Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

ja myslalem ze robi cos wiecej :p ale jak by to bylo cos dobrego to by za darmo w CDA nie dawali :) taka to juz "gazeta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:17, Joorg napisał:

ja myslalem ze robi cos wiecej :p ale jak by to bylo cos dobrego to by za darmo w CDA nie dawali
:) taka to juz "gazeta" :)


A co innego mieli dać ? Jeśli już coś gazety dają do GW to chyba tylko minipety. Kiedyś niektóre gazety dawały Grey Gianta, a teraz niektóre dawały Asure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:17, Joorg napisał:

ja myslalem ze robi cos wiecej :p ale jak by to bylo cos dobrego to by za darmo w CDA nie dawali
:) taka to juz "gazeta" :)


A co niby mieli dać ? Jeśli gazety już coś dają do Gw to chyba tylko minipety o ile mi wiadomo. Kiedyś można było z gazety dostać Grey Gianta a niedawno Asure. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Bogiem!PRzynajmniej jednego "mędrca" mniej będzie :D Ja w życiu nie zostawiłbym GW!

Qrczak->mów se co chcesz.I tak mało sie znasz.Deathbringer nie ma żadneo rewelacyjnego skinu.Z pazurami są Forgotten Scythe,ale one mi sie po prostu nie podobają.

A teraz czas na ocene pancerzy :D
Imperial-fajny jest 1,5k dla asek i 15k dla ritek i asek.
Exotic->bardzo fajny zarówno 1,5k jak i 15k dla ritek i asek :D

Canthan-1,5k fajny dla wszystkich prócz rangerek,15k fajny u wszystkich, z wyjątkiem rangerek i mniszek.
Luxon->1,5k fajny u woijaczek,necrusek,elemek,rytek i asek.Reszta lipa.15k-wszystkie ok,prócz mesek.
Kurzick-1,5k fajny dla wojaczek,mesek,elemek i asek.15k-fajny u wojaczek,rangerek,necro,ele,asek i rytek.
Sunsepar->1,5k fajny u mesek,paragonek,derwek i elemek.15k u mniszek,necro,mesek,elemek,pragaonek i derwek.
Elonian-generalnie lipa.
Vabbian-fajny dla necro,mesek,derwek i pragonek.Reszta lipa.
Ancient->ok u rangerek,mniszek,rytek,derwek,szczególnie paragonek.Reszta to lipa.
Primeval-ok u wojaczek,derwek i pragonek.Reszta lipa.
Bosidian->ok u necrusek,mesek,asek,derwek i pragonek.Reszta beznadziejna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:27, Jarzy napisał:

Qrczak->mów se co chcesz.I tak mało sie znasz.Deathbringer nie ma żadneo rewelacyjnego skinu.Z
pazurami są Forgotten Scythe,ale one mi sie po prostu nie podobają.

Nieee, nie Forgotten...Już wiem, o Razorclawa mi chodziło ;) Jeszcze Ancient daje radę. A Deathbringer używa skina Hooked Scythe.

Dnia 12.05.2007 o 23:27, Jarzy napisał:

A teraz czas na ocene pancerzy :D

Nie chce mi się na to patrzeć, i tak bym się pewnie z połową nie zgodził... O, już nawet spojrzałem: Ancient i Primeval pominąłeś Rangera (male)! Nie znasz się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Przeszedłem tą misję :P (patrz kilkanaście postów wcześniej) Z jakimś gościem, mesmerem był to wiem :DAle ja sobie idę, atu kilka popielców, dobrze, że mnie gonić nie zaczęły xD Ogólnie to chyba jutro lub w poniedziałek wyjdę z prologu, bo już wszystkie potwory (oprócz popielców) są tam takie słabe, że prawie w ogóle lub wcale nie dostaję doświadczenia :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:50, oOreVenOo napisał:

chodzi mi o to że część unikatowych broni wygląda identycznie jak inne zwykłe szmelce więc nie jest to zbyt ciekawe i inteligentne ze strony twórców.


To trzeba było tak napisac od razu, nie byłoby nieporozumień. Może to być z lekka denerwujące i zastanawiajace. Bo w końcu jest to niezbyt logiczne rozwiązanie.
Co do pancerzy to ni akurat nie przeszkadza, choć przydałby się jakiś powiew świeżości. Ale nie zapominajmy o mechanice gry i związanych z tym ograniczeniach. Zobaczymy co zaserwują w GW2. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:20, Łeber napisał:

eh... no to jeżeli pytanie brzmiało: "ile teraz kosztuje Ecto?"

Boże widzisz i nie grzmisz? Stanowczo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nawet wyżej napisałem Ci, że pytanie brzmiało: "Czy ecto nadal idzie w dół?", a Ty dalej swoje. Rozmowa z Tobą to stanowczo jak rzucanie grochem o ścianę: po prostu jesteś niereformowalny i nie potrafisz w ogóle przyznać się do popełnianych na okrągło błędów. :P

A teraz szybko zmykam do gry, bo od 14-tej mam do poprowadzenia następną imprezę. :/ Dobrze, że tym razem na miejscu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał to Guild Wars można też kupić w oficjalnym sklepie ale trzeba już mieć konto.Oto ceny:Guild Wars podstawówka 29.90,Factions 39.90,nightfall 49.90.Tyle że nie dostaniemy ich pocztom tylko od razu dodaje to co kupiliśmy do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 07:59, Dark-man napisał:

Jak by ktoś chciał to Guild Wars można też kupić w oficjalnym sklepie ale trzeba już mieć konto.Oto
ceny:Guild Wars podstawówka 29.90,Factions 39.90,nightfall 49.90.Tyle że nie dostaniemy ich
pocztom tylko od razu dodaje to co kupiliśmy do konta.


Są jakieś polskie konta bankowe czy trzeba będzie płacić słono za zmianę waluty? To dla mnie istotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Ja bym tak nie kupował...zawsze lubię mieć tą przyjemność jak rozpakowywuję pudełko,mogę go dotknąć,plakat,instrukcja.To dla mnie bardzo ważne.Ale tu z drugiej strony kosztem braku pudełka(i zawartości) mamy niższą cenę i produkt dostajemy od razu.Dla mnie to jednak nie to samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:37, Pajonk78 napisał:

Przecież te ceny są w Euro! Lepiej kupić normalnie w sklepie, bo cena jest dużo niższa.

Dokładnei to samo zauważyłem, już lepiej kupić w sklepie nawet, mieć ładne pudełko i dać mniej pieniędzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaa cie...ale porażka.Tak się właśnie zastanawiałem gdzie jest haczyk,przecie by amerykańska firma nie sprzedawała w złotówkach.Myślałem że to są dolary.To jest autentyczne zdzierstwo!Bez pudełka,instrukcji,plakatów i jeszcze kosztuje krocie.To tak jak teraz byłem w Paryżu i widziałem Factions Collector''s Edition za 90 €... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:40, Ashakel napisał:

Ale tu z drugiej strony kosztem braku pudełka(i
zawartości) mamy niższą cenę i produkt dostajemy od razu.Dla mnie to jednak nie to samo ;-)

Litości, jaka niższa cena?
29,90 euro nie równa się 29,90 zł. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:50, Ashakel napisał:

Poprawka proszę pana naniesiona post wyżej ;-)

Oprócz tych dolarów to się wszystko zgadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie,pomocy! mam problem, i to nie mały ;(. ktoś dorwał się do mojego konta, i teraz największy problem gdyż mój mail jest nieprawidłowy, jak mogę odzyskać hasło? o boż ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnije jeszcze na prologu (8.50 lvl) w podstawce :P I wie ktoś może do jakiego zadania jest potrzebne piękne piórko? Bo nie mma już żadnych zadań, tylko to piórko w ekwipunku i nie wiem komu dać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować