Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ded* jak coś :)
Mamy "podział" na 2 hmmm rodzeje(?)
Unded - niededykowane, clean. Można je przypisać do własnej komaty chwały.
Ded- dedykowane, czyli już proces przypisanie do HoMa wcześniej wykonał i ty tego zrobić już nie możesz...
Różnica cen hmmmm.... jak wiem to ded kosztuje 30% undeda(teoria swoje, a praktyka to inna sprawa... przede wszystkim "dziwolągi cenowe" dzieją się na poziomie DROGICH petów jak np. Zhed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 13:54, miszcz929 napisał:

Gdybym nie gral w ta gre i poczytal troche postow na tym forum, to odniosl bym wrazenie,
ze glownym celem tej gry jest kupno fajnego armora i milion ektokulek w plecaku...


>nom, wiem. powinni usunac wszystkie profesje ktorymi nie da sie robic uwsc :O

Patrz ironia losu, celem uwsc jest wbicie sobie miliona ektokulek w plecak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 13:58, Niewiernus napisał:

Ded* jak coś :)
Mamy "podział" na 2 hmmm rodzeje(?)
Unded - niededykowane, clean. Można je przypisać do własnej komaty chwały.
Ded- dedykowane, czyli już proces przypisanie do HoMa wcześniej wykonał i ty tego zrobić
już nie możesz...
Różnica cen hmmmm.... jak wiem to ded kosztuje 30% undeda(teoria swoje, a praktyka to
inna sprawa... przede wszystkim "dziwolągi cenowe" dzieją się na poziomie DROGICH petów
jak np. Zhed)


A jak mam rozpoznać czy pet jest dedykowany? Jest to gdzieś napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:46, B1SH0P napisał:

A jak mam rozpoznać czy pet jest dedykowany? Jest to gdzieś napisane?


Jak najedziesz na danego peta to będzie pisało, że jest przypisany do komnaty chwały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:00, Ostrowiak napisał:

Patrz ironia losu, celem uwsc jest wbicie sobie miliona ektokulek w plecak ;>

Juz sie pogubilem. Wybierz jedna z odpowiedzi, co powoli mi na dobranie odpowiedniej odpowiedzi na twojego posta.
1. Nie zauwazyles ironii w mojej wypowiedzi.
2. Nie zauwazylem ironii w twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np eq lub podczas trade pod podpisem Miniaturki oraz jak go chować/pokazywać powinien być dopisek "Przypisany do Komnaty Chwały", tak bodajże po PL leciało. Jak taka ów informacja jest, to jest to ded pet, jak ni ma to unded. proste ]:->

@Edit: My bad.... już ktoś wytłumaczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:23, Ostrowiak napisał:

Doceniam zdolnośći intelektualne moich rozmówców, więc nie będę tłumaczył jak krowie
na rowie prostej ironii ;>

Że niby odpowiedz numer 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:47, Master_J napisał:

Derv to nie jest klasa grywalna :O


No popatrz nie wiedziałem. Zrobiłem LS-a na dervie (i to nie na kilroy-u), zaliczyłem Elone i Canthe na HM + kilka misji elitarnych większość dungów na HM. Np. robię nim DoA NM (bez Mallyxa) w około 2h z haczykiem.

Nie ma czegoś takiego jak nie grywalna klasa, po prostu są ludzie, który mają ograniczony pogląd i powtarzają jak mantrę pewne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Sam nie wierzyłem w Derva, i mimo że nadal uważam, że ta postać nie jest dla mnie, to daleki jestem od stwierdzenia, że jest niegrywalna. Wymaga innego podejścia do gry, innej taktyki, podstawowego ogarnięcia co i jak należy robić, by postać wypełniała swe zadanie w drużynie. <- to zdanie można przypisać do każdej profesji. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że Dervem nie grałem, ale nigdy nie stwierdziłbym że jest to klasa niegrywalna.
Widziałem kilku wymiataczy w akcji zarówno na PvE jak i PvP. Powiem jedno, to co Ci kolesie potrafili robić to witki opadały. Raz że dmg. okrutny mieli to jeszcze z takich opresji wychodzili że ja bym ze 3 razy "dednął".
Generalnie, dobrze skomponowany build, trochę umiejętności i każda profesja jest grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam dość nietypowy problem...Taki,że zrobiłem konto e-mail na wakacje i zmieniłem e-mail na GW .I Passy i e-m na GW znam dokładnie,lecz na ten e-m gmail zapomniałem passy i... Tkwi problem,większość osób będzie wiedziała,co za problem,że zapomniałem passy do GW żeby lognąć na GMAIL --_--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz przypisane GW do konta NCSoft to chyba jest opcja zmiany maila, pewien nie jestem.
Zostaje Tobie tylko zapoznać się z opcją "Zapomniałeś hasła", nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:56, Niewiernus napisał:

Jak masz przypisane GW do konta NCSoft to chyba jest opcja zmiany maila, pewien nie jestem.
Zostaje Tobie tylko zapoznać się z opcją "Zapomniałeś hasła", nic innego do głowy mi
nie przychodzi.

"Zapomniałem hasła" to wysyła się na ten e-m stary... A Ja nie znam jego passy (zapomniałem , wspominałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 14:46, Chlorofil napisał:

Jak już są informacje o wyjściu 2 ?

Raczej na pewno: beta - 2010, oficjalna premiera - 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 14:55, loytar napisał:

> Jak już są informacje o wyjściu 2 ?
Raczej na pewno: beta - 2010, oficjalna premiera - 2011.


Aha :) Czyli się nie opłaca. Dzięki. Nie będę płacił za rok gry a potem servery wyłączą pfff... dobrze, że się najpierw zapytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:11, szerszen-45 napisał:

A gdzie jest napisane, że równo z premierą GW2 wyłączą serwery do GW1? No właśnie, nic
takiego nie będzie.


Jak nie od razu to będzie to raptem kwestia paru tygodni bądź miesięcy. I po co mam wydawać 280zł jak za góra dwa lata pozbawią mnie możliwości cieszenia się grą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram rok i nadal się świetnie bawię, więc nie sądzę, żeby dwa lata do GW2 było czasem zmarnowanym. Ale zrobisz jak wolisz, imho nadal jest dużo czasu by zrobić większość w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować