Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 15:27, Farmer Widomo napisał:

Koniec z tym. Twoja głupota mnie przerosła.


Mnie przerosło Twoje chamstwo prezentowane nieustannie.
Żegnam, możesz nie wracać. Na innych kontach też.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś on-line, to skorzystam i się zapytam:
Dłuuugo grasz w GW sądząc po twoich postach i mam pytanie: czy GW działa na Viście 32bit? Dostałem odpowiedź, ale wolę się zapytać jeszcze kilku ludzi. Chodzi o to, czy grać w GW czy poczekać aż będzie druga część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:49, Kalejdoskop86 napisał:

Widzę, że jesteś on-line, to skorzystam i się zapytam:
Dłuuugo grasz w GW sądząc po twoich postach i mam pytanie: czy GW działa na Viście 32bit?
Dostałem odpowiedź, ale wolę się zapytać jeszcze kilku ludzi. Chodzi o to, czy grać w
GW czy poczekać aż będzie druga część?


Słuchaj, ja mogę potwierdzić. GW to gra cały czas optymalizowana poprzez aktualizacje ściągane z Internetu. Gwarantuję, że będzie działać na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 21:34, Adamzzz napisał:

Słuchaj, ja mogę potwierdzić. GW to gra cały czas optymalizowana poprzez aktualizacje
ściągane z Internetu. Gwarantuję, że będzie działać na Viście.

Mówisz? Dobra, wierzę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:49, Kalejdoskop86 napisał:

Widzę, że jesteś on-line, to skorzystam i się zapytam:
Dłuuugo grasz w GW sądząc po twoich postach i mam pytanie: czy GW działa na Viście 32bit?
Dostałem odpowiedź, ale wolę się zapytać jeszcze kilku ludzi. Chodzi o to, czy grać w
GW czy poczekać aż będzie druga część?


Odpowiedź jak widzę już dostałeś :)
Poza tym ja gram na XP, więc nie jestem tutaj w stanie potwierdzić. Ale skoro Cinus i Adam tak twierdzą, to można być spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:30, walgierz napisał:

Poza tym ja gram na XP, więc nie jestem tutaj w stanie potwierdzić. Ale skoro Cinus i
Adam tak twierdzą, to można być spokojnym.

Rzeczywiście, a jak słyszę, że optymalizują grę na bieżąco to mogę być wręcz pewien, że będzie na Viście ładnie chodzić. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale dobry gracz z każdym buildem wszędzie sobie poradzi.

Poproś Kubicę o to, by się ścigał Polonezem. W końcu to pro kierowca, musi dać radę Mclarenowi i Ferrari. :)

Co do tej misji z pochodniami- jeżeli gra się we dwóch, nie powinno być żadnego problemu. Gorzej jest potem, kiedy to atakują cię z obydwu stron, no ale jeśli ułoży się jakiś prosty plan, misja stanie się łatwiutka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:30, Człowiek Drzwi napisał:

Tak robiłem i mi nie brało to za tego wykonane po zapaleniu latarni :/ arobiłem to w mniej niż 20 sekund i co jest frustrujące.


Hmm a czy czekałeś do końca misji żeby sprawdzić czy gra zaliczyła bonus? Bo w tym przypadku info o zaliczeniu bonusa dostajesz dopiero po zaliczeniu głownych celów misji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 22:10, SaraterWarrior napisał:

> A może ktoś ma zbędny klucz do triala GW?Po prostu przed zakupem lubię wypróbować
grę:)

Mam klucze do Factions z CDA. Moge ci wysłać jak podasz e-mail, ale klijenta będziesz
musział samemu ściągnąć z neta.

Gdzieś na oficjalnej stronie widziałem GW.

Byłbym wdzięczny za klucz.Sory że tak długo się decydowałem:)
pirks4o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 07:24, HumanGhost napisał:

Hmm a czy czekałeś do końca misji żeby sprawdzić czy gra zaliczyła bonus? Bo w tym przypadku
info o zaliczeniu bonusa dostajesz dopiero po zaliczeniu głownych celów misji. :)


O żesz czyli potwierdzenia nie dostane :/ czekałem 3 razy do końca i nic :( Damn it,znowu muszę tą misję przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Idź z jakimś kumatym znajomym z gildii, który pomoże i zrobisz za pierwszym razem. Koniec. Olej pugi, bo thk z bonusem się raczej w pugu nie zrobi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:42, Pirxpl napisał:

Byłbym wdzięczny wielce za klucz trialowy do jakiejkolwiek części GW.Gra mnie kusi,jednak
chciałbym ja sprawdzić.
pirks4o2.pl


Klucze się wysyłają. Na pewno ci się spodoba. Ale pamiętaj jak by co, żeby kupować Propha a nie factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak już chciałbym jakiś MMO to tylko GW. Przekonałem się chyba, bo gra na serio piękna pewnie. Kiedyś kupię, ale na razie muszę się skupić na kupowaniu różnych shooterów na mój nowy PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:41, SaraterWarrior napisał:

> Byłbym wdzięczny wielce za klucz trialowy do jakiejkolwiek części GW.Gra mnie kusi,jednak

> chciałbym ja sprawdzić.
> pirks4o2.pl

Klucze się wysyłają. Na pewno ci się spodoba. Ale pamiętaj jak by co, żeby kupować Propha
a nie factions.

Dzieki WIELKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:17, L33T napisał:

To już nie WoW ? A tak szczerze to "Who cares?".

No bo mam dylemat między WoW, GW, AoC i WAR, ale ostatecznie chyba GW wybiorę.
Poza tym, kiedy mówiłem, że chcę akurat grać w WoW? W temacie o WoW tak, ale się rozmyśliłem w momencie wyjścia AoC i zapowiedzi WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:22, L33T napisał:

Tak graj w GW które nie jest MMO, lub AoC w którym kiedyś wszystko będzie. A najlepiej
trzymaj się shooterów.

GW to COMMO. Trzymać się shooterów będę, ale w AoC pogram jak będzie wszystko już zoptymalizowane i będzie mniej bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować