Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 16:21, Yamamoto napisał:

MM na początek to zły pomysł. Chyba, że masz odblokowane takie skille jak Bloof of the Master,
kilka rodzajów minionów...

SS to w ogóle the best na początek, każdy wie, że pierwsze moby z 3lvl mają już elity do capowania -_-. MM jest najlepszym wyjściem dla początkującego, dając wszystko w Death Magic, a potem w Soul Reaping (beż żadnego ^*%%& healing, żaden szanujący się MM nie rozmieni się na Heal dla gównianego Heal Area, gdy BotM działa na wszystkie miniony, a Soul Reaping dostał nerfa). Na początku jeden typ minionów starcza przez pół gry, w większości zadając ogromne obrażenia. Dopiero potem trzeba dokupić runę która notabene kosztuje niecałe 2k jak ostatnio patrzyłem. BotM dostaje się w Tyrii od LA (wcześniej wystarcza po prostu zastępować stare miniony nowymi niż je leczyć), a Fiendy również w tamtej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No tych map jest pełno, każdemu inne odpowiadają ;]
Można sie też zaopatrzyć w programik mapping out- ze wszystkimi kolektorami, elitami, greenami itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:09, Budo napisał:

Można sie też zaopatrzyć w programik mapping out- ze wszystkimi kolektorami, elitami, greenami

O tak, zdecydowanie polecam. Sporo czasu zaoszczędziłem dzięki niemu robiąc Canthan Skill Huntera :)

A teraz - nie byłbym sobą, gdybym się nie pochwalił:

20070514191805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać link do tej podstrony wiki z buildami?To było chyba "build main page" czy jakoś tak.
Bo wchodzę na wiki i jakoś nigdzie nie pisze w tym głównym menu "build" a jak w szukajce wpisuje to nie wychodzi mi strona z buildami tylko opis-co to jest build...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:18, qrczak90 napisał:

> Można sie też zaopatrzyć w programik mapping out- ze wszystkimi kolektorami, elitami,
greenami
O tak, zdecydowanie polecam. Sporo czasu zaoszczędziłem dzięki niemu robiąc Canthan Skill Huntera
:)

A teraz - nie byłbym sobą, gdybym się nie pochwalił:



To jest w turnieju 1vs1 ? Gratulacje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:48, DragonLord napisał:

SS to w ogóle the best na początek, każdy wie, że pierwsze moby z 3lvl mają już elity do capowania


Takiego czegoś nie powiedziałem, ani też nie popierałem SS jako build dla początkującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:27, Ashakel napisał:

A nie wiesz czemu usuneli?

Nie nadążali z moderowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Aha.Ale może to i lepiej.Byłem na tej stronce i powiem jedno-wygląda o niebo lepiej niż na wiki.Tylko wadą jest to że wtedy było wszystko w jednym a teraz-trzeba wchodzić na osobną stronę.Ale to niewielka wada ;-).

BTW.Nie da się grać w GW(Ja nie mogę).Mam taaaakie lagi że strach ;-/.Wszystko przez pieprz**ą TePse.Nienawidzę neostrady...na szczęście do końca miesiąca(rym!) zakładają mi sieć prywatną :-).Freedom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli jedna postacią ukończę kampanie podstawową GW i ta samą postacią zacznę grać w kampanie Factions to czy będę już mógł grać w trybie hard mode ? I jeszcze jedno pytanie troszkę nie wtemacie niema ktoś przypadkiem na zbyciu ostrza cienia strasznie mi sie skin podoba ;-) kontakt do mnie na gramsaicie Z góry thx i pozdrawiam ;--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:31, DevilQ napisał:

Panowie jeżeli jedna postacią ukończę kampanie podstawową GW i ta samą postacią zacznę grać
w kampanie Factions to czy będę już mógł grać w trybie hard mode ?

Chyba tak.
U mnie nawet nowo stworzone postacie mają już dostęp do HM na wszystkich kontynentach.
Oczywiście mam ukończone wszystkie trzy kampanie, najwygodniej by było gdybyś sprawdził osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

W HM możesz grać po przejściu danej kampanii.Jak ukończysz Propha,to możesz ciąć na HM w Propha.Tylko w Propha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 20:34, Krejt napisał:

Chyba tak.
U mnie nawet nowo stworzone postacie mają już dostęp do HM na wszystkich kontynentach.
Oczywiście mam ukończone wszystkie trzy kampanie, najwygodniej by było gdybyś sprawdził osobiście.

Sprawdzę sprawdzę ;-) usilnie nad tym pracuje w Nightfall stanąłem dwie misje przed końcem fabuły i musiałem odpocząć ;-) Zacząłem nową postacią Wojownikiem w podstawce i mam w planach zaliczyć wszystkie 3 kampanie tą postacią takie małe przygotowanko przed najnowszym dodatkiem bo właśnie wojem chciałbym go wychaczyć ;-) Dzięki za odpowiedz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:05, Yamamoto napisał:

Takiego czegoś nie powiedziałem, ani też nie popierałem SS jako build dla początkującego.

Ale odradzałeś MM, czyli SS jest wg Ciebie lepszy od MM. Zresztą nvm. Blood to też słaby wybór na początek. Miniony bardzo szybko zdobywają wysoki poziom dmg co w połączeniu z niskim armorem pierwszych wrogów daje "total ownage" (nawet Deathly Swarm działa cuda). Blood za to całkowicie traci wszelkie bonusy z tego, że wróg posiada armor <60. Ponadto zadaje stosunkowo małe obrażenia, znacznie lepiej spisuje się w późniejszej grze, gdzie może narobić trochę szkód z wrogami z bardzo wysokim pancerzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zykły mm to jedno a super mega mm z vampiric horrorami,shamblingami,finedami i golemem to drugie :D Klasyczny mm jest dobry,ale nienajlepszy.
Qrczak->tak,tak.Wszyscy widzą,że rzadki jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować