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:10, walgierz napisał:

Tego właśnie nie rozumiem. Skoro to build, który nie jest oszustwem, tylko polega na dobrym
rozplanowaniu umiejętności, to niby dlaczego jest noobowski? Tylko dlatego, że prosty? To idiotyzm.
Rozumiem, że gdyby coś opierało się na błędach gry, to można psioczyć, ale tego nie kumam :)


Walgierz to normalka, gram od Ciebie dużo dłużej, 16 miesięcy i nie raz pamiętam jak chciałem sobie zagrać Iwayem, bardzo lubiłem ten build, fajny jest nie dlatego że się łatwo wygrywa, ale dlatego że stanowi odskocznie od ciągłego balance teamu wtedy kiedy grałem. Ale jak zwykle było iway=noobs, spike=noobs, touchers=noobs etc i tak w kółko. Coś co jest dobrego i trudnego do rozwalenia to nooby, i nie spodziewałem się po Dragonie że jest identyczny. A przepraszam czy ja nie mam prawa chronić siebie za pomocą enchantow i skupiać się na obronie niż na ataku ? To moja taktyka i mam prawo ją stosować. Równie dobrze może być warrior ze sprintem biegającym w kółko, to jego taktyka i ma prawo dążyć do zwycięstwa jak chce oczywiście na drodze fair play. Tak było zawsze i będzie jeszcze długo i wątpię żeby to się skończyło, każdy build w GW ma swoje 5 minut, każdy następny może być lepszy i skuteczniejszy, ludzie rzucą się na niego, wszyscy tym będą grać inni nie będą dawali rady im i odrazu polecą słowa "Nooby". Właśnie dlatego zrezygnowałem z trybu PvP, ze względu na takich cieciów, co nie potrafią grać i każdy kto z nimi wygrywa jest noobem i łajzą co idzie na łatwizne ale nikt nie pomyśli że doskonaliłem się w R spiku przez 2 miesiące żeby opanować build do dosłownej perfekcji i wyczucia, szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:15, Budo napisał:

Zauważyłem, że jak mam balanced stance i biegne z przyspieszeniem jakimś to meteory nie trafiają
:)


Właśnie dlatego Fire ele został wykluczony z PvP, no teraz może się to zmieniło odkąd jest Searing Flames nuker, ale wcześniej każdy skill ele było bardzo łatwo ominąć, wystarczyło w nim nie stać a ele głupek tracił energię na coś co komu nic nie robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomina mi sie Spearway, albo Dervish Smite na evencie z nightfalla ^^
Ile luda wtedy rank nabiło to szok ;]
Gra sie tym jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Searing Flames, albo Żar Sawanny (nie wiem jak po angielsku) strasznie wkurzają teraz na pvp. Grałem boon/protem jeszcze do niedawna, ale przestałem z dwóch powodów- pierwszy to nerf, a drugi to ele z searing flames w każdym teamie... nie potrafiłem sie za bardzo przed tym bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie ma się nawet jak przed tym bronić, już od dawna nie grałem w PvP więc nie chce tu siać bzdur, ale na pewno musisz mieć RoF''a czyli Reversal of Fortune, coś na ściąganie kondycji to podstawa, kondycje bywają czasem dużo gorsze niż same hexy, degen na życiu potrafisz zmilimalizować nawet do zera, ale Dazed czy Blind nie, jedynie co to tylko go ściągniesz więc musisz to mieć. Co do obrony przed samym Ele, można wziąć Spell Brekera (odradzam, tuaj Cię nazwą noobem i będą mieli rację) ale to elit i troszkę by nam zaśmiecił, można natomiast wziąć Vow of Silence lub Shadow Form, lub również Spell Shielda (nie elit!) tutaj jest problem bo po zakończonym skillu wszystkie Twoje skille są zablokowane od 10 do 6 sekund więc może być to nie bezpieczne. Z tego co widzę/słyszę monkowie głównie to Mo/A oraz ostatnio widuje Mo/D więc można w takich kombinacjach coś na prawdę ciekawego zrobić.

Tacy teraz monkowie grają :
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:Mo/A_Shadow_Arts_RC_Monk
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:Mo/E_SoR_Monk
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:Mo/D_Earth_Prayers_ZB_Healer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzałem ele tankera z Sandstormem,ale wierze,że wymiata.Na AB jakiś czas temu widziałem ele warderke,która nieźle sie broniła...o ile dałem jej rzucić earth attunment i ward against coś tam :D A wiadomo,że jej nie dawałem,bo byłem rangerką na interruptach :D

Reven->nie zaczynaj znowu porównywać co kto może,bo sie zacznie opcja z Pajonkiem i Muro od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie powiem żeby fire ele się nie liczył w PvP, dzisiaj stworzyłem takiego i śwetnie mi idzie. Rodgort''s Invocation, Liquid Flame i Pheonix to moje ulubione skille dla ele i są bardzo skuteczne. Jak grałem w Fort Aspenwood to rozwalałem każdego kto podszedł za blisko, no może prawie każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy w przypadku kiedy się posiada triala Guild Wars: Factions, to przy instalacji samego Guild Wars: Prophecies można tą grę doinstalować do triala GW:F i normalnie grać, czy też konieczna jest deinstalacja i instalacja samego GW:P ? Po za tym, gdybym kupił GW:F, to jak mniemam, nie musiałbym instalować tego z płytek, skoro mam triala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic na nowo instalować. Jak masz konto założone na kluczu trialowym to kiedy kupisz pełną wersję wystraczy, że dodasz pełny klucz do tego konta, jesli chcesz je zachować. Potem możesz do niego dodać klucz z Factions itd.
Gdzieś w ustawieniach konta jest lista kluczy, które dodałes do swojego konta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ele tanker z magią ziemi to teraz jakaś plaga na AB ! Strasznie trudno ubić, chyba że Avatarem Grentha, ale znerfili jego timer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:58, Jarzy napisał:

Nie widzałem ele tankera z Sandstormem,ale wierze,że wymiata.Na AB jakiś czas temu widziałem
ele warderke,która nieźle sie broniła...o ile dałem jej rzucić earth attunment i ward against
coś tam :D A wiadomo,że jej nie dawałem,bo byłem rangerką na interruptach :D


Sandstorm nie koniecznie wymiata, żeby cokolwiek zdziałać na PvP nim, musiał byś trafić na grupkę debili co się nie ruszają i stoją blisko siebie, wtedy sandstrom wymiata, przez tego skilla całe party na PvE poległo mi w ciągu 6 sekund może, dostałem 3 Sandstormy na raz, a hirołsi jak zwykle stoją przy sobie i w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować