Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Tu jest mapa i opis gdzie się pojawia Svanir:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Curse_of_the_Nornbear

Może trafił ci się jakiś błąd, normalnie po użyciu Volfen Spirit idziesz w okolice miejsc gdzie się pojawia i łatwo powinieneś go zauważyć (nawet bez użycia Volfen Spirit powinien się pojawić gdy pójdziesz w odpowiednie miejsca). Może po prostu zacznij tą misję jeszcze raz.

[No to dobrze, że już znalazłeś :)]

20080301220431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:50, T4KEDA napisał:

Odwiedziłem ołtarz wilka (mam błogosławieństwo wilka), spotkałem raz Svenira (taka trójkątna
wysepka w środku jaskiń) i potem gdzieś mi zwiał i wszędzie go szukałem (prawie, bo go
nie znalazłem).


Używaj błogosławieństwa aby go wytropić (zdaje się że skill od szybkości) na 100% znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:01, Kuba003 napisał:

Mam problem z logowaniem na konto Guild Wars.Kiedyś wchodziłem normalnie przez mail.
A tu pewnego dnia wchodzie i pisze że nie odnaleziono maila a przedtem normalnie wchodziłem
przez niego.


Sprawdź czy dokładnie wpisałeś adres mailowy. Być może pomyliłeś jakąś literkę. Innego wyjaśnienia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie tu nie było ( większość się chyba cieszyła ), wracam z pytaniem/prośbą o pomoc, potrzebny mi ktoś kto pomoże mi zrobić Lodowe jaskinie Smutków (misja koło Droknara ), sam nie daje rady, hero też nie pomagają, to może Wy ? GG jest na dole w podpisie w nick w grze na GS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawitaj na dystrykty inne niż polskie... Daj info na "Szukanie Drużyny", może ktoś się znajdzie.
Jak jesteś w jakiejś gildii, to tam szukaj pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech..
Mam monka na 10 lvl. Aby zrobić misję w Wykopaliskach Jokanur muszę mieć 12 lvl.. i tutaj jest problem.
Nie wiem skąd mam wziąść questy. Mam 10 lvl , chodze i nigdzie nie ma questów! Ja już nie wiem jak mam zrobić ten 12 lvl. Skąd mam wziąść jakieś questy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:22, Budep napisał:

/../

Straszny problem, do bystrzaków to ty nie należysz. Sam mam wareczkę tam (juz ciut dalej) ale na jaki elitarny pomysł wpadł Bjuti? Żeby wyjść samemu lub z jednym henchem i bić mobki, lub brać blessingi i oczyszczać lokacje.
Takie proste, a takie trudne, jak ja to mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o czymś tak oczywistym, jak guildwiki nie wiesz ;>? Zresztą, nie tylko lvl jest tu priorytetem, możesz też nabić odpowiedni rank w SS i tym sposobem ruszyć fabułę do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budep pytasz się jakbyś zaczął swoją przygodę z GW wczoraj -_-. Masz wiki , a samemu pomyśleć też nie jest ciężko ( lepiej nabić tytuł niż 12 lvl szybciej schodzi ) . Nawet JA to wiem a podobno to Ty jesteś mistrzem Gw ... n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę - co do mercha, co dobre dla hero, co wyciągnąć, ew. po ile sprzedać graczom.

Tak przy okazji - jakie macie sposoby na zarabianie w GW? Zbieram sobie na elite armor i muszę przyznać, że strasznie wolno idzie. Teraz latam po treasure''ach w NF, ale już większość otworzyłem. Z kampanii mam jeszcze Propha. A, sposoby nie wliczając farmu. ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi. :]

20080302141555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:18, Adham napisał:

A, sposoby nie wliczając farmu.


Vańkowanie, czyli oczyszczanie lokacji na HM, zarobek z mobów a potem za całokowite wyczyszczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Woj wystarczy ;). Ja osobiście gram Wojownikiem/Mnichem i gra mi się bardzo dobrze, a z umiejętności Mnicha niezbyt często korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...Budep, Budep...moje nauki Ci niewiele dały. Mówiłem Ci żebyś nie zakładał co parę tygodnie nowej postaci. Narobisz ich tam 8 a żadna z nich nie będzie miała powyżej 2kk expa. Czy nie lepiej mieć jedną lepszą (full unlock skili , torm sety , Cartographer itd). A co do zaczęcia gry monkiem ,musisz wiedzieć że ponosisz ogromną odpowiedzialność za drużyne , nie chcesz chyba żeby po każdej misji pisali do Ciebie "n00b monk" co wśród grona nie wychowanych ludzi zdarza się często. Ja mam jedną postać z powyżej 3kk expa (może wiecej) i jestem z niej bardzo dumny , gdyż włożyłem w nią tyle wysiłku i pracy że posiada teraz :

- Perf. Destro Staff
- Bandana (for Jarzy : Chusta)
- Blindfold (for Jarzy : Przepaska)
- Black Dyed Luxon 15k armor
- Black Dayed Ancient armor
- I wiele wiele więcej ciekawych rzeczy.

No coż moim zdaniem powinieneś zrobić swojego mesa albo warka bardziej wypasionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam o to taki build
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/R_Solo_Rajazan%27s_Fervor_Farmer

prosz e abyscie mi powiedzieli bo nie znam super jakos angielskiego
do czego on dokladniej sluzy bo wiem ze do farmingu ale do farmienia czego?
i czy jest dobry??

najlepiej jakby ktos mogl napisac do mnie na gg 4545911 to bym zadal wiecej pytan ;)

za kazda pomoc dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 17:38, jasiu1993 napisał:

prosz e abyscie mi powiedzieli bo nie znam super jakos angielskiego
do czego on dokladniej sluzy bo wiem ze do farmingu ale do farmienia czego?

do farmu Rajazana (boss w Factions, w okolicy..hmm.. chyba Harvest Temple).

Dnia 02.03.2008 o 17:38, jasiu1993 napisał:

i czy jest dobry??

może i dobry, ale trudny w użyciu. jeśli nie jesteś uber-Pr0 to sobie odpuść i weź za coś prostszego, szkoda tracić nerwów.

Dnia 02.03.2008 o 17:38, jasiu1993 napisał:

najlepiej jakby ktos mogl napisac do mnie na gg 4545911 to bym zadal wiecej pytan ;)

do mnie nie pisz, wychowałem już kilka pokoleń nowicjuszy w GW i mam dość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pomozecie mi bo szukam czegos do farmienia ale mam tylko factions
i jako glowna profke lowce
jaka wziasc jako druga zeby miec dobry build na farming ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:53, jasiu1993 napisał:

to pomozecie mi bo szukam czegos do farmienia ale mam tylko factions
i jako glowna profke lowce
jaka wziasc jako druga zeby miec dobry build na farming ?


Będzie ciężko. PVX nie zna buildu opartego na samym F dla Rangera na jakiś farm. Ten który podałeś jest dla aska. Na Rangerze nie zadziała.
Po prostu graj - rób fabułę i questy, a kasa sama przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować