Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 22:19, Valentino S.A. napisał:

gdzie można wygrac inne preznty niż te cukierki ? bo na guild wiki pisze też o innych a na
razie same te badzeiwne cukierki wygrywam ^^

Właśnie. Jest/będzie tam coś ciekawego? Bo na razie mam tylko Candy Cane Shards za bitwy na śnieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:20, DreaN napisał:

Wow :/ niee gralem troszke do 20 któregos lvl''a ...

Szczególnie, że lvli jest 20 a zdobycie tego dwudziestego właśnie to tak naprawdę początek gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:34, patrYX93 napisał:

> Wow :/ niee gralem troszke do 20 któregos lvl''a ...
Szczególnie, że lvli jest 20 a zdobycie tego dwudziestego właśnie to tak naprawdę początek
gry.

TAk , Tak ale komu normalnemu chce się zdobywac 20 lvl zeby zacząc grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, może tym dwóm milionom graczy gw? :)
Nie wszystko musi się każdemu podobać, gw jest grą bardzo dobrą. Akurat Tobie nie przypadła do gustu... trudno się mówi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:41, Budo napisał:

/.../

Eee, może tym dwóm milionom graczy gw? :)
Nie wszystko musi się każdemu podobać, gw jest grą bardzo dobrą. Akurat Tobie nie przypadła
do gustu... trudno się mówi ;]

Dokladnie :D nie chce mi sie juz klucic ale proponuje wam zagrac w diablo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:37, DreaN napisał:

TAk , Tak ale komu normalnemu chce się zdobywac 20 lvl zeby zacząc grac

Np mnie. Na kilku postaciach. A tak ogólnie, to jest nas...Pf, raptem parę milionów?

Poza tym, przed zdobyciem tego lvla się gra.

Koniec głupiego gadania z mojej strony. Jedni lubią GW,inni co innego - może tobie akurat nie spodobało się MMO? Tylko to jest temat o GW, tak więc jeśli ta gra Ci się nie podoba, nie wypowiadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:43, DreaN napisał:

Dokladnie :D nie chce mi sie juz klucic ale proponuje wam zagrac w diablo ^^


No jasne.Nie ma to jak "diaaablo mondre" wypowiedzi :].Swoją drogą,w DII przez BN też nieraz Nekro i Barbarianem pocinam,ale to inna półka-to jest klasyk.A GW to wymiatacz.To tak jak porównanie naszej starej polskiej Warszawki do dzisiejszego Ferrari ;].Po prostu inna półka :D.A w GW (już to czytałeś),a w szczególności w NF...gra rozkręca się później.Wiem coś o tym bo od Nightfalla zaczynałem :).Ale jak mówiłeś-gusta są różne :P.

PS.Kiedy będzie można zdobyć czapeczkę w Wintersday?Orientuje się ktoś??

Pozdro,Wesołych Świąt i fajnego Wintersday :]!

@ patrYX93 --> Jak mu się nie podoba to gdzie ma skrytykować? W Historyjce? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DreaN ma trochę racji - w Guild Wars prawdziwa gra rozpoczyna się po 20 lvlu (dopiero wtedy można przebierać w skillach), a po drodze generalnie są mało ciekawe questy (właściwie to nie przypominam sobie aby w GW były jakieś ciekawe questy, większość jest chyba tylko po to aby być :P), zaś samo levelowanie potrafi być żmudne i monotonne (szczególnie w GWP, gdzie trwa to najdłużej i przez długi czas gry ma się bardzo ograniczoną paletę skilli). Ale za to już w GWF i GWN levelowanie idzie szybciej, początkowe lokacje są o wiele przyjemniejsze w zwiedzaniu, no i na brak questów trudno narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:45, patrYX93 napisał:

Tylko to jest temat o GW, tak więc jeśli ta gra Ci się nie podoba, nie
wypowiadaj się.


A ja ci przypominam, że to jest FORUM, a nie kącik wzajemnej adoracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..słaby event
Walki na śnieżki - zapowiadało się ciekawie , a mnie to w ogóle nie wciągnęło , jak się dowiedziałem , innych też.
Quest - Mam z reniferami , nudy! Trzeba szukać 4 grupek reniferów (raz w jednej , raz w innej lokacji) , komu się chce tak latać? A nagroda też marna. 5k pd , 250g, 3 oddlamki .
Co wylatuje z potworów? - Narazie wyleciał mi jakiś odłamek dziadowski co służy do wydobywania surowców , bleee.
Kolekcjonerzy - u nich można dostać słodycze , piwo i bałwana , a wszystko za korzenie i odnóża.
Jak narazie bez czapek i rewelacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 23:02, Valentino S.A. napisał:

powie mi ktoś skąd moge wziąsc te naszyjniki świąteczne które moge wymienic u kolekcjonerów
na np bałwana


Nie ma żadnych świątecznych naszyjników. (Bynajmniej w Nightfall :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde no tera jest w kamadan w zagrodzie taki krasnal i on umiera co 5sec i trza cos tam z nim zrobic ale ludzie co juz go zrobili milcza jak grob
kumpel mi mowil ze na wikipedi mozna znalesc ale ja nie znalazlem :(
wie ktos co z tym krasnalem trza zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj , bo zanim wyszło gw:f i był sam proph grało się fajnie. Potem AN pokazała ze bez kombinowania( w propie , run do last mission wna kontynencie -> run misji -> pustynia -> run 3 misji -> bicie dlopka i masz 20lvl) w 1-2 dni mozna miec 20lvl i sie zaczeło gadanie. Zanim wyszło także gw:f jakos przyjemnie w takiej nie wiedzy robiło mi się kolejne questy by zdobyc TEGO skilla czy uzbierac kase na ten SUPER armor droknar bo kto to widzial by móc kupic max armor prawie na początku gry. I na koniec by bic pokłony tym nielicznym(wtedy) w fow armorach i płakać ze nasz miecz towarzyszący nam od askalonu jest słaby.
Ja pamiętam jak się cieszyłem z Brute sworda dmg 12-18 purple dmg cold 29hp 10% adren. Dostałem go od kumpla z guild i w tamtych czasach to było cos jak na ascalon i 5lvl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:42, Buhahahahaha napisał:

Czy jest to coś warte?

Wymień Sundering na Zealous i (opcjonalnie) Fortitude na Enchanting i masz perf Zodiaki, które możesz opchnąć za ok. 40-50k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 01:07, Krejt napisał:

> Czy jest to coś warte?
Wymień Sundering na Zealous i (opcjonalnie) Fortitude na Enchanting i masz perf Zodiaki, które
możesz opchnąć za ok. 40-50k.


Czekaj, sundering (+30hp) na zealous (+1 energy on hit) to jescze rozumiem a to fortunide to 20% armour penetration na 20% longer?

Dobra, już wiem, koledzy z gildi powiedzieli, to jeśli +15 zmienię na 20% longer i tamto na zealous to będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś namieszał...
Prefiks Sundering zmieniasz na Zealous 1/-1.
Sufiks Fortitude na Enchanting (pisałem że opcjonalnie, bo to zależy od buildu. Generalnie jednak Enchanting jest bardziej pożądany dla asasynów).

W efekcie masz Zealous Zodiac Daggers of Enchanting.
Dmg 7-17 req.9
Dmg +15%/ench. <--- tego za chiny nie wymienisz, bo nie ma slotu na inskrypcję
Energy 1/-1
Enchantments +20% longer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... a ile stoją upy: Zealous i enchantments?

PS pytam bo mi guru niestety ie chce ładować się

PS2 czy jest może taki zestaw do rozkładania przedmiotów w którym jest 100% szansa że przedmiot się zachowa? Bo bym jeszcze sprzedał to sundering i fortitude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować