Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2008 o 17:34, L33T napisał:

Fajnie i co z tego ? Idziesz w ślady kolegi SaraterWarrior i z wątku robisz sobie blog
?

Ty mnie chyba nie lubisz, ale cóż... :)
Nic nie robię, tylko zastanawiam się, bo jak GW kupię, to pewnie później będą kolejne dodatki itp. ... , przy WoW dodatki i abonament, AoC - abonament, a przy WAR abonament i pewnie też dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gz widać że spamisz bo lubisz bo nawet nie czytasz strony producenta GW nie będzie więcej dodatków tylko będzie GW 2. Eot z mojej strony, a ty sobie spamuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:42, L33T napisał:

Gz widać że spamisz bo lubisz bo nawet nie czytasz strony producenta GW nie będzie więcej
dodatków tylko będzie GW 2. Eot z mojej strony, a ty sobie spamuj dalej.

Pff, nie wiem co ty tak mnie nie lubisz, heh.

Czytałem o GW dużo i wiem, że nie będzie kolejnych dodatków, tylko GW2. Chodziło mi o te dodatki, co teraz są.
I nie spamuję "panie znawco" ... eot, bo pyskówka będzie, a ty nadal przy swoim będziesz siedział i przyczepisz się chociażby jednej literki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:18, bartog123 napisał:

Przestań L33t ma w 100% racji w jaki sposób wykorzystujesz ten temat. Spam za spamem
z twojej strony ;(

Co ja robię? Nie wiem co wybrać i nie spamuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w GW od wczoraj :) Trochę pobiegałem, pozwiedzałem porobiłem zadań...
Nazbierało się w związku z tym kilka pytań...

Na którym dystrykcie grać najlepiej? Na polskim prawie nie ma ludzi. Najwięcej na amerykańskim i angielskim. Który wybrać?

Czy jest coś takiego jak blok w walce? Czy ta tarcza to tylko tak dla picu a cała walka rozgrywa się automatycznie?

Czy można walczyć dwoma broniami naraz?

Gdzie można kupić lepsze eq? Nie mówię tu o graczach, tylko o NPCach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Na którym dystrykcie grać najlepiej? Na polskim prawie nie ma ludzi. Najwięcej na amerykańskim
i angielskim. Który wybrać?

bez znaczenia, w dowolnym momencie możesz zmieniać dystrykt. polecam angielskie, zwykle dużo osób i brak problemów ze znalezieniem puga (przypadkowych graczy) do wykonywania misji. jeśli masz gildię, której członkowie Ci pomogą, wybór dystryktu nie jest ważny.
ja korzystam z hiszpańskich, bo mniejszy tłok i szybciej się wczytują :P a jak chcę pohandlować to wybieram angielskie.

Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Czy jest coś takiego jak blok w walce? Czy ta tarcza to tylko tak dla picu a cała walka
rozgrywa się automatycznie?

tarcza dodaje kilka punktów do obrony (maks. 16), blokować można dzięki umiejętnościom.

Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Czy można walczyć dwoma broniami naraz?

dwa miecze / dwa topory i jazda na wroga? nie. zabójcy (profesja z Factions) używa dwóch sztyletów, klasy czarujące mogą mieć dwa przedmioty w łapach (różdżka i fokus). klasycznego dual-wielda nie znajdziesz.

Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Gdzie można kupić lepsze eq? Nie mówię tu o graczach, tylko o NPCach.

graj, praktycznie w każdym kolejnym mieście można kupić coraz to lepszy sprzęt (głównie pancerze, bo broń można bez problemu ''wydropić'' z przeciwników) :)

Kalejdoskop -> jesteś męczący, pytaj o konkrety, to nie jest 'kącik przemyśleń wszelakich' ani 'pomówmy o moim spamie'.

Pernia -> półautomatyczny blok? WTF??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Gram w GW od wczoraj :) Trochę pobiegałem, pozwiedzałem porobiłem zadań...
Nazbierało się w związku z tym kilka pytań...

Na którym dystrykcie grać najlepiej? Na polskim prawie nie ma ludzi. Najwięcej na amerykańskim
i angielskim. Który wybrać?

Dystrykty możesz zmieniać jak rękawiczki ;d

Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Czy jest coś takiego jak blok w walce? Czy ta tarcza to tylko tak dla picu a cała walka
rozgrywa się automatycznie?

Iż tak to powiem, półautomatycznie :P. Zawsze masz jakiś % szans na blok, z tym że są skille które np dają ci 75% szans na blok przez ileś sekund lub ileś ataków.

Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Czy można walczyć dwoma broniami naraz?

Nie.

Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Gdzie można kupić lepsze eq? Nie mówię tu o graczach, tylko o NPCach.

EQ? Sprawa wygląda tak, Armory kupujesz TYLKO I WYŁĄCZNIE u NPC, a bronie u graczy, lub sam je farmisz ( co to farm, to odsyłam to wiki, napewno znajdziesz ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:47, Pernia napisał:

Iż tak to powiem, półautomatycznie :P. Zawsze masz jakiś % szans na blok, z tym że są
skille które np dają ci 75% szans na blok przez ileś sekund lub ileś ataków.

Ale mi chodzi o to czy jakimś klawiczem robie blok, ale domyślam się że nie ;]

Dnia 19.08.2008 o 18:47, Pernia napisał:

> Gdzie można kupić lepsze eq? Nie mówię tu o graczach, tylko o NPCach.
EQ? Sprawa wygląda tak, Armory kupujesz TYLKO I WYŁĄCZNIE u NPC

A dlaczego miałbym nie kupować armorow od graczy? I gdzie sią npce mający zbroje bo chyba nie znalazłem żadnego :)

I jeszcze jedno pytanie. Czy żeby chodzić WSAD muszę trzymać prawy przycisk myszy? Nie da sie jakoś zrobić żeby bez niego normalnie się poruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:51, Deejay napisał:

Ale mi chodzi o to czy jakimś klawiczem robie blok, ale domyślam się że nie ;]

Nie, tylko skille :)

Dnia 19.08.2008 o 18:51, Deejay napisał:

A dlaczego miałbym nie kupować armorow od graczy? I gdzie sią npce mający zbroje bo chyba
nie znalazłem żadnego :)

im dalej z fabułą, tym będziesz trafiał na armory :)

Dnia 19.08.2008 o 18:51, Deejay napisał:


Nie próbuj kupować od graczy armorów, bo zaraz zaczna sie wyzwiska (na pol. dys) Dlaczego? Armorów nie da sie kupowac od innych graczy, poniewaz zaraz po zakupie, dopasowuja sie do gracza.

Dnia 19.08.2008 o 18:51, Deejay napisał:

I jeszcze jedno pytanie. Czy żeby chodzić WSAD muszę trzymać prawy przycisk myszy? Nie
da sie jakoś zrobić żeby bez niego normalnie się poruszać?


Nie. Mozna sie poruszac myszka, tzn klikac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Na którym dystrykcie grać najlepiej? Na polskim prawie nie ma ludzi. Najwięcej na amerykańskim
i angielskim. Który wybrać?


Im więcej graczy tym dłużej ładują się lokacje Town i Outpost, choć z szybkim Netem nie ma problemu. Im więcej graczy tym większa szansa na znalezienie kogoś do drużyny, można zamiast graczy werbować najemników, ale ci czasem walczą jak tumani, z graczami też bywa różnie, ale gracz to co innego jak AI. :) Co do Amerykanów... dzięki nim zawaliłem masę misji. :) Fakt najszybciej można skompletować drużynę na amerykańskim dystrykcie, ale... to straszne lamy. :) Jednak jak już trafisz na zgrany team to powymiatają za Ciebie lokację. :P
Bywam też na niemieckim dystrykcie. Trzeba chodzić tam gdzie Cię zrozumieją. Na polskim mało osób, wpadam tam jak spada mi transfer Neta, lub nie chce mi się specjalnie zmieniać dystryktu.

Dnia 19.08.2008 o 18:41, Deejay napisał:

Gdzie można kupić lepsze eq? Nie mówię tu o graczach, tylko o NPCach.


W lokacjach Town powinni być NPC''e którzy mają Imię_NPCa [Armor], u nich możesz craftować nowe zbroje. Oczywiście mając dość złota i/lub surowców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:57, szerszeń45 napisał:

W lokacjach Town powinni być NPC''e którzy mają Imię_NPCa [Armor], u nich możesz craftować
nowe zbroje. Oczywiście mając dość złota i/lub surowców. :)

No właśnie kurde nie ma :/ Albo źle szukam...
W tej całej stolicy jest tylko kupiec, ten co robi różne rzeczy z surowców, ten który personalizuje broń i jcyś tam kolekcjonerzy...

Budep

Dnia 19.08.2008 o 18:57, szerszeń45 napisał:

Nie. Mozna sie poruszac myszka, tzn klikac ;p

Tzn ja chodzę klawiszami WSAD, ale żeby normalnie to funkcjonowało (jak w FPSach muszę cały czas prawy myszy trzymać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 19:07, Deejay napisał:

No właśnie kurde nie ma :/ Albo źle szukam...
W tej całej stolicy jest tylko kupiec, ten co robi różne rzeczy z surowców, ten który
personalizuje broń i jcyś tam kolekcjonerzy...


w jakim jesteś mieście, w jakiej kampanii? jeśli zacząłeś od Propha i biegasz po zielonych łączkach Ascalonu, pełnych świergoczących ptaszków i niepokojonych jedynie przez bandytów to nic dziwnego, nie można tam zrobić zbroi.

edit.
R to automatyczny bieg do przodu. C namierza najbliższego wroga, spacja powoduje, że bohater biegnie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 19:13, Azrathel napisał:

w jakim jesteś mieście, w jakiej kampanii? jeśli zacząłeś od Propha i biegasz po zielonych
łączkach Ascalonu, pełnych świergoczących ptaszków i niepokojonych jedynie przez bandytów
to nic dziwnego, nie można tam zrobić zbroi.

tak zacząłem od propha.
Z tą zbroją chodziło mi o to, że nie mogę znaleźć NPCa sprzedającego armor...
BTW a żeby wylootować gdzie mam chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 19:15, Deejay napisał:

tak zacząłem od propha.
Z tą zbroją chodziło mi o to, że nie mogę znaleźć NPCa sprzedającego armor...

w pre (wesolutka, zieloniutka kraina) go nie ma.

Dnia 19.08.2008 o 19:15, Deejay napisał:

BTW a żeby wylootować gdzie mam chodzić?

wyjdź z pre i graj normalnie, wszystko samo przyjdzie. jak podrośniesz to będzie Ci dropił coraz to lepszy sprzęt.

edit.

o, Budep, dobrze, że o tym wspomniałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 19:15, Deejay napisał:

Z tą zbroją chodziło mi o to, że nie mogę znaleźć NPCa sprzedającego armor...
BTW a żeby wylootować gdzie mam chodzić?



Bedzie dropil sprzecior, jak mowi Azrathel, ale armory nigdy nie dropia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 19:15, Deejay napisał:

BTW a żeby wylootować gdzie mam chodzić?


W Pre Ascalonie zbroje można zdobyć tylko u collectorów:
http://guildwars.wikia.com/wiki/Armor_collectors_(Ascalon_Pre-Searing)

EDIT: forum chyba nie łapie ostatniego nawiasu, więc link może normalnie nie działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować