Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 14:59, Valentino S.A. napisał:

pwie mi ktoś gdzie do fff jakiegoś można sie dostac ? bo tma podobno sie pkt kurzików nabija
?

http://gw.gamewikis.org/wiki/Lutgardis_Conservatory
na samym dole strony jest link do opisu fff.

Arkadiusz -> tja, ale ja nie jestem taki fajny ;]

Monark -> sin jest dobry. szybko zabija i szybko ginie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak sobie myśle, czy nie opłacałoby się bardziej farmić w UW solo, jakoś szybko, dużo, nie musze sie z nikim dzielić. Tylko tak, żeby był mniej więcej równy zysk jak duo i speed runu, to by wyszedł na plus. Tak więc, kim Wy farmicie solo w UW i jak myślicie, kim najlepiej? Może sobie specjalnie na potrzeby tego skoustomizuje jakiegoś charra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:52, Monark napisał:

xd 1.1k? Hmmmph xD No to nieźle :P Ja swoim assą najwyżej 600 wyciągam, ale assa ma zabijać
szybko i sprawnie, a nie bawić się w blokowanie xD ;P

Da się jeszcze więcej ;]. Przy Sile 16 i Protection Prayers na poziomie 12 punktów z Defy Pain, Endure Pain, Signet of Stamina i Vital Blessing w buildzie oraz z runkami +50hp, +10hp x4 i insygniami survivor na całym ciele wychodzi dokładnie 1723 hp xD. Nie wiem czy da sie mieć więcej ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UW zawsze się opłaca ciekawy drop, Etco, fajne goldy.
Chyba solo najlepiej jest. Po za ty jak zbierasz na obsi armor to tylko częste odwiedzanie uw ułatwi ci zrobienie tego armoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh no fajnie, ale zauważ, że podtrzymując cały czas Vital Blessing masz beznadziejny regen energii, przez co w końcu możesz mieć problemy z wrzucaniem Endure Pain. do tego Signet of Stamina kończy się wraz z atakiem, co wyklucza używanie Defy Pain (ładowanego przecież przez adrenalinę). do tego +3 w Strenght obniża żywotność o 75, a runy Surviora znacząco redukują twoją sprawność bojową sprawiając, że stajesz się jedynie nieprzydatnym czołgiem, który może sobie tylko popingać na czacie "moja żywotność to 1723 z 1723" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie farmi się UW solo Derwiszem albo Elementalem ale jest już nieco trudniej.

Derwisz - http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/Me_UW_Smite_Solo

Ele Terra Tank - http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:E/Me_Terra_Tank

Mój ulubieniec - http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10134009

Ale osobiście polecam Ci derwisza z tego. Najłatwiejszy jest.

@@

Z innej beczki. Wypadł mi złoty łuczej max dmg, req 9 o nazwie Auerate z +30hp. Jest to coś warte ? Jeżeli nie to po ile chodzi sam +30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1723 Uhum To dopiero to na TA Taki Warek Monk helujący go i 2 ele z tyłu i niezniszczalny team xD
Podlatuje Do Ciebie Jakiś I Atomos I z "vD" Zaczyna Cię lac i nagle "zong" Bo nawet 1/4 Ci nie zabrał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:58, Piotrbov napisał:

> to jeszcze nic, niektorzy moga miec prawie 6.000 :P

No masz rację. Każdy może sobie napisać: "Moja żywotność to 6000 z 6000"


patrz obrazek

chociaz mozliwe jest ze da sie zrobic wiecej (w czasie favoru po obejsciu paru kapliczek)

20071021152150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:21, Azrathel napisał:

heh no fajnie, ale zauważ, że podtrzymując cały czas Vital Blessing masz beznadziejny regen
energii, przez co w końcu możesz mieć problemy z wrzucaniem Endure Pain. do tego Signet of
Stamina kończy się wraz z atakiem, co wyklucza używanie Defy Pain (ładowanego przecież przez
adrenalinę). do tego +3 w Strenght obniża żywotność o 75, a runy Surviora znacząco redukują
twoją sprawność bojową sprawiając, że stajesz się jedynie nieprzydatnym czołgiem, który może
sobie tylko popingać na czacie "moja żywotność to 1723 z 1723" ;]

Azra, masz racje, wszystko się zgadza ;). Chciałem po prostu policzyć ile można maksymalnie hp wyciągnąć :P. A wiadomo, że grać się tym nie da :P. I jeszcze mała poprawka - zapomniałem odliczyć 75hp od runki +3 do siły. Także wychodzi już "tylko" 1648 hp :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może spróbuje dervem... Zmieni się profeske, kupi 2 skille... Tylko najgorzej z runkami bo chyba 2 nowe części bym musiał zrobić, ale coś wykombinuję. Mam nadzieję, że dobrze nim leci ecto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:37, wojtusio napisał:

Zrób sobie nowy armor specjalnie tylko do farmu.

Nie widze takiej poterzeby skoro trzeba tylko 2 runki +2, więc zrobie sobie kapuce nową i rękawiczki i juz. Wygląda to ciekawie, ale mam jeszcze jedno, ostanie pytanko, do tych co farmią solo takim dervem - jak długo trwa cały run? Bo na filmikach to się wydaje strasznie długo. A 55hp + SS to ok. 30 min. czasem szybciej.

EDIT: Woowowowow, no proszę, to ja już sir. Brygadzista jestem? ^_^ miło mi, dziękuje, nie zasłużyłem ;) (nie nie, mod. nie bierzcie tego do siebie ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
55hp+SS jest spoko tylko ze trzeba uważać na night Dying Nightmare zrywaja one enchy.
Ale tym sposobem najwięcej można sfarmić Ataxy,Terrorweb Dryder,Smity,Grasping Darkness..
W sumie opłaca sie tak farmić. Tak samo sie fajnie farmi duo monkami(600hp+smit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:22, Arkadiusz napisał:

chociaz mozliwe jest ze da sie zrobic wiecej (w czasie favoru po obejsciu paru kapliczek)


Ja oczywiście widziałem ten obrazek. Już raz był w tym temacie. Ale to może być również fotomontaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>SKĄD KURCZĘ TYLE LUDU MA TYLE KASIORY W GW !!

Handel i głupota ludzka. Zasada jest prosta kupujesz taniej, sprzedajesz drożej. Na początku zysk marny bo kupujesz coś co jest warte 10k, sprzedajesz za 13k i masz zysku 3k. Ale później np kupujesz coś za 700k a sprzedajesz za 900k. Takim sposobem w ciągu jednego dnia dorobiłem się 430k golda. Poza tym np mój znajomy kupił 3 FoWy na 3 postacie w ciągu 4 dni właśnie dzięki czemuś takiemu. Fakt faktem trzeba się sporo napocić i naścmieniać ale zysk nie raz potrafi zaskoczyć. Ja najczęściej robiłem to z rzeczami, które ledwo wyszło bądź najlepszym fire staffem dla ele, mowa tutaj o Rago''s Flame Staff. Staffa kupowałem za 50k a sprzedawałem za 80k. Natomiast jeżeli chodzi o rzeczy, które ledwie wyszły i ludzie nie mają pojęcia skąd się biorą, za co i po co to szybko się sprzedaje jak było np w przypadku miniature pig że za jedną głupią świnie 5 minut po rozpoczęciu samego festiwalu miałem już 200k golda więcej na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować