Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2008 o 19:41, SaraterWarrior napisał:

Szkoda. Mi się wydawało, że jak przeglądałem herosów to przy którymś było napisane Factions.


Jest hero w Fc, ale wymagane jest posiadanie Nightfall i tam chyba trzeba quest jakiś zrobić. ;) Z samym Factions nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint!
Heh... Gram w Factions, apotem zamierzam kupić Prophecies ---> Nightfall ---> Eye of North ---> Guild Wars 2(?)
No cóż... A jakie ciekawe tytuły można zdobyć w Factions oprócz: Obrońca Kintaju, Kintajski Odkrywca, Imprezowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:54, Kerberos napisał:

No cóż... A jakie ciekawe tytuły można zdobyć w Factions oprócz: Obrońca Kintaju, Kintajski
Odkrywca, Imprezowicz?


Wszystkie core + core w wersji factions (katrograf, vanquisher, guardian, łowca skilli elitarnych) + za przymierze, to jest zdobywając punkty Kurzickow/Luxonów -> http://wiki.guildwars.com/wiki/Titles

Tu masz wszystko opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:54, Kerberos napisał:

No cóż... A jakie ciekawe tytuły można zdobyć w Factions oprócz: Obrońca Kintaju, Kintajski
Odkrywca, Imprezowicz?

Wszystkie tytuły Core (dostepne zawsze) i dostępny tylko w Facu http://wiki.guildwars.com/wiki/Allegiance_rank. A jakie to są Core to patrz link Azry, trzy posty wyzej. Tak trudno było tam wejść? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy można jakoś zakupić na gram.pl sam klucz ktory pozwoli na sciagniecie gry poprzez programik ze strony producenta ? Na allegro sa takie klucze, ale bezpieczniej byloby na gram.pl, zwlaszcza ze placac za przesylke itp zaplace sporo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 20:15, suprise18 napisał:

czy można jakoś zakupić na gram.pl sam klucz ktory pozwoli na sciagniecie gry poprzez
programik ze strony producenta ? Na allegro sa takie klucze, ale bezpieczniej byloby
na gram.pl, zwlaszcza ze placac za przesylke itp zaplace sporo wiecej.


Na stronie producenta ani na gram, nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:42, Adham napisał:

> Szkoda. Mi się wydawało, że jak przeglądałem herosów to przy którymś było napisane
Factions.

Jest hero w Fc, ale wymagane jest posiadanie Nightfall i tam chyba trzeba quest jakiś
zrobić. ;) Z samym Factions nie da rady.


No to chyba następne kupie sobie GWEN, a może nightfall bo starsze i wieksze szanse wycofania ze sprzedarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko:
Sprzedałem na pewnym znanym wszystkim serwisie trzy części GW + konto (za dośc atrakcyjną cenę stanowiącą około 50% nowych egzemplarzy) Niestety, dostałem maila od kupującego, że konto zostało zbanowane. Nie miałem pojęcia, że coś takiego może się stac, ale niestety w oczach owej osoby mogę byc postrzegany jako oszust. Domyślam się, że nie da się z owym fantem nic zrobic, jednak mam pytanie, czy tak jest zawsze? Tzn, czy sprzedaż jakakolwiek i po jakiejkolwiek cenie kont jest nielegalna? Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Z góry przepraszam, jeśli któteś z pytań (lub cały post) jest wręcz żałosne jednak trochę się tym martwię i gdybym wiedział, że coś takiego może wystąpic to w ogóle bym gry nie sprzedawał (mimo, że tak w nią już od około 3 miesięcy nie grałem i bym nie grał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sprzedawałem, to mi konta nie zabanowali. Bardzo dziwny przypadek. A przypadkiem nie próbowałeś w grze gdzieś go opchnąć? Bo to jest nielegalne, a w sumie gdy sprzedajesz GW na Allegro czy gdziekolwiek indziej, to to jest legalne, bo konto jest twoją własnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 21:50, Łeber napisał:

Ja jak sprzedawałem, to mi konta nie zabanowali. Bardzo dziwny przypadek. A przypadkiem
nie próbowałeś w grze gdzieś go opchnąć? Bo to jest nielegalne, a w sumie gdy sprzedajesz
GW na Allegro czy gdziekolwiek indziej, to to jest legalne, bo konto jest twoją własnością.

Ha! dosłownie przed momentem zauważyłem, że na mój e-mail przyszła wiadomośc dotycząca potwierdzenia zmiany adresu e-mail do konta. Domyślam się, że to właśnie brak potwierdzenia uniemożliwiał grę. Sądzę, że teraz wszystko powinno byc w porządku i przepraszam za (mam nadzieję) fałszywy alarm :)

Twój post natomiast dotatkowo utwierdził mnie w przekonaniu, że powinno byc oki, thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem pierwszego hunta. Szukałem drogi do Betletun. Jak ostatnio szedłem lootnołem z Dębiarza Vampiric Hammer ( gold ) i się trochę pod jarałem. Ale teraz loot jest słaby. Jakieś blue itemki, runka i 421 gp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 21:50, Łeber napisał:

Ja jak sprzedawałem, to mi konta nie zabanowali. Bardzo dziwny przypadek. A przypadkiem
nie próbowałeś w grze gdzieś go opchnąć? Bo to jest nielegalne, a w sumie gdy sprzedajesz
GW na Allegro czy gdziekolwiek indziej, to to jest legalne, bo konto jest twoją własnością.



BTW: Sprzedasz konta jest nielegalna. Warunki umowy korzystania z gry mówią, że nie można handlować kontami do gier komputerowych ( on-line ), ponieważ są one tylko po części twoją własnością. Było jakiś rok temu w CDA. Więc sprzedasz kont -> proceder nielegalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ciekawe, ja słyszałem co innego, no ale może słyszałem bzdury. Aczkolwiek ta regułka jest bzdurą, jak po części konto jest moje, chyba w całości powinno być, to co z nim robię to nie powinno interesować developerów gry. Kompletny idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:24, Łeber napisał:

Hmm... ciekawe, ja słyszałem co innego, no ale może słyszałem bzdury. Aczkolwiek ta regułka
jest bzdurą, jak po części konto jest moje, chyba w całości powinno być, to co z nim
robię to nie powinno interesować developerów gry. Kompletny idiotyzm.


To tak jak ziomek kupił za 5 tysięcy euro konto do WoW. Developerzy się dowiedzieli i ma konto bana.

Ale koniec off-topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą spotkała mnie smutna rzecz. Dołączyłem się do drużyny. Wyświetliłem ile mam HP i energii. Drużyna wyśmiała mnie za to, że mam 535HP. Pisali, że oni maja po 700 lub więcej. I tu moje pytanko. Jak można zwiększyć swoją ilość HP? I czy jak wbijam kolejny skill na 20 lvl HP też mi rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 23:00, SaraterWarrior napisał:

Przed chwilą spotkała mnie smutna rzecz. Dołączyłem się do drużyny. Wyświetliłem ile
mam HP i energii. Drużyna wyśmiała mnie za to, że mam 535HP. Pisali, że oni maja po 700
lub więcej.


Nie przejmuj się takimi idiotami. W GW nie jest ważne, kto ile ma HP, ale jak kto gra.

Dnia 16.08.2008 o 23:00, SaraterWarrior napisał:

I tu moje pytanko. Jak można zwiększyć swoją ilość HP? I czy jak wbijam kolejny
skill na 20 lvl HP też mi rośnie?


No można. Na przykład dodając do zbroi runkę + 50 do HP, mieć w ręce bronie i tarcze co dają + ileś tam do HP. No i oczywiście używają skilli, lecz te to dla monka są najczęściej podtrzymywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje.
Teraz się zabieram za farm warkirm. Uzbieram te 12K i potem na najlepszy armor. Te wszystkie elite td. tp. armory są tylko na pokaz, nie? Nie są wcale lepsze od nie-elite armorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 23:11, Piotrbov napisał:

Nie przejmuj się takimi idiotami. W GW nie jest ważne, kto ile ma HP, ale jak kto gra.


Akurat to nie jest do końca prawda. Ilość hp ma znaczenie, w przypadku potyczek pvp nawet bardzo duże. Przy obecnych ustawieniach i balansie umiejętności, poza specjalnymi buildami typu farmer 55hp czy 130hp, 20lvl postać powinna mieć hp z przedziału 560-660 (bez dodatkowych umiejętności i warunków w przedmiotach) w zależności od buildu i setu na którym się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować