Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 13:50, HumanGhost napisał:

> Jak przegonic agresywne flamingi z pola?

Biegać za nimi i kierować je poza pole. Strasznie niewdzięczna robota. Jeden z najbardziej
wkurzajacych questów.


Hej. Witaj. Mam pytanie , jak te Cukierkowe odłamki wymieniać na bronie świąteczne? I Gdzie? BO wyczytałem to na gw.gram.pl , ale nie wiem gdzie to mozna wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:52, Farmer Widomo napisał:

Wczoraj kiedy ratowałem renifery z bossa wypadł mi Dead Sword- gold (trochę crapowaty).

14^50
+29hp
10-16dmg
req. 6

Warty chociaż coś za skin? :)

PS. Tak wiem te up''y są dobijające -,.-



Eee.... to nie jest nawet max dmg. :O
Merch nawet będzie narzekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na koniec eventu pojawił sie kolekcjoner u którego mozna je było wymieniać na cukierowe bronie. Więc w tym roku pewnie tez bedzie. Dodatkowo te odłamki będzie możńa wymieniać podczas finału na prezenty do rozpakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:56, Farmer Widomo napisał:

HuH! No że to nie jest max dmg to każdy wie. A tak na wszelki wypadek. Znasz ten skin?

Ja znam, ja znam - jeden z najbardziej przefarmionych i bezwartościowych obecnie skinów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie bitwy na śnieżki, w miejscu cztu wyskoczyła mi informacja, że dostałem 2000 PD i muszę sie zgłosić do jakiegoś kapłana(chyba ale na pewno do kogoś mam sie zgłosić) i że jest on gdzie na ternach walk PvP. Gdzie to jest i do kogo mam sie zgłosić(gram postacią fabularną i mam 4 lvl). Gdzie moge wystartować w innych konkurencjach i jak np. skakać albo tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Kamadanie jest Yahir, który przeniesie Cię na Sunspear Arena. Stoi obok henchów. Tam znajdziesz tego kapłana.

Co do tych bitew na śnieżki. Czemu prawie zawsze musi mi się trafić drużyna która pojęcia nie ma o co tam chodzi? Biegają sobie, jak złapią prezent to nie wiedzą co z nim zrobić. Albo jak ja mam to zwiedzają zamiast chronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić te punkty u Kapłana Baltazara( na pewno znajdziesz takich na najrozmaitszych arenach dla graczy na maksymalnym poziomie i w Świątyni Baltazara; co do jego obecności na arenach dla początkujących się nie wypowiadam). Jeżeli nie możesz do niego dotrzeć, to stwórz postać tylko do gry PvP. Żeby używać tzw. emotikonek, wpisz ''/'' i odpowiednie polecenie( tu: http://wiki.guildwars.com/wiki/Emote masz całą listę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:08, Adam k. napisał:

Doszledlem do wioski z ptakeim Moa swiatecznym, dostalem quetsa, ze on potrzebuje muzyki, co
mam dokladnie zrobic?

Wpisz np. /guitar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys dawno temu bylo do gwnightfall dodawany bonus key na 10h grania do eye of the north + 3 jakies bronie no i chcialem go wyprobowac
wpisalem to do add key''a no i tera nie wiem co mam wpisac w grze zeby dostac te trzy bronie lub przejsc do lokacji GWEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:43, lancuch napisał:

wpisalem to do add key''a no i tera nie wiem co mam wpisac w grze zeby dostac te trzy bronie
lub przejsc do lokacji GWEN


Komenda to "/bonus", a aby dostać się do północnej Tyrii (czyli lokacji z GWEN) musisz z kimś pogadać w jednym z 3 głównych miast (LA, Kamadan, Kaineng), wziąć questa i wejść do podziemii (tamtędy dostaniesz się na miejsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ! czytajcie uwaznie ... ;] chcem zacząć w to grać ;] a więc:
Skąd wziąść tą gierke ? kupić czy zassać na stronce ?
jak zalozyc acc?
płaci się?
itp. itd. jak komus sie chce to na gg prosilbym ;] 5538385 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 19:48, Manieusz napisał:

Chłopaki ! czytajcie uwaznie ... ;] chcem zacząć w to grać ;] a więc:
Skąd wziąść tą gierke ? kupić czy zassać na stronce ?
jak zalozyc acc?
płaci się?
itp. itd. jak komus sie chce to na gg prosilbym ;] 5538385 :)


Czesc
Kupic polecam podstawowke,czyli guild wars:prophecis albo nightfalla
kiedy juz kupisz dostaniesz w zestawie kod aktywujacy,instalujesz gre ,z reszta wszystko bedzie napisane w instrukcji
Płaci:)

Hmm wystarczyloby wydaje mi sie zerknac na gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś po ile chodzą Candy Cane Shardy albo może Wintersday Gifty ? Bo farmię na bitwach na śnieżki, i raczej będe sprzedawał, może dorobie się niezłej sumki dzięki eventowi... Tylko nie wiem czy shardy na gifty wymieniać i co za ile sprzedawać... ;) Proszę o dopowiedź kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować