Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 21:53, balduran2 napisał:

Jaki jest koszt zakupu samego konta do gry?
Tudzież dokupienia kluczy do kolejnych kampanii?


Samego klucza nie kupisz, chyba, że na allegro, ale nie zdziw się jak nie będzie działać ...

Kupujesz pudełeczko, masz płytkę, instrukcję i kluczyk. Instalujesz, dajesz klucz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:45, Azrathel napisał:

xD coś w stylu cyrkowego czarodzieja krzyczącego na local: "look at me m8s! im gonna
change color of my skin! evrbdy, 1, 2, 3, POOOF!! its greeeeeen now! muuahahaha" i wszystkie
nubki szaleją z rozkoszy? :P

Nieee no co ty ;P. Po piszą na whispie do ciebie lub na lokalu jak nie znają opcji whispania i się po pytają ;D, jak to zrobiłeś lub stwierdzą, że cheatujesz ;D.
Kalejdoskop---> To jest elite armor więc trochę drogi ;P, ale możesz sobie sprawić jeśli masz Factions i rytka tańszą tego wersje ;D http://guildwars.pl/redakcyjny/zbrojegwf/rtkurzick.jpg ;D
Outlander---> what? nie spotkałem się z czymś takim ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, jak tutaj taka wspaniała atmosfera to chyba jednak wybiorę GW zamiast (z bólem jako fanboy Conana Cymmeryjczyka) AoC.

Tylko jak odbywa się ogólny trade: sprzedajesz kupcom czy innym graczom? I czy można iść np. do tawerny i sobie pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:57, Kalejdoskop86 napisał:

Niee, jak tutaj taka wspaniała atmosfera to chyba jednak wybiorę GW zamiast (z bólem
jako fanboy Conana Cymmeryjczyka) AoC.

Tylko jak odbywa się ogólny trade: sprzedajesz kupcom czy innym graczom? I czy można
iść np. do tawerny i sobie pogadać?


Nie ma tawern ;P. Ja gdybym miał kasę wybrałbym AoC :P. Oczywiście w sytuacji gdzie wiem, że będę miał kasę na abonament ;P. W GW masz poprostu miasto, ale na zasadzie platformy, po której się poruszasz ;P. Nie ma tam miejsc typu mieszkanie, kawiarenka ;D, a jak się chce gadać to pisze się na whispie ;P... Tak można się komunikować nawet w najdalszych zakamarkach GW ;P.
Możesz sprzedawać i kupcom (merchantom) i ludziom. Wszystko zależy czy item jest coś wart jeśli nie jest to sprzedaje się go w cenie zawartej na dole opisu itemka i do mercha ;P za np. 300 g ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można handlować z graczami oraz niepotrzebne rzeczy sprzedawać kupcom. Jeśli chodzi o gadanie - to graczy można spotkać w głównych miastach (w Prophecies Lion''Arch, w Factions Kaineng Center, a w Nightfall Kamadan). Są też do wyboru dystrykty w osadach - takie jakby "serwery" - w tym samym miejscu w świecie gry tylko inni gracze ;p

EDIT: Spóźniony jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:57, Kalejdoskop86 napisał:

Tylko jak odbywa się ogólny trade: sprzedajesz kupcom czy innym graczom? I czy można
iść np. do tawerny i sobie pogadać?

Można sprzedawać i kupcom i innym graczom. A jak chcesz sobie pogadać to do Spamadanu ;P. Tawerny ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:00, garrick napisał:

Nie ma tawern ;P. Ja gdybym miał kasę wybrałbym AoC :P. Oczywiście w sytuacji gdzie wiem,
że będę miał kasę na abonament ;P. W GW masz poprostu miasto, ale na zasadzie platformy,
po której się poruszasz ;P. Nie ma tam miejsc typu mieszkanie, kawiarenka ;D, a jak się
chce gadać to pisze się na whispie ;P... Tak można się komunikować nawet w najdalszych
zakamarkach GW ;P.

Łee, to trochę już nie bamboocha. :/
No cóż, ja wybrałbym AoC, ale boję się o własne nerwy i PC nowy... i nie powiem, kasę na abonament szkoda by mi było płacić z bugi czy niedopracowanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:55, Outlander-pro napisał:

Samego klucza nie kupisz, chyba, że na allegro, ale nie zdziw się jak nie będzie działać

Na pewno jest taka możliwość - nawet chyba na oficjalnej stronie można kupić konto do gry, tylko nie wiem jaki to jest koszt.

Dnia 07.08.2008 o 21:55, Outlander-pro napisał:

Kupujesz pudełeczko, masz płytkę, instrukcję i kluczyk. Instalujesz, dajesz klucz i tyle.

Ale rzecz w tym, że ja nie chcę kupować "pudełeczka" bo już mam, a chciałbym zakupić drugie konto żeby grać z siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:57, Kalejdoskop86 napisał:

Niee, jak tutaj taka wspaniała atmosfera to chyba jednak wybiorę GW zamiast (z bólem
jako fanboy Conana Cymmeryjczyka) AoC.

Tylko jak odbywa się ogólny trade: sprzedajesz kupcom czy innym graczom? I czy można
iść np. do tawerny i sobie pogadać?


Nie ma tawern, w ogóle GW jest inne niż inne MMO, bo to nie MMO. Świat jest dość ograniczony, i gdybym miał kase, też wziąłbym AoC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 22:15, Budep napisał:


Nie ma tawern, w ogóle GW jest inne niż inne MMO, bo to nie MMO. Świat jest dość ograniczony,
i gdybym miał kase, też wziąłbym AoC :)

Widzę nieścisłość. To jest pełnokrwisty MMO. Nie jest to typowy RPG :). Przemyśl to! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:15, Budep napisał:

Nie ma tawern, w ogóle GW jest inne niż inne MMO, bo to nie MMO. Świat jest dość ograniczony,
i gdybym miał kase, też wziąłbym AoC :)

Popieram bartog123, bo to jest MMO, z tym, że brakuje mu dużo do RPG. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:16, bartog123 napisał:


>
> Nie ma tawern, w ogóle GW jest inne niż inne MMO, bo to nie MMO. Świat jest dość
ograniczony,
> i gdybym miał kase, też wziąłbym AoC :)
Widzę nieścisłość. To jest pełnokrwisty MMO. Nie jest to typowy RPG :). Przemyśl to!
;d


?

http://pl.wikipedia.org/wiki/CORPG - Guild Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:18, Kalejdoskop86 napisał:

> Nie ma tawern, w ogóle GW jest inne niż inne MMO, bo to nie MMO. Świat jest dość
ograniczony,
> i gdybym miał kase, też wziąłbym AoC :)
Popieram bartog123, bo to jest MMO, z tym, że brakuje mu dużo do RPG. :p


To nie jest MMO, a CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:19, Budep napisał:

To nie jest MMO, a CO.


Właśnie głównym błędem ludzi patrzących na GW jest to, że nazywają go MMO.

Apel do wszystkich to jest CORPG - czyli świat gry jest jedną wielką instancją, przyjaciół do gry możesz znaleźć tylko w osadach9 (miejscach, które nie są instancjami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:19, Budep napisał:

> > Nie ma tawern, w ogóle GW jest inne niż inne MMO, bo to nie MMO. Świat jest
dość
> ograniczony,
> > i gdybym miał kase, też wziąłbym AoC :)
> Popieram bartog123, bo to jest MMO, z tym, że brakuje mu dużo do RPG. :p


To nie jest MMO, a CO.

Ale CO nie oznacza, że gra nie może być MMO... ;P
Z wikipedii "w których duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie." Gdy wychodzimy do lokacji możemy grać z dużą ilością osób gdy są w teamie ;P, w mieście też jest dużo osób, a przecież grasz z nimi, np. handlując ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 22:26, garrick napisał:

>
>
> To nie jest MMO, a CO.
Ale CO nie oznacza, że gra nie może być MMO... ;P



E? CO wyklucza MMO i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:35, SoriusH napisał:

Chciałem zacząć grać Warriorem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto brać tą profesje
jako profesję podstawową?

Nie. Nudny i za latwo sie nim gra. Tak, to byla moja subiektywna opinia na bazie przejscia calego Prophecies Warriorem, ktorym pod koniec meczylem sie juz niemilosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować