Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 21:08, walgierz napisał:

> Dlaczego lepiej ze GW ma obszary wyznaczone dla graczy?


Szczerze powiedziawszy to nie jest głupie rozwiązanie bo...

Dnia 21.10.2007 o 21:08, walgierz napisał:

Mnie odpowiada takie rozwiązanie - zbieram ekipę woutpoście i idę robić quest. Nie pałętają
mi się żadne ludziki i nie zabierają dropów. Poza tym w GW przyjęto taką a nie inną konwencję
i nie odczuwam negatywnych stron tego.


Bo jak napisał Walgierz nikt Ci się nie szlaja pod nogami. W WoWie np niektóre obszary są tak przefarmowane że widać dziury w teksturach podłoża, no dobra przenośnia ale tak czy siak bardzo często jest talka o moba. A tutaj wychodzisz sobie spokojnie, nikt Cię nie pomaga, nie boisz się że nagle ktoś coś Ci zakosi itp. IMO całkiem niezłe rozwiązanie. Jedynie czego mi brakuje to np mountów. Fajnie było by mieć jakiegoś strusia i pohasać po LA, szybciej by się przemieszczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:15, HumanGhost napisał:

Pełno kasy na tym etapie gry? Można wiedzieć skąd? Bo jak grałem fabułę na początku to cierpiałem
na chorobliwy brak pieniędzy, bo zawsze było coś do kupienia lepszego. Poza tym w 2/5 gry nawet
nie masz max armorów o broniach nie wspominając. Ciekawe.
Może mniej allegro a więcej ekonomii w samej grze? ;D

O ludzie , może źle się wyraziłem :P mam kasy tyle , że zaspokoje jak narazie swoje dotychczasowe potrzeby :) rzeczywiście , przyznaje , że źlę się wyraziłem ale z 20 lvl zdania nie zmienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:25, oOreVenOo napisał:

W WoWie np niektóre obszary są tak
przefarmowane że widać dziury w teksturach ....<ciach>

Tak mało offtopowo. Czy mi się zdaje czy ty oOreV(taki skrót) skonczyłes grac w gw i polezłes wow-ować? Bo dawno cie w topicu nie widziałem i mi sie cos tak zdaje ze ty konczyłes grac w gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:35, Solstheim napisał:

> W WoWie np niektóre obszary są tak
> przefarmowane że widać dziury w teksturach ....<ciach>
Tak mało offtopowo. Czy mi się zdaje czy ty oOreV(taki skrót) skonczyłes grac w gw i polezłes
wow-ować? Bo dawno cie w topicu nie widziałem i mi sie cos tak zdaje ze ty konczyłes grac w
gw.

Skończył, ale gra na nowo, podobnie jak ja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wowuje, gwuje, kanterstrakuje, pasiansuje i nie wiadomo co jeszcze. :P WoWa łącznie gram 11 miesięcy, w GW jakieś 23 miesiące. Trochę się tego nazbierało. Mam doświadczenie w obu grach więc spokojnie mogę wystawić małą "reckę" o nich. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:45, Tovaries napisał:

i jeszce jeden post, tym razem itemki.


Sprawdź sobie z tym: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=3063024 .

Jak dla mnie Jade Sword może być coś warty, po wrzuceniu odpowiednich modów całkiem fajny mieczyk może być. Celestial Sword z tym modem to dla casterów ale średnio to widzę. Zodiac Sword ma req 12 (wysokie), do tego Vamp więc nie przydatne, +1 Sword nawet nie 20% i +14^50 więc nie max również. Hammer to od razu merch imo. Jak dla mnie albo to zmoduj jakoś, albo wywal, albo wystaw po niskich cenach gdzieś. Poza tym dawno nie grałem, niech ktoś się wypowie co gra non stop, ja za długą przerwę miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za link, ale sam tez go mam i jest on troche przestarzaly... zodiaca kupilem za 3k z mysla o hero, celestial kosztowal mnie jakies 6k, reszta ze skrzynek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam takiego jade sworda, ceny na guru jak mi wypadł wahały sie w okolicach 100k- teraz pewnie sprzedasz za 70- to bardzo ładny skin. Celestial też będzie coś warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich
czy moze ktos wie dlaczego nie mozna ponownie dostac sie na mape gry?
loguje sie normalnie ale nie mozna sie polaczyc z serwerem//mapa//moze ktos wie czy tp osobny przypadek czy ogolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jakiś błąd. Czasem tak jest że przez 10 min nie można się zalogować, różnie z tym bywa. Chyba że od samego początku jak kupiłeś grę nie możesz się zalogować to wtedy masz pewnie jakieś porty po blokowane bądź Firewall nie udostępnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, pamiętam, jak to włączyłeś WoWa a w temacie o GW napisałeś jaka ta gra jest słaba i w ogóle WoW lepszy pod każdym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:08, walgierz napisał:

> Dlaczego lepiej ze GW ma obszary wyznaczone dla graczy?
Mnie odpowiada takie rozwiązanie - zbieram ekipę woutpoście i idę robić quest. Nie pałętają
mi się żadne ludziki i nie zabierają dropów. Poza tym w GW przyjęto taką a nie inną konwencję
i nie odczuwam negatywnych stron tego.



Rozumie..ale nie stety juz GW 2 nie bedzie takie.Moim zdaniem nie potrzebnie przekształcają GW na mmorpg. Mogli by wprowadzic rasy i jakies ulepszenia , ale gra mogla by zostac dalej taka sama. Co prawda bedzie mozna grac dalej w inne GW..ale to juz sie troche znudzi..bo wszystkie tereny bedziemy znac jak wlasna kieszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ciekawe jak to będzie z PvP w GW2 bo w 1 jest bardzo dobre. Ciekawe czy też bedzie można robić postacie pvp only.Ale co do tego to już gorzej. PvP bedzie można grać postaciami PvE tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 11:10, Selv napisał:

Haha, pamiętam, jak to włączyłeś WoWa a w temacie o GW napisałeś jaka ta gra jest słaba i w
ogóle WoW lepszy pod każdym względem ;)


Pierwszy raz WoWa włączyłem 2 lata temu więc dobrze wiem co włączyłem. Pod każdym względem ? Na pewno pod względem PvE oraz w pewnych aspektach PvP. Jednak królem PvP nadal jest GW. Poza tym zdania nie zmieniam, WoW jest dla mnie nadal bardziej rozbudowaną oraz oferującą więcej możliwości grą. Ale żeby coś osiągnąć trzeba farmić expa, repa, kasę i Bóg wie jeszcze co. A na to ochoty nie mam. A teraz skończmy OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:33, Gvynbleidd napisał:

EEE zdjęcia nie chcą wejść wsadze je na mój gramsajt.

Zmiejsz ich rozmiar, przytnij. Wszystko się da. Oprócz tego, że nikt raczej Ci odwiedzin na gramsajcie nie będzie nabijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować