Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 18:04, kebab1234 napisał:

Czy GW:nightfall zawsze ma takie lagi na serwerze? kupilem gierke wczoraj i przez wiekrzosc
czasu jestem tak zalagowany ze grac nie idzie;/ mam lacze 512kb ale w innych mmo wystarczalo
to w zupelnosci


obecnie KAŻDA część ma straszliwe lagi :/
zdarza się to pierwszy raz (również mam 512, do tej pory GW śmigało wyśmienicie) i jest bardzo irytujące. spowodowane jest to (jak napisał Krejt w innym temacie) tym, że nastąpiła awaria serwera w Niemczech, przez co praktycznie cała Europa ma lagi.
tak więc nie martw się, nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeeee.... Tak się pytam, bo jak gram to takie ceny tego słyszę, że się zastanawiam co to robi... Skąd je wziąć? Są na stałe czy znikają czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "wracam" z DF i muszę przyznać, że jest to świetna zabawa :) Grałem już we wszystkie gyr, teraz muszę porobić questy ( 1 już zrobiłem ) i nabijać tytuły i zbierać Token''y na maskę :)

Niestety AN skopało sprawę, bo są okropne lagi, grać się nie da. Skończyłem zabawę, bo mi w środku wyścigu żuków wszystko stanęło.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:46, Crazy frogus napisał:

i zbierać Token''y na maskę

Zrobienie tych 4 Questow z Shing Jea Monastery daje Ci... 240 tokenow ;). Na maske potrzeba 250. Mysle, ze sobie spokojnie poradzisz, bo zabaw mnostwo gdzie mozna je zdobyc ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:46, Crazy frogus napisał:

Właśnie "wracam" z DF i muszę przyznać, że jest to świetna zabawa :)

Nareszcie ktoś normalny :)

Dnia 06.07.2007 o 18:46, Crazy frogus napisał:

teraz muszę porobić questy ( 1 już zrobiłem ) i nabijać tytuły i zbierać Token''y na maskę

Za 4 questy dostajesz łącznie 240 tokenów, więc o 10 mniej niż potrzeba na maskę

Dnia 06.07.2007 o 18:46, Crazy frogus napisał:

Niestety AN skopało sprawę, bo są okropne lagi, grać się nie da. Skończyłem zabawę, bo mi
w środku wyścigu żuków wszystko stanęło.. ;/

Na amerykańskich serwerach laguje mniej, w każdym razie na tyle mało, że da się bezstresowo grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:00, qrczak90 napisał:

Na amerykańskich serwerach laguje mniej, w każdym razie na tyle mało, że da się bezstresowo
grać :P


Pewnie nie długo i tam będzie masakra, bo zalogują się zaraz gracze ze stanów. Mam nadzieję, że po północy na europejskich się troszkę przeczyści, bo teraz nawet farmowanie w elonie stało się ryzykowne :P

A tak z innej beczki... czy komuś udało się przejść misję? Bo może ja trafiłem na kiepską drużynę, ale robiliśmy chyba 4-5 podejść i nic z tego. A nagroda za te misje nie jest zbytnio zachęcająca, raptem 50 tokenów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam coś koło 120 ;-) Może się uda nazbierać na 2 maski ? A jak nie, to nabiorę sobie słodyczy i wódki, a jak :D

qrczak90 --->

Hehe :D
Może i na jankeskich laguje mniej, ale ja zostaje na Europie ;-)

Czytałem Waszą dyskusje o Woj<Ele, i pewnie zaraz powiesz, że nie jestem normalny, ale jak dla mnie, nie zawsze Ele>Woj ;-) W końcu Warrior może wziąć np. Mending Touch''a + jakieś interpunty. Jak walczy Axe''m to daje Cripled. I Elemek sobie nie ucieknie, i nie poczaruje ;-) Sam mam 2 interpunty na pasku i Axe Rake, więc elemkom jest ciężko. Mending Touch''a też.
Tyle ode mnie, teraz mnie nie bijcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:26, Crazy frogus napisał:

Na razie mam coś koło 120 ;-) Może się uda nazbierać na 2 maski ?

Pytanie tylko brzmi "po co?".
Przecież wystarczy zdobyć jedną maskę na postaci, pokazać ją kolesiowi od świątecznych nakryć głowy i możesz sobie daną maskę zrobić każdą postacią za 10 goldów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, pomoże ktoś?

Przez całą grę (wyjątkowo dzisiaj) mam wyjątkowo wysoki ping (5-10 tysięcy ms). Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego, da się to jakoś zmniejszyć, aby gra nie zacinała się co 3 sekundy? Mam łącze 1MB..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to była chyba mowa o "czystym" warrku? A skoro już chcesz rgać z second Mo i wezmiesz tego Mending Toucha to czemu Elementalista nie może zrobić tego samego? Tez może wziość Mending Toucha, ściągnie cripled, spowolni jakoś warrka i sobie ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:05, m4teU5z napisał:

Dostałeś już odpowiedz chyba 3 razy z tego co pamiętam..

Nie pytałem jeszcze o ogromne lagi i gigantyczny ping.

Dnia 06.07.2007 o 20:05, m4teU5z napisał:

Przeczytaj jescze raz, bardzo powoli to co napisał Krejt http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25088&pid=44
Jak festiwal się skonczy wszystko powinno wrócic do normy.. Albo i możliwe, że prędzej..

Dobra, przeczytam - może przejście na międzynarodowy pomoże.. oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:21, kamciu609 napisał:

Od wczoraj mam straszne lagi w GW czy mogę coś zrobić aby ich nie było?


Człowieku potrafisz czytać? Ja nie moge... Popatrz pare postów do góry a znajdziesz odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:21, kamciu609 napisał:

Od wczoraj mam straszne lagi w GW czy mogę coś zrobić aby ich nie było?


Spróbuj grać na dystryktach międzynarodowych.
U mnie to pomogło. Pojęcia nie mam czemu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować