Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No oki. Ale jak przerwę to potem będzie się musiało od nowa ściągać ?? Czy od tego momentu gdzie przerwałem ?

A w tle to znaczy ? Rozumiem że w grze tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcałem się zapytać Panów po ile chodzą gamestony? Wszystkie cztery. I czy warto kupic cały set czy też każdy gem z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:18, Łeber napisał:

Chcałem się zapytać Panów po ile chodzą gamestony? Wszystkie cztery. I czy warto kupic cały set czy też każdy gem z osobna.


Pojedyńczo to nie pamietam. Ale wczoraj czytałem, że cały set można nabyć już za ciutkę powyżej 80k. Chyba bardziej się opłaca tak kupować. Również ze względu na czas. A czas to pieniądz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:17, Chlorofil napisał:

No oki. Ale jak przerwę to potem będzie się musiało od nowa ściągać ?? Czy od tego momentu
gdzie przerwałem ?

Będzie się ściągało dalej.

Dnia 28.02.2007 o 13:17, Chlorofil napisał:

A w tle to znaczy ? Rozumiem że w grze tak ?

>
Również w ten sposób, ale na początek lepiej dodać we właściwościach skrótu -image i poczekać, aż gra ściągnie wszystkie pliki. Później usuwa się dopisaną "formułkę" i można już normalnie grać nie przejmując się koniecznością ściągania kolejnych danych... aż do następnego update`u. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:23, HumanGhost napisał:

> Chcałem się zapytać Panów po ile chodzą gamestony? Wszystkie cztery. I czy warto kupic
cały set czy też każdy gem z osobna.

Pojedyńczo to nie pamietam. Ale wczoraj czytałem, że cały set można nabyć już za ciutkę powyżej
80k. Chyba bardziej się opłaca tak kupować. Również ze względu na czas. A czas to pieniądz.
:-)

tak tanio!!! lece kupic ze 4 XD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:17, Chlorofil napisał:

No oki. Ale jak przerwę to potem będzie się musiało od nowa ściągać ?? Czy od tego momentu
gdzie przerwałem ?

tak, będzie się ściągać od momentu w którym przerwałeś.

Dnia 28.02.2007 o 13:17, Chlorofil napisał:

A w tle to znaczy ? Rozumiem że w grze tak ?

grasz, a gra sobie ściąga różne rzeczy. także przy wchodzeniu do nowej lokacji będą pobierane odpowiednie pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz: jesteś co najmniej "szabanastą" osobą, która o to pyta.
Po dwa: bądź łaskaw oszczędzać nasz czas i sam najpierw szukaj odpowiedzi na swoje pytania, a dopiero gdy nie znajdziesz odpowiedzi to pytaj się na forum o dręczący Cię problem.
Po trzy: czytaj ze zrozumieniem! Napisałem wyraźnie "na początek lepiej dodać we właściwościach skrótu -image" - samo przez się jest logiczne, że nie jest to konieczne, ale znacznie ułatwia późniejszą grę, gdyż podczas wchodzenia do nowego obszaru nie są pobierane już żadne dane (tylko jeśli w między czasie nie wyszła jakaś poprawka - ale chyba lepiej ściągnąć ~50-100 plików niż kilka tysięcy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:27, Chlorofil napisał:

A ten skrót -image co daje konkretnie ? I trzeba go wpisywać koniecznie ?


Hi
Ten skrot spowoduje ze na twoj PC zaczna sie sciagac wszystkie aktualizacje wlacznie z dodatkami
Musze powiedziec ze po sciagnieciu wszystkich plikow 55 000 Guild Wars zajmuje jakies 10 G jeslli dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi jeszcze jedno czemu innym użytkownikom też się ściąga te 4GB ? Przecież oni mogą sobie zainstalować z płytki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!Jak to jest.Jeśli ma się Guild Wars:Factions i Guild Wars:Nighfall to te światy są połączone czy nie np.Elona z tym światem z Factions.Można się przenieść z Elony do świata Factions jeśli się gra w fabułe Nighfall?Prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:55, Chlorofil napisał:

Mnie tylko dziwi jeszcze jedno czemu innym użytkownikom też się ściąga te 4GB ? Przecież oni
mogą sobie zainstalować z płytki ?!



No nie moge.... Ile razy ludzie mają Ci to pisać ?? Od wydania gry wyszło bardzo dużo update''ów których nie ma na płytkach bo dopiero później powstały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale Ty jesteś niekumaty od urodzenia czy pobierasz jakieś lekcje w tym kierunku?
Ściągną Ci się WSZYSTKIE dotychczas wydane poprawki i patche tak jak każdej innej osobie, która dopiero instaluje grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz keya to wchodzisz na stronę GW, pobierasz stamtą klienta gry i odpalasz. A potem czekasz, aż klient pobierze wszystko, co mu potrzebne do działania (a wiec wszelkie poprawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez takich osobników uważam, że na forach powinny wypowiadać się tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie i/lub takie z IQ powyżej 100 punktów. Czy jest tu jakiś moderator? :>
Ile razy trzeba Ci powtarzać, żebyś zrozumiał? ŚCIĄGNIE CI SIĘ WSZYSTKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować