Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Widzicie ten screen Kizlarda? Tam są takie małe ikonki, które przeciąga się z menu. Jak je usunąć? Przypadkowo jedną ściągnąłem i mnie wkurza niemiłosiernie ;|

Pozdrawiam i Happy Wintersdays :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 20:58, Selv napisał:

A podaj chociaż jeden powód, dla którego nie mógłbyś skończyć FC z tym mieczem.
Mi to wygląda na typowy lans zamaskowany bezsensownym pytaniem.



hmm nie wiem jaka jest koncowka fabuly i czy wystarczy taka bron czy z perfectem nie przejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uoee...
Jak dla mnie GW jest do bani ... Kupiłem sobie z nadzieją w empiku odrazu po premierze Night Fall ... Kosztowal mnie 139 złoty ;] Instaluje , wybrałem łowce na początku byl nawet okej ale potem zaczął sie cholernie nudzic i wogle nie mogłem na niego patrzec ... Ciągle przegrywalem w okolicach 8 - 11 lvla i gra stracila jakikolwiek sens... Najgorsze jest to ze inni playerzy są tylko w miescie!!!!!!!!!! ogulnie nie polecam nikomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:10, Selv napisał:

A co ma perfekt do przechodzenia fabuły?
Na allegro konto kupiłeś z tą postacią czy po prostu masz 10 lat?



Hmmm lat mam 20 dla twojej wiedzy a z allegro raczej konta bym nie kupil,mam przeslac ci z gram.pl potwierdzenie zakupu?piszesz tylko zeby posta nabic a wcale nie pomagasz.....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz durne pytanie, dostajesz durną odpowiedz. Nabijam sobie masę postów ponieważ bardzo zależy mi na wysokiej randze abym mogł się nią chwalić w pracy ;]

Jeśli grałbyś w Guild Wars rozumiejąc sens tej gry, zrozumiałbyś przy okazji, że przeszedłbyś grę nawet z mieczem 10-15 obrażeń i przedmioty praktycznie nie mają wpływu na to czy da się ukończyć kampanię czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:22, Selv napisał:

Zadajesz durne pytanie, dostajesz durną odpowiedz. Nabijam sobie masę postów ponieważ bardzo
zależy mi na wysokiej randze abym mogł się nią chwalić w pracy ;]

Jeśli grałbyś w Guild Wars rozumiejąc sens tej gry, zrozumiałbyś przy okazji, że przeszedłbyś
grę nawet z mieczem 10-15 obrażeń i przedmioty praktycznie nie mają wpływu na to czy da się
ukończyć kampanię czy nie.



widzisz 1 raz gram i nie dowiedzialem sie tylu rzeczy co ty wiesz grajac napewno dluzej ode mnie,a te forum istnieje miedzy innymi po to by sie pytac....

szczerze to bym nawet tu nie pisal,ale niestety kolega wyjechal na swieta i nie mialem kogo sie zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:27, Robert'cik napisał:

Gry nie lubisz tylko dlatego, że przegrywasz i nie umiesz w nią grać? No to powodzenia.

Nie, Nie dlatego... Między innymi dlatego że jest maly wybór eq i postac rozwija sie 1 drogą, n nie można wybiera swoich horyzontow ;/ [poprostu zwalona gra jak Far Cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:28, DreaN napisał:

> Gry nie lubisz tylko dlatego, że przegrywasz i nie umiesz w nią grać? No to powodzenia.

Nie, Nie dlatego... Między innymi dlatego że jest maly wybór eq i postac rozwija sie 1 drogą,
n nie można wybiera swoich horyzontow ;/ [poprostu zwalona gra jak Far Cry



eq nie jest malo,widzisz jakbys polaczyl 3 gw i 1 dodatek to bys nie narzekal,jakas napisales ze nie grasz bo nie dawales rady przeisc 8-11 lvlowych zadan wiec zmieniasz teraz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle grałeś w tę grę? A skille (całe zatrzęsienie skilli) czy punkty atrybutów to co? Mało ekwipunku? Matko, przecież z każdego potwora prawie coś wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:31, Kizlard napisał:

> > Gry nie lubisz tylko dlatego, że przegrywasz i nie umiesz w nią grać? No to powodzenia.

>
> Nie, Nie dlatego... Między innymi dlatego że jest maly wybór eq i postac rozwija sie 1
drogą,
> n nie można wybiera swoich horyzontow ;/ [poprostu zwalona gra jak Far Cry


eq nie jest malo,widzisz jakbys polaczyl 3 gw i 1 dodatek to bys nie narzekal,jakas napisales
ze nie grasz bo nie dawales rady przeisc 8-11 lvlowych zadan wiec zmieniasz teraz temat


sry za dubla;/

Ps selv wystarczy zebys zajrzal na mego gramsajta to bys widzial ze to moje konto,mam sporo screenow z
bohaterem,a raczej z 9 lvlowa postacia nikt konta by nie kupywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo proste i niezmiernie nudne.Pisałem kiedyś Walgierzowi co i jak i nie ma sensu sie powtarzać.Po krótce-masz 5 poziomów upicia i minuty do tytułu dostajesz tylko gdy poziomy spadają z 5na 4,z 4 na 3 i z 3 na 2.Zonowanie polega na tym,że wbijasz do miasta,nabijasz poziomy do 5 i przenosisz sie do GH i spowrotem do tego miasta.Jeśli dostałeś 3 minuty do tytułu to powtarzasz proces.Jak nie to zonujesz póki nie dostaniesz tych 3 minut i nie wolno Ci wypić nic póki nie dostaniesz 3 minut.Rózny alkohol-rózne poziomy upicia.Spiked Eggnog i Firewater dają gotowe 5 poziomów.
Czas na nieco farmu Eggnogów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:13, DragonLord napisał:

Gz dla tego pana za ocenianie gry po kilku godzinach, zawsze na ~10lvl (gdzie wszystko, co
jest <20lvl to zaledwie tutorial).

Nikt mądry nietracilby na to tyle czasu ;/ skoro gra sie zaczyna od 20 lvl''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:14, DreaN napisał:

> Gz dla tego pana za ocenianie gry po kilku godzinach, zawsze na ~10lvl (gdzie wszystko,
co
> jest <20lvl to zaledwie tutorial).
Nikt mądry nietracilby na to tyle czasu ;/ skoro gra sie zaczyna od 20 lvl''a



hmm i twoim zdaniem wow rzadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow :/ niee gralem troszke do 20 któregos lvl''a ... RZĄdzi Diablo II LOD :] pograj troche świetna gra mimo że jest stara ... Pozory mylą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować