Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 23:14, loytartoreto napisał:

> A właśnie. Jak można zamienić części łuku, lub np. wydobyć wszystko co się w niego
wpakowało?
Żeby coś wpakować to trzeba mieć jakąś część ulepszającą kliknąć dwukrotnie najechać
na broń/armor i bach. Żeby wydobywać z niego upy trzeba użyć takiego czegoś jak ,,Specjalistyczny
zestawu do odzyskiwania surowców'''' (dostępny u kupca). Ale wtedy istnieje 50%, że zniszczysz
item. No chyba, że użyjesz ,,Doskonałego zestawu do odzyskiwania surowców''''.


A doskonały u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:20, lukasz11111 napisał:

A doskonały u kogo?

Trza mieć Eye of the North. I wtedy np. w Gunnar''s Hold jest pan od Przedmiotów Zużywalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:39, loytartoreto napisał:

Tak, jak kupisz NF +2, FC + 2, EotN +0.


Aha dzięki. No to teraz walne sobie wojownika. Wydrukuje wszystkie questu i elite skills. I lece do 20lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie nie o to mi chodziło pisalem szybko bo czasu nie miałem. Chce zacząć robić ten tytuł...i nie chce on się od początku gry uaktywnić...żeby zaczęly lecieć punkty doświadczenia. I żeby nie było patrze cały czasy i mam zero śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:02, Lord Andre 1 napisał:

/ciach/

Najwyraźniej chodzi Ci o Legendary Survivor - jego pierwszy poziom zobaczysz dopiero po dobiciu do 20-tego poziomu bez ani jednej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gw : factions i teraz planuje kupić prophecies ( czy jakoś tak ). I mam pytanie czy postacią z gry fabularnej factions da się przejść kampanię prophecies. I do którego levelu maksymalnie rozwija się postać w gw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:10, Pioperus napisał:

/ciach/

Da się - ale wątek fabularny kontynuujesz od Lion`s Arch. Do wcześniejszych misji musisz dojść sam lub wynająć runnera.
20-ty poziom jest maksymalnym poziomem postaci w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że dopiero go zobacze jak dopije bodajrze 140tys pkt ale jak wcześniej gralem inną postacią to po 4 lvl jak nacisnałem H to mogłem zobaczyć postep tego tytułu czyli ile mam już expa, a teraz na nowej postaci nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:59, Lord Andre 1 napisał:

No ja wiem, że dopiero go zobacze jak dopije bodajrze 140tys pkt ale jak wcześniej gralem
inną postacią to po 4 lvl jak nacisnałem H to mogłem zobaczyć postep tego tytułu czyli
ile mam już expa, a teraz na nowej postaci nic.

Nie mogłes mieć na 4lvl tego w profilu tytułów, bo dopiero widnieje od levelu piątego. "This title track will only appear on the Hero Panel upon attaining level 5 with zero deaths. If the character has died prior to reaching level 5, this title track will not appear." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:59, Lord Andre 1 napisał:

/ciach/

Częściowo masz faktycznie rację: tytuł pojawia się w zakładce po osiągnięciu 5 poziomu z zerem śmierci na koncie. Jeśli Ci się nie pokazał tzn. że już gdzieś padłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:25, Pioperus napisał:

/ciach/

Po dodaniu klucza do już istniejącego konta będąc w Kaineng Center swoją postacią pojawi Ci się informacja od kogo wziąć quest, który pozwoli Ci się dostać na tereny Prophecies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic GW: Nightfall ? Chciałbym za parę miechów kupic tą częśc, dla nowych profesji m.i.n derwisz. A jak z fabułą ? np: jest jakiś nowy mistrz i jak zaczynamy grę ? też coś jak w Factions ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra moja pomyłka już nie pamiętałem, który to był level ale o taką odpowiedź mi chodziło. Już myślałem, ze coś nie tak dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:35, dambialko napisał:

Warto kupic GW: Nightfall ?


Bardzo warto kupić NF. Przede wszystkim dla bohaterów, którzy sa bardzo pomocni w grze.
Co do fabuły to mnie osobiście się podoba. Nie jest przydługawa jak w Propie, sa zwroty akcji i niespodzianka. Aczkolwiek powiem szczerze, że ostateczna walka z "wielki złym" jest śmiechu warta. Za łatwa po prostu. Ale i tak warto. Dojdzie Ci 140 nowych elitarnych skilli na przykład. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować