Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 20:46, head napisał:

Mam takie pytanie: Mam wszystkie 3 kampanie GW. Gram w Prophecies i się na chwile przeniosłem
do Canthy. Wiem, że zaczyna się na wyspie(w przypadku nowej postaci), ale mnie wysadziło gdzieś
na północy kontynentu. Wiec czy jest jakaś możliwość, aby dojść na ta wyspę Shing Jea? I czy
w Nightfallu tez tak można? ;)

Heh, miałem dziś identyczną sytuacje w trialu.
Otóż, lądujesz w Kaineng Center. Ruszasz stąd w stronę Marketplace biegnąc przez Bukdek Byway. Jak już dotrzesz do rynku, skręcasz do doków i gadasz z marynarzem, który zabiera cię na początkową wyspę. Z Seitung Harbor masz już tylko jakieś 5 minut drogi do Shing Jea. Biegniesz przez Saoshang Trail i Linnok Courtyard, po czym trafiasz do klasztoru na festiwal ;).
Przydatne mapki: http://www.guildwars.pl/grafika/mapa/cantha/kaineng-duza.jpg , http://www.guildwars.pl/grafika/mapa/cantha/wyspa-duza.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarczy w cenniku rare skinów nie ma, a w miare swiezego tematu z taką tarczą(req /insc/tact) nie znalazłem.
Wiec nie ma "letko". Ide na amerykanski serwer moze puszcze tarcze z 10x drozej niz kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:44, Draxvoxdor napisał:

Uff uzbierałem mam już 250 żetonów choć mam triala fc. Jeśli "kupie" maskę i mi się trial skończy
to maska zniknie?

Wydaje mi się, że jeśli "pokażesz" ją kolesiowi od świątecznych czapek, to każda postać (nawet te z poza Factions) będą sobie ją mogły duplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O której zaczyna sie jutro pierwszy finał festiwalu?O 9 czy 10 rano?Zamierzam być na każdym finale i nazbierać troche towaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nareszcie 2 poziom w "skillz"... jutro może 3 się uda nabić :D
A mnie zastanawia jak to kolesie mają tak wysoki wynik na żukach, ponad 480k!! To jest nie możliwe, najlepszy jak do tej pory to miałem 467k.... to oni chyba "czitują" albo co... już nie wiem...powie mi ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi poziom?! Ja taki dumny z siebie jestem, że jutro nabiję pierwszy. <;

A co wyników - nie wiem, może mają akurat jakieś komba dobrych umiejętnośc, czy co? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:58, Łeber napisał:

Zakoszeni szczęściarze i box farmerzy, pewnie tyle... albo są tacy dobrzy...


Echo---> super beetle---> super beetle
sam gram podobnie, ale trzeba mieć farta żeby dobrze wylosować ^^
Chociaż aż takich wyników nie osiągam, jestem niemal zawsze na podium, ale mój rekord to ok 450k.

btw pobije ktoś? :)

20070707231112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:11, Budo napisał:

Echo---> super beetle---> super beetle

To wystarcza na jakieś 460k, przy sporym szczęściu 465k :] Żeby zbliżyć się do 480k trzeba mieć podwójny echo chain (echo-super) zdobyty "w biegu" - to znaczy bez stania na jednej skrzynce...Do zrobienia, trzeba mieć szczęście po prostu i dobry start.

Dnia 07.07.2007 o 23:11, Budo napisał:

btw pobije ktoś? :)

Ja się tam na AB nie znam, ale latać bez Storm Djinn''s Haste? :P

@Jarzy
Wiki mówi, że o 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niestety nie dysponuję nf''em, ale grałem z Windborn Speed. Siakoś tak średnio, bardziej mi zawadzało niż pomagało, mimo że na ab bieganie sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 00:36, Ponury Żniwiarz napisał:

Budo to chyba nie twój wynik:P Nie widze twojego nickname;a

Przecież nie musi grać na tym samym, co ma na forum :P
Co do tego screena - fajny jest komentarz jednego z ostatnich Luxonów w grze ^^

@Budo
No Windborne to trochę kaszana, rzeczywiście...Wniosek? Do sklepu po NF, marsz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 00:44, qrczak90 napisał:

Co do tego screena - fajny jest komentarz jednego z ostatnich Luxonów w grze ^^


To chyba raczej kurzick oddający honory tym luxonom, którzy grali do końca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:26, qrczak90 napisał:

@Jarzy
Wiki mówi, że o 10 :P

Już miałem wstawać przed 9 i jechać z koxem :D Dobrze,że całośc jest o 10.Troszke drunkarda wpłynie na konto :> Zastanawia mnie gadanie ludzi o żukach-nic nie kapuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Go Feed The Turtles ;]
Taki nick specjalnie na ab ;P

qrczak90---> to komentarz jednego z kurzicków, bo pod koniec został tylko jeden Luxon, który jeszcze walczył (jakiś ranger ;]).

DevilQ---> longbow raczej do mercha, to wprawdzie rare skin, ale req za wysoki...

btw poradźcie coś- nie można rok biegać z Tanzit Cleaverem, więc musze kupić jakiś ładny topór (może być green). Więc poradźcie jakieś ładne skiny- znam Serpent, Chaos, Zodiac, Sephis, Celestial axe z ładniejszych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 08:54, Budo napisał:

btw poradźcie coś- nie można rok biegać z Tanzit Cleaverem, więc musze kupić jakiś ładny topór
(może być green). Więc poradźcie jakieś ładne skiny- znam Serpent, Chaos, Zodiac, Sephis, Celestial
axe z ładniejszych ;]

Z zielonych mnie się podobają: Dragoncrest, Kanaxai, Victo''s i (jeśli jesteś bogaty) Mallyx''s Reaver.
Z normalnych: Gothic, Gothic Dual, Halo, no i skiny tych powyżej.
Ale myślę, że to zależy przede wszystkim od Twojego gustu, bo każdemu, który tutaj coś napisze, będzie się podobało coś innego :P

@DevilQ
Jak masz oddawać tego Celestiala merchowi, to ja go przygarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 09:40, qrczak90 napisał:

Ale myślę, że to zależy przede wszystkim od Twojego gustu, bo każdemu, który tutaj coś napisze,
będzie się podobało coś innego :P


Tak, ale ja głównie siedze na ab, więc niektórych skinów nie znam po prostu ;P
Poza tym tych z nf tez nie znam, bo nie mam tej częsci. Ok dzieki, luknę na te siekiery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 09:40, qrczak90 napisał:

Jak masz oddawać tego Celestiala merchowi, to ja go przygarnę :)

;-) Jest twój dorwiesz mnie pod nickiem Nights Mer. Nie wiem o której dziś będę bo żona ma dziś wolne ale po 23:00 raczej na bank przez jakąś godzinkę bo rano do roboty ;-(Budo

Budo---> mnie się tam najbardziej podoba Victo''s zresztą mam komplet dla woja ale to kwestia gustu ;-)

Doradźcie mi lepiej co zrobić z tym zielonym bo mi to kompletnie zbędne a nie wiem ile za to zażądać, według guru nie będę się sugerował bo tam są ceny mocno wywindowane w grze niema szans takich osiągnąć zwłaszcza z moja cierpliwością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować